Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OBURZENIE O WIZYTE U PROSTYTUTKI

Polecane posty

Gość gość

czemu kobiety krytykują chodzenie do prostytutek przecież i tak większość związków wymaga od faceta sporego nakładu finansowego, a kobiet zawsze stawia większe wymagania wiązać się z lepszym i atrakcyjniejszym od siebie facetem , wmawiając jej do tego brak wad np. gdy nasza partnerka jest brzydka facet musi mówić ze jest atrakcyjną ,albo akceptować to ze mało zarabiać, mimo ze partnerka wymaga od facet kasy i zaradności ,albo tego by ja zabawiał przecież tak realnie patrząc na wymagania kobiet to dla wielu facetów, jedyną realną szansą na spróbowanie seksu z atrakcyjna kobieta-taką budząca w nim pożądania w jego typie jest właśnie usługa prostytutki bo o ile byście się zaczekały to możliwość bycia w związku z atrakcyjną kobietą taka jak chce ,ma możliwość jedynie malutka garstka supersamcow najbogatszych/najbardziej przebojowych/najprzystojniejsi itd..... wy kobiety nie powinnyście się oburzać ze chłopak za młodu pójdzie do prostytutki bo wasze wady i defekty urody mężczyźni są wstanie bardziej zaakceptować, a i tak musi się mega wykazać by mieć partnerkę często z znacznie większą ilością partnerów na koncie-tez przygodnych bo to raczej wasza domena oczywiście tak tylko gdybam bo większość facetów nie zdecyduje się na ten krok bo w rzeczywistości ,oprócz waszych ukochanych roochaczy ,to faceci bardziej się angażują w związek, bardziej patrzą na wnętrze i najczęściej więcej od siebie dają mniej wymagając i nie piszcie mi tu ze wasi koledzy/faceci zaliczają partnerki bo zaliczanie, a nie dążenie do związku dotyczy niewielki odsetek facetów, może i dla was bardziej atrakcyjny ale jednak niewielki i jak się tylko z takimi zadajecie to problem jest raczej z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pewno trochę prawdy w zdaniu, które się czasem tu przewija. Które mówi, że kobiety mają mentalność psa ogrodnika: Same cię nie chcą, ale innej cię nie dadzą... A po mojemu, to chyba trochę taki ukryty sadyzm się za tym kryje, bo nie pożądasz ich, bo masz okazję pójścia do prostytutki. Istniejecie na równoznacznych zasadach. Ty masz swoje życie, one swoje. A pewnie liczą na to, że gdyby nie było prostytutek, ty nie miałbyś okazji się rozładować i śliniłbyś się na ich widok. A one, samą swoją egzystencją by ciebie uświadamiały, jakim jesteś zerem, że musisz spędzić życie w celibacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
POLAĆ KOLEDZE mam dokładnie takie same odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż z drugiej strony, mi osobiście, pójście do prostytutki wydaje się być jedną z najgorszych możliwych opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie sporo racji. lepiej iśc do prostytutki czy (jeśli kogoś stać) znaleźć dziewczynę do sponsorowanego układu niż kłamać jakiejś naiwnej dziewczynie o tzw miłości bo wam się ****** chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka nie zrozumiala tematu To wy ustalacie cennik To wy wybietacie faceta miej od siebie rqjwc A facrci hcw obliskieh osoby to staraja sie spelnic wymagania niewiele wzamian dostajac Najczesciej jobieta jest w zwiazku brzydsza i gorsza i zeruje na tym ze facet jest uczuciowy i chce zwiazku emocjonalnego z partnerka seksualna A kkobiety maja tak wysikie wymagania ze zatko ktory facet moze pozwilic sobie by jego partnarka btla realnie atrakcyjna i jedyna mozliwoscia sprubowania seksu z atrakcyjna jest prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozejzyj sie po zwiazkach to tez to zauwazysz ze facet to zawsze ten lepszy.miej wymagajacy i bardziej patrzacy na charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka nie zrozumiala tematu To wy ustalacie cennik To wy wybietacie faceta miej od siebie rqjwc A facrci hcw obliskieh osoby to staraja sie spelnic wymagania niewiele wzamian dostajac Najczesciej jobieta jest w zwiazku brzydsza i gorsza i zeruje na tym ze facet jest uczuciowy i chce zwiazku emocjonalnego z partnerka seksualna A kkobiety maja tak wysikie wymagania ze zatko ktory facet moze pozwilic sobie by jego partnarka btla realnie atrakcyjna i jedyna mozliwoscia sprubowania seksu z atrakcyjna jest prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy to nie macie wymagan?przeciez to wam sie spieszy rozsiac wasze geny,obiadek tez musi na stole stac,ma byc posprzatane,kobieta musi isc jeszcze na caly etat,bo przeciez praca w domu i calodobowa sluzba to czysty relaks!!! aha,a nocy ma byc boginia seksu.no sorry,ale taka mentalnosc polskich panow,wiec logiczne,ze wybiore faceta z kasa.to chyba i tak mala rekompensata za wasze lazenie na panienki,i nie pieprz autorze glupot,czy macie seks czy nie,lazicie na panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze alez TY ZAKOMPLEKSIONY Szok...bo zadna fajna kobietka cie nie chce to dzifka ci pozostala,udawany sex za kase ,da ci tylko sex i bedzie mila tylko wtedy gdy zaplacisz,nie kasy kasy to spadaj !! do tego jak lubisz takie cos::::ZE wczesniej 2 h wczesniej ta dzifka miala w sobie ,innego fiuta ktory mial jakas chorobe,badz aids ,to twoja sprawa ;) nie raz sie zdarza ze i dzifce peka gumka ;) i ona mysli o tobie ,niech ten maly fiut ,brzydki jak najszyciej skonczy ,niech daje kase i spada ;;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzycie na wnętrze? chyba jak w tym dowcipie głupim- "Gdzie kobieta ma wątrobę? odp: prosto, prosto i na lewo" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu kobieta w zwiazku jest zwykle brzydsza i mniej zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jest zwykle brzydsza?noo to raczej polscy faceci maja sie super pociagajacych facetow,a w rzeczywistosci brzuch, lysina i male nieogolone fiutki:Odlatego zyje z niemcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu kobieta w zwiazku jest zwykle brzydsza i mniej zarabia Mamy podwujne standardy bo atrakcyjny przypakowany facet z kasa to dopiero przecietnuak Zato przecientna kobieta to juz biedna brzydula A kazdy jej plus liczy sie dodatkowo To tak jak u kobiety ladne piersi to dodatkowy plus,a u faceta szerokaa klatka piersiowa to norma na byc i minimum by miec jakakolwiek kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i oczyeiscie sprzedalas tylek bogatemu przysstojnemu samcowi To czym ty jestes inna od prostytutki oprucz tego ze ona bedzie realnie atrakcyjna i uczciwa bo jawnie chce kase a ty to musisz nazwac zwiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha sprzedalam:Da zycie z biednym frajerem to darmowa prostytucja,wiec jestem wyzej w hierarhii,one zapeprzaja w biedronce na kasie a ja sie opie/dalam i jeszcze mam mieszkanie i auto z tego haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawołamcie
cóż ja faceta po prostytutce bym nie tknęła bo to syf, taka ma przebieg jak 30letnie auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie ruzni niemiec kupujacy polke od goscia idacego na d*****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co :D to samo moga powiedzieć kobiety które stoja przy rowach i czekaja na faceta którego nie moga miec , bo on lata za inną A wy ich nzawyacie k*****i :D Szlag mnie trafia jak to czytam , a teraz nagle te same k***y to dla was "" atrakcyjn e kobiety mam dośc z bogiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka ma kilkuset ale sie zabezpiecza i bada 20-25 latka pa z 5 i to nie bada czesto rowniez przygody Muwisz ze bys takiego nie tknela a masz pewnie mega wymagania chociaz jestes przecientna i wyrachowana Polecam przeczytac pierwsza wypowiec tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie niemiec kupujacy polke a raczej polka dobrze inwestujaca w swoj tylek.moj tylek to nie caritas:Da dodam jeszcze,ze polak niedosc ze nic nie ma to wymagania z kosmosu,niemiec sam sobie ugotuje i posprzata.jak slysze jak polacy nawet na ulicy zwracaja sie do swoich zon to az wstyd,niemka by zaraz po pysku strzaskala.jestescie chamscy i tylko wymagacie.to nie islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra gadaj sobie co chcesz On sobie ciebie kupil Czym sie ruzniz poleczko od prostytutek iprucz tym ze one sa uczciwe i szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********z jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawołamcie
wyrachowana nie jestem bo materialistów nie lubie, przeciętna nie jestem bo jestem ponadprzeciętna, wymagania mam bo mogę, mój narzeczony jest moim pierwszym i jedynym, ja jestem obyta z kulturą, towarzyska i chętna na seks. mam co intelektualnie i fizycznie zaoferować i to jednemu facetowi z uczuciami a nie setce tylko za kasę i chwile fizyczności, więc mogę i od niego wymagać, boli Cię to chłopczyku bo takiej jak ja nie możesz mieć kochającej, atrakcyjnej ;). a skoro mam tyle i mogę wymagać to faceta po prostytutce syfairce bym nie tkneła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj same "ponadprzeciętne". Daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj wypowiedz lakonicznego i potem swoja A co z facetami co niespelniaja wymagan Znajac zycie to jestes z facetem lepszym i atrakcyjniejszym od ciebię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"boli Cię to chłopczyku bo takiej jak ja nie możesz mieć kochającej, atrakcyjnej" To prędzej ciebie boli nie jego, bo to nie on się udziela na twoim temacie, a ty na jego... A miłość takiej nawiedzonej miernoty o kant dupy roztrzaskać. Nie wziąłbym, choćby mi dopłacali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to my mamy się nie obrażać jak pójdziecie na k*****y? To wy się odp, od nas, jak my sobie zrobimy skok w bok. O co te cale wywody? Wy zdradzacie, to my też,, a niby dlaczego nie? O co jakieś halo że lalka na imprezie zaginęła u innego w pokoju co? To ona jest k*****, a wy porządniccy? A spieeerdalaj kootasiku marzyć o laskach z poorrrnoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wyrachowana jesteś i bez uczuć No tak kobieta.... I do tego pies ogrodnika Przeczytaj wypowiedź lakonicznego jak jej nierozumiesz to kilkarazy Opisał on takie jak ty Podłe i wyrachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×