Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in thr shadow

ochota...

Polecane posty

Gość in thr shadow

jestem w związku, mam cuuudowny seks, ale od trzech tygodni nie mogłam się zobaczyć z moim facetem, mam każdego dnia straszną ochotę, wyobrażam sobie co bym zrobiła gdybym go zobaczyła ciągle o nim fantazjuje, przeszkadza mi to w skupieniu się na tym co powinnam zrobić. k... dlaczego jesteśmy tworem tak niedoskonałym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1234ewka
po prostu sobie z tym nie radzimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Mam tak samo ale już tylko 4 dni i będzie sex. Hura hura hura.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
jej, bo już myślałam, że tylko ja tak dzisiejszego wieczoru mam :P . u mnie to też kwestia paru dni pewno już, ale dziś jestem koszmarnie koszmarnie sfrustrowana tym, że nie mam jego na wyciągnięcie ręki...że nie mogę poczuć jego ciała. cieszę się razem z Tobą, że zostały Ci już tylko 4 dni ;), wspaniale wstrząśnięty...jak ją dorwiesz eh... ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
40 dni się nie widzieliśmy. Tylko przez tel.i skype.40 dni bez sexu! Myślałem ze zwarjuje! W sumie to zwariowalem. Ale już piszemy co to będzie się działo. Aż mi się telefon czerwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
o matko 40 dni :O. ja po tych trzech tygodniach czuje się jakbym oszalała, więc podziwiam Was. też swojemu wysyłam gorące smsy. jak go zobaczę to nie dam mu dojść do słowa tylko od razu zacznę go namiętnie całować i dotykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Plan jest zacny na pierwsze dwa dni dzieci wysyłamy do babci. I nago będziemy biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
hah faktycznie macie zacny plan. zazdroszczę Wam tych dwu dni, ale należą się Wam po takim czasi. my całych dnu dni na bank na bieganie w negliżu nie wygospodarujemy, ale parę upojnych godzin pieszczot powinno zaspokoić pierwszy głód po rozłące parotygodniowej, byle by się tylko szybciej rozłąka zakończyła to wtedy już będzie można na co dzień a nie wyczekiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
ktoś tak jeszcze ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Takie rozłąki są okropne. Ja też z tym sobie nie rodziłem. Tak że nie wiem jak ci pomóc. Pozostaje nam czekać i myśleć o tym co zrobić z czasem który będziemy spędzać z partnerami. Zrobić wszystko żeby nie stracić sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
wstrząśnięty parę już rozłąk takich było, ale jakoś tym razem wybitnie daje mi się ta rozłąka we znaki, dziś to już naprawdę czuje się jak pod ścianą, ale może jutro będzie lepiej. też tego nie lubię, więc Ci się nie dziwię, chyba się ze mną zgodzisz, że najlepiej móc być każdego dnia blisko siebie z osobą którą się kocha i pragnie...tak mocno pragnie. no tak pozostaje nam te parę dni jeszcze przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Zgadzam się jak najbardziej z tobą i wiem ze jak wrócę to nie opuszczę jej nawet na chwilę. Pragnę jej bardzo. Chcę ją piescic, wziąść ją mocno, a potem przytulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
jak sobie pomyślę, że leży beze mnie nagi lub w samej bieliźnie...wrr...chciałabym już poczuć jego ust, dotknąć klaty, poczuć mocno w sobie...zgodzę się z Tobą, jak już go dorwę to nie dopuszczę więcej do długich rozłąk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
i kolejny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Witaj. Jak sobie radzisz, lepiej gorzej. U mnie przyszedł dzień tęsknoty za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
hej wstrząśnięty, miło że zajrzałeś i dziś ;). może jest trochę lepiej, ale nadal...tęsknota, tęsknota i pragnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Znalazłem hwilke i postanowiłem się przywitać. A tak wogule to ile ci jeszcze zostało dni do powrotu lubego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
to fajnie, że zajrzałeś...dobrze wiedzieć, że ktoś też tak ma. jeszcze 4 dni przed mną. tak więc parę dni jeszcze. wczoraj bardzo mile napisał, ale dziś nic nie odpisał na smsa, więc mam nadzieję, że dlatego, że zadzwoni. Tobie już 3 dni zostały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
No to życzę Ci żeby te dni szybko zlecialy. Jeśli chcesz to dotrzymał ci towarzystwa przez te dni. Warto czasami sie wygadać. Pomaga przetrwać ciężkie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
fajnie będzie jak mi dotrzymasz towarzystwa, bardzo miło ;). oj wczoraj to miałam wybitnie trudny. daleko bardzo od siebie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Co za różnica daleko czy blisko. Nie jesteśmy razem i to najbardziej dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
W tych czasach odległość nie gra roli. To życie nas tak okrutnie doświadcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
hmm... głupie pytanie przepraszam. jeśli byś był blisko, to mógłbyś uszczknął może parę godzin żeby chociaż na chwilę. rozumiem, racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Its. I jak zadzwonił.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
napisał smsa, że zaraz zadzwoni ;). dobrze będzie chociaż usłyszeć... a Ty jak wieczór? skontaktowałeś się dziś z ukochaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiamy codziennie. A nawet dwa razy. Nie wiem jak bym zniósł dzień bez jej głosu. Wystarczy ze muszę sobie radzić bez jej bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×