Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana gruba 23 latka

Ocencie ta diete! prosze o porady doswiadczoneych!!!

Polecane posty

Gość załamana gruba 23 latka

Witam, rozopczynam diete, po dlugotrwalym leczneiu hormonalnym przytylam ok 35 kg, waze na chwile obecna 107 kg przy wzroscie 181 cm. Nie mama szans ani pieniedzy na dietetyka weic przygotowalam sobie diete ale nie wiem czy bedzie dobra... prosze ocencie , kazda rada jest cenna. Sniadnaie : 2 kromki pieczywa waza z serkiem almette, cherbata bez cukru, pomidor plasterek szynki 2 śniadanie: jabłko/pol gejpfruta i jogutr naturalny lub owocowy 0% + woda obiad: salatka warzywana (3 pomidory,ser feta, slata zielona,ogorek,jajko)+cherbata bez cukru+2 plasterki syznki podwieczorek: koktajl owocowy/ jogurt/owoc/warzywo plus cherbatka zielona kolacja : platki sniadaniowe fitnes czekoladowe garsc wymiesznae z jogurtem 0%, cherbatka zielona co nalezy zmienic? chce zeby moja diet aopierala sie na owocach wazywach i na bialku .Prosze o wszytkoe porady kotre pomogą mi schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to za duzo
w twojej dicie wegli te wszystkie platki,chleb, jogurty itd. wez tolpeeij zmien na jakas rybe czy serek wiejski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
problem w tym ze jestem za grnaica wiec z serkami wiejskimi jest problem, ogolnie chce troche weglowodoanow ale nie duzo bo mam dosc intesywny tryb zycia i juz probowlaam bez weglowodanow i padalm na pysk, napiszcie mi wasze wersje tej sitty co byscie zmienili wiedzac ze mieszkam w zachodniej europie mam meczacy tryb zycia ale aktywnosc fizyczna srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
ale gdzie sa te weglowoadny? waze zostawi bo 2 kromki mnie nie zabija... ale jogurty i platki tez mam wywalic? co moge w zamian, powiem nie przepadam z miesem i rybami, nie lubie jeszcz eszynka a kurczaka przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mając 23 lata
powinnaś wiedzieć, jak się pisze herbata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo węglowodanów
Przed południem moze być.Po południu jedynie odtłuszczone białka Płatki to bomba kaloryczna,powinnaś całkowicie odstawić. Na obiad więcej chudego miesa ,jednak bez węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam i ci powiem
po pierwsze nie mozesz jesc tak malo skoro tyle wazysz i mierzysz.wylicz zapotrzebowanie swoje odejmij 20% i tyle jedz. sniadanie powinno byc pozywne zlozone w wiekszosci z weglowodanow,drugie sniadanie masz chyba za male,obiad strasznie maly nie wiem jak zamierzasz najesc sie salatka i plasterkiem szynki,obiad musi byc pozywny zeby dal sile na reszte dnia zlozony z wszystkiego po troche wegle bialka tluszcze,podwieczorek zaczynamy z bialkiem,ewentualnie warzywa,kolacja bialko,twarogi,jaja,jogurt tez moze byc,ryby,chude mieso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo węglowodanów
Zamiast miesa mozesz jeść odtłuszczone sery do 3-4% tłuszczu. Zawsze czytaj ile co ma kalorii .Najlepsze produkty z duża iloscią białka a małą tłuszczu i węglowodanów.Węglowodany są bardzo dobrze przyswajalne i szybko się tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
to co zamiast platkow? ja wlasnie wole wpierdzilic wiecej salatki w poludnie niz mesa bo go nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna jestem na diecie ( po raz pierwszy w życiu). U mnie jednak nie chodzi o spadek wagi jako taki (choć jest to tzw. skutek uboczny mojej \"diety\") tylko przywrócenie organizmowi równowagi, zadbanie o swoje zdrowie i samopoczucie. Przede wszystkim zrezygnowałam z pieczywa i produktów mlecznych tj. jogurty, serki w każdej postaci, mleko - są one zbędne dla dorosłego człowieka. Polecam zaś Tobie na obiad kaszę z warzywami najlepiej 50% gotowanych i 50 % surowych, rybę z warzywami lub mięsko z warzywami. Jeśli taki zestaw wchodzi to bez ziemniaków. Te ostatnie możesz spożywać z warzywami. Zasada jest jedna nie łączyć węglowodanów i białek. Staraj się jeść je naprzemiennie. Picie soku z cytryny i grejfruta - w lecie cytrusy orzeżwiają, oczyszczają i dużo soków z warzyw zwłaszcza, że mamy sezon. I zasada nie popijaj podczas posiłków, ew. pół godziny przed lub godzinę po. Nie wolno jeść po 20! I najważniejsza zasada unikać cukrów - niestety jest on wszędzie. Dlatego im mniej przetworzonej żywności tym lepiej dla Ciebie. Jeśli zastosujesz się do tych kilku zasad zobaczysz poprawę. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo węglowodanów
Jeżeli zjesz mało na obiad,będziesz głodna,kolacja powinna byc niskokaloryczna,nie wytrzymasz. Sałatkę mozesz zjeść na podwieczorek.A po co chcesz jeść te płatki?poczytaj na opakowaniu skład .Dlaczego mnóstwo wspolczesnych dzieci ma nadwagę?Bo rodzice z lenistwa pakują w nie to świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam i ci powiem
a soje lubisz?to jest dobre do obiadku:)i na kolacje tez moze byc. platki faktycznie nie najlepsze, jak juz musisz to na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
soje lubie ale jestem ograniczona bardzo finansowo, mogolnie lubie wszytko oprocz miesa i brokulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
czyli ok odstawie cale mleko sery i tym podobne rzeczy i platki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam i ci powiem
mleko jogurty i sery biale mozesz jesc byle nie za tluste mleko nie 3,5 % tylko 1,5%,jogurty bez cukru zeby byly,twarogi chude,nabial tez jest wazny,a kotlety sojowe sa bardzo tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
ja ogolnie mleko i joguty pije tylko 0% , kmelko jest jak woda doslownie, a co do serow to zawsze kupuje light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to byłoby najlepsze dla Ciebie. Sama nieraz starałam się zrzucić parę zbędnych kg dzięki takiemu jadłospisowi jaki tu nam napisałaś i żadnych rezultatów nie było. Dlatego latem polecam Ci przede wszystkim dużo warzyw w każdej postaci, zero cukru i podstawa niełączenie białka i węglowodanów! Za przykład podam siebie: 164cm, 58 kg a dzisiaj po 2 tyg. 56 bez sportu (choć zamierzam coś jednak z tym zrobić). Jest mi w dalszym ciągu bardzo ciężko jeść to co jem, pić to co piję, ale widzę efekty i tego się 3mam. W końcu chodzi tu o moje zdrowie, nikt o nie nie zadba jeśli ja tego nie zrobię. Moja dieta jest jeszcze bardziej ekstremalna od tego co Ci napisałam ale sama twierdzisz, że masz ograniczony budżet to mam nadzieję, że coś z tego się Tobie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam i ci powiem
mleko 0% to blad najmniej powinno byc 1,5% zeby wapn sie wchlanial. co do nielaczenia jak kto lubi ja tej diety bym nie mogla prowadzic ale jak ktos potrafi to czemu nie.wazny jest umiar i jedzenie pelnowartosciowych rzeczy moim zdaniem. a masz mozliwosc poruszac sie pol godziny dziennie?bo to by duzo dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
ogolnie to duzo spaceruje, bo mam zakaz jakichkolwiek cwiczen fuzycznych i meczneia sie - powzazne problemy zdrowotne... ale staram sie bardzo duzo chodzic, teraz mam wkacje wiec od rana do wieczora spaceruje, jestem studentka i to we Francji, moje dochody ledwo ledwo straczaja na zyceie dlatego mam ograniczony budzet, ale robie co moge, coc efektow nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisz jak do tej pory się odżywiałaś i co najbardziej lubisz jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuska dieta proteinowa
moze spróbuj proteinowej.Pierwszy raz w życiu jestem na dieciei naprawde z czystym sumieniem mogę polecić tym,którzy lubią zjeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wszyystkie produkty light maja wiecej kalorii niz te normalne..ponad to light to sama chemia.Jeżeli chcesz schudnąć trwae musisz zastosowac taka diete,ktora bedzie funkcjonowala takze za kilka lat,sama stosowalam takie rozne diety i wiem,że to jedno wielkie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka nie przesadzaj,jeżeli coś jest odtłuszczone to nie znaczy,że chemiczne.Każda dietę można trochę zmodyfikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli schudniesz za szybko to kilogramy powrocą ze zdwojoną siłą...lepuiej byc cierpliwym i nie slepo patrzec na te rozne tabele.Wystarczy jesc plowe tego co sie jadlo i nigdy nie dopuscic do tego zeby czuc glod.Najlepiej jesc5 malych posiłkow w ktorych podstawą jest bialko,warzywa i owoce...zrezygnuj z jogurtow light ( po skladzie widac jakie to one są light :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
che chudnac wolno, nie odrazu walnac 30 kg, tak 1-2 kg na tydzien jest ok, co lubie jesc, waazywa, owoce, z ryb to tylko lososia, miesa nie lubie, lubie nabial, ogolnie naturalne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ok....jak sie chcecdie odchudzac na jogurtach 0% to gratuluje tylko wez pod uwage ze nabiał z brakiem tłuszczu nie wchłania się przez co na starosc z kosci sito... i co..jak schudniemy to juz jemy normalne jogurty vczy nadal jedziemy na tych zero procent..lepiej kupic sobie kefir 1,5 % tluszczu niz pic ye 0%.Produkty light są dla ludzi zacofanych,ktorzy uwazają że 50 kalori w 100g robi wielką roznice.Popadanie w skrajnosci niczego nie pprzynosi..przeciez kiedys zje produkt nie będący light i co ???...wlosy ma rwac.Wszystko jest dla ludzi,ale w ilosciach normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie przebywasz,ale uwierz mi ze jogurt smakowy 0% jest nic nie wart..juz lepiej wziasc ten kefir,dorzucic jakies owoce i zmiksowac - chociaz wiesz co jesz...an na owocach nikt kalorii nie liczy (przeciez one zawierają cukry proste i wątpie zeby komus przybylo od nich centymetrow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie dla Ciebie :) W takim razie jedz jak najwięcej warzyw, dwa razy w tyg. rybkę, owoce a daruj sobie te wszystkie płatki, jogurty itp. lepiej skoncentruj się na tym co nie jest przetworzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gruba 23 latka
ok czyli moge jechac na slatkaach i od dzasu do czasu proteinki z rybki lub miesa ewentualnie? jak tak to kupuje tone owocow i wrzyw i dzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×