Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość lipola

Czytałam w ostatnim czasie o całym syfie który gnieździs sie w naszym organiżmie, o chorobach ktorych źrodło to toksyny, antybiotyki, grzybi i pasozyty a fuj!!!!! oraz o rozynych dietach oczyszczajacych nas z tego g..na. I zdecydowalam - kasza jaglana królowa wszystkich kasz!!!! Po 10 dniach jelito grube jest calkowiecie (ciekawe?) oczyszczone ze zlogow kalowych- w ktorych moze byc nawet do 10 kg odpadow (dlatego mimo typowej budowy gruszki-plaski brzuch, biodra i uda brrr rozlozyste, mam ten brzuch od jakiegos czasu wywalony), dzieki temu opróznieniu jelito wraca na swoje naturalne miejsce i nie uciska innych narzadow, bo tak sie dzieje jesli jest przepełnione, a poza tym: cera po diecie jest swietlista, promienna, zmarszczki zredukowane, oczy odsyskuja blask, poprawia sie wzrok, koniec zaparć, kubki smakowe oczyszaja sie i wszystko potem jest za slodki i slone. No i jako efekt uboczny ładnie schodzi sie z wagi. medycyny chinska zaleca oczyszczanie kasza jaglana, bo to bomba witamin i minerałow...pieknie... tylko czy dam rade. Poki co zjadlam pierwsza miskę doprawiona jedynie kurkumą. Pije pu-erh i zieloną, ziolka mozna i owocowe. Rany moze ktos sie przyłączy, bedzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł świetny. Ja sie przyłączam od jutra! Za ciebie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla33
Zaciekawiłaś mnie napisz coś więcej na ten temat ile razy dziennie i z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPOLA WITAJ! TĄ DIETĘ Z KASZY JAGLANEJ NALEŻY STOSOWAĆ 3 DNI WIĘC CZEMU PISZESZ O 10 DNAICH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
kaszę mozna jeśc bez ograniczeń, ale ograniczą Was Wasze kupki smakowe, bo nie za bardzo ona jest w samku, z lekką goryczką jakby? do mimi82: czytałam równiez publikacje ze 3 dni wystarczą i daja juz pierwsze rezultaty. Mozna stosowac 3 dni tej diety pod warunkiem ze w miare regularnie oczyszczasz swoj organizm (np. na wiosne i na jesieni- 2 razy w roku- dieta lup post). Ale jesli latami zanieczyszczałas go i zatruwałas toksynami, konserwantami, alkoholem i innym swinstwem ktorego jest pelno w przetworzonym jedzeniu i robilas to jak ja ponad 30 lat, to musisz z tym zrobić prawdziwy pożądek. Prawdziwa dieta odtruwajaca i oczyszczjaca w 3 dni nie zalatwi sprawy, pomoze napewno w zaparciach, sprawi ze brzuch bedzie bardziej płaski, ale nie oczysci całkowiecie jelita grubego ze złogów, a jesli ono jest zatkane to nasz organizm nie wchłania własciwie substancji odżywczych, choruje i żle pracuje itd. A wiec potrzbne sa conajmniej 7 dni, choć nawet 3 są zbawienne dla naszego ciała. podaje przepis: 3 pierwsze dni gotujemy kasze tylko z odrobina kurkumy, fajnie sie ja gotuje bo szybko - 20min. Po 3 dniach lekko dosalamy kasze sola MORSKĄ i możemy ugotowac ja na włoszczyżnie (małej ilości). Pijemy ziolowe cherbatki, czerwone i zielone, duzo wody. Ja jem łyzke oleju lnianego (lub np. z oliwek ) na czczo, bo to jest swietny sposob rowniez na odsmiecanie, ale slyszalam ze mozna tez przed snem, nie wiem kiedy jest lepiej. Na razie czuje sie dobrze, nawet bardzo dobrze...AAaa dodam ze kasza jaglana stosowana jest szeroko w medycynie chinskiej, a ja szanuje ich wiedzę baaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
sprostuje swoja wypowiedź: potrzebne jest conajmniej 7 dni, ale najlepiej 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipola, mam pytanie, w jaki sposób gotujesz kaszę? Czy ma sens gotować tę w woreczkach, czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, napisz jeszcze, czy długo powinna być w ręczniku? I czy potem trzymać ją w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
cały czas stoi sobie na blacie w kuchni, nakladam sobie co jakis czas do miseczki i żuje (bo przełknąc sie szybko nie da:)) a jutro ugotuje nowa, swieżą porcje, ale nie musisz tak robic mozesz ugotowac i wystudzona wstawic do lodówki, tylko potem podrzewasz przed jedzeniem, bo zimana jest chyba paskudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
przyłączcie, sie to naprwde działa! (tak mysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz zastosowalam diete oczyszczajaca: kasza gryczana z odrobina masla plus kapusta kiszona. jedyny minus, ze po dwoch dniach mialam twarz tak zasyfiona ze szok. ale po tygodniu wszytko zeszlo. z wyproznianiem nie ma zadnego problemu do teraz ale jem tez wiecej blonnika, codziennie razowy ryz abo wlasnie kasza gryczana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam w domu gryczaną ale nie wiem,ktora lepsza ? :P bo to chyba niezbyt smaczne jest, ile tego dziennie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
słyszałam równiez o stosowaniu zamiennie różnych kasz, np. gryczanej, pęczak itd mozna to robic z wyjątkiem kaszy mannej, bo ona ma cos (nie wiem co) co nie ma własciwości oczyszczających i działa wręcz odwrotnie. Do zakąpleksionej dziewczynki, która w swojej wypowiedzi nawstawiała kupe gwiazdek - za duzo kurczków się najadłas i Ci hormony szaleją, pobiegaj moze z końmi to ochłoniesz, bo tam pasujesz jak ulał. Nawet tu Cię czuć...wiochą. A to jest wątek o dietach, a nie test ortograficzny, wiec żegnam, a Ty spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia sprawaqfsgsfd
a co ci przeszkadza ten temat? Ma prawo do oczyszczenia,ba ,nawet jest to wskazane,cos sie tak uczepiła dziewczyny ,hę ?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz sie do czego przyczepic łapisz blędy ortograficzne tak?po co czytasz?po co sie udzielasz?zaloz wlasny temat o ortografii i tam sie spelnisz... do autorki---z tego co cztam stosujesz juz ta metode tak?a ile tej kaszy w ciagu dnia zjadasz?i jak jest z wyproznianiem?ile wody do tego?w linku ktory przeczytalam jest napisane,ze trzeba pic przegotowana ciepla wode...stosujesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok rozumiem
a teraz idz juz sobie trollu bezzębny,żegnamy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe to jakaś
frustratka,nikt jej nie kocha,jest brzydka,gruba i samotna,stad taka nienawisc do nas,pięknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
jestem w szoku, to sie tylko w tym kraju moze zdarzyć, taki kompleks nam wyrósł i sam się nie wyleczy, gorzej jak namnoży dzieci... do Aguli-Kruszyny - jesz tyle, na ile masz ochote(3-5 razy po misecze ugotowanej kaszy) ze szklanki kaszy przed ugotowaniem otrzymujesz 3- 5 porcji - porządnych, mozna sie spokojnie najesć, nie powinno się opuszczac posilków, bo to nie głodówka, a nawet czym wiecej kaszy jesz, tym lepiej ona wiąże te śmieci w jelicie i sa one usuwane. Pije ciepłą wode również, dosypuje odrobine sproszkowanego imbiru, bo rozgrzewa i świetnie dziala też na trwawienie. Przeprowadzałam raz tą diete, byłam na niej 4 dni, bo w piaty wypadła impreza i pekłam:( Ale efekty juz miałam w postaci luźniejszych spodni. Pogoda jest beznadziejna na przeprowadzanie takich restrykcyjnych reżimów, bo smutno i leje..ale jak nie teraz to kiedy? dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj trollu nasz
pajacu forumowy,jak nas rozbawiasz ,hahahahaha,chyba sprawia ci przyjemnosc to ze my piękne chcemy w ogole z toba polemizowac,clownie naszego topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ten pajacyk
zabawny hihihihihhi::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj no
a ile mozna w ciagu tych 10dni schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
ok 7-10kg, ale oprócz tłuszczu pozbywamy sie też zlogów kałowych, więc nie bedzie drastycznego efektu wychudzenia, pomimo duzej straty kg, ale za to bedzie super plaski brzuch i niesamowita lekkość, choć cm tez spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniom wody idź daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
i Ją "wykasowali" , dobrze i szybko działa admin, czytam i nie wierze ale Trola ani śladu. Dzis kolejny dzień, doprawiłam kasze cebula (w kostece), odrobiną kurkumy bo wczoraj dałam jej za duzo i czosnkiem. Jest nawet smaczna, i przeczyszcza troche.., czuje sie swietnie zwaszcza ze dzien dzis jest przepiękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 3222
kiedys robilam tą diete kaszowa- i musialam xenne brac tak mnie zatwardzila ta kasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczyszcza czy zatwardza? chcialam zacząć tą diete ale jak zatwardzenia można dostac to chyba niezbyt dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
dlatego, że wg Tradycyjnej Medycyny Chinskiej trzeba ją dokladnie przeżuwać i mieszać ze śliną blleeeee, no ale tak to ma byc, inaczej własnie robi sie klucha w jelitach i wszystko stoi i oczywiscie pić,pić,pić np.wode (ciepłą), herbate ale nie czarna tylko zielona, czerwoną, ziolową, ja pije owocowe też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny, Ale tu nieprzyjemne wpisy się pojawiają:/ no cóż, widać niektórym się nudzi, ale nie o tym chciałam pisać. Dołączam się do Was! Dopiero od poniedziałku, bo mam napięty weekend, więc nie dam rady wcześniej. Dzisiaj kupię sobie tę kaszę i zobaczymy jak się będę czuła. Mój cel to 7 dni jedzenia kaszy+ picie herbat zielonych i owocowych! Będę pisać na bieżąco co i jak! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×