Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oczyszczanie twarzy ultradzwiękami w Poznaniu

Polecane posty

Gość Grazynka7
Po pierwsze- jest to jakaś oferta gruponowa, ja bym się na to nie zdecydowała. Po drugie- zabiegi w salonach wcale nie są takie skuteczne. Byłam na kilku- moja skóra wyglądała po nich tragicznie. Nikomu nie polecam! Teraz wspomagam się tylko moussem oczyszczającym hb i skóra wygląda nieźle. Nie korzystaj z takich zabiegów, lepiej kup sobie jakiś dobry kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest zadna oferta gruponowa. Zresztą szkoda, ze juz nieaktualna, bo chetnie bym skorzystała. Piling kawitacyjny bardzo dobrze, działa na moją skorę. Czuję, że jest odswiezona, wygładzona i super oczyszczona. Zawsze proszę o dodatkowe serum dla cery trądzikowej i przetłuszczjącej się - wprowadza się ultradzwiękami. Słyszałam, ze piling kawitacyjny działa też antybakteryjnie na skórę. Korzystam z takich zabiegów co 4-5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaC
Często korzystam z kuponów na www.qpony.pl W tym tygodniu wydrukowałam aż 5 kuponów, na siłownię, do pizzerii i na zabieg kosmetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za to sprawadzony salon w Poznaniu, blisko Malty, www.beautypremium.pl Szczególnie polecam zabieg Thalgo z naturalnymi algami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez mam swoj ulubiony salon - studio M w Suchym Lesie koło Poznania na ul. lisiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę oczyszczanie kwasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×