Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mniszkaa

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam kasze, więc jak bedzie działać to może zrobie sobie jakiś weekend z kaszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam, ze to miala byc jaglana kasza... ale pewnie mi sie pomieszalo... tyle tych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judzi może własnie tak to działa, że jak myslisz sobie, że znów masz jeść jajko (kasze) to wolisz nie jeść nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszkaa
kasza oczyszcza z zalegajacych w jelitach resztkach jedzenia a wierz mi jest tam tego na kilogramy!! A pozatym jak na takiej kopenhaskiej schudniesz tez tyle to chyba jest oki-nie twierdze ze jest zdrowa..ale kazdy decyduje za siebie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszkaa
ja bede na jajcach po tewj diecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
u tombaka, to zawsze na jedno kopyto, same cytryny, same jaja, same kasze... czy można żyć po tej diecie? ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w której książce Tombaka to jest bo jakoś nie kojarzę? Że on kasze poleca to wiem, ale to w normalnym jedzeniu. A takiego drastycznego odchudzania to nie przypominam sobie (nie upieram się że nie ma bo może przeoczyłam, ale chciała bym wiedzieć żeby doczytać o co tam chodzi, chociaź na pewno na coś takiego się nie zdecyduje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszkaa
i zaczelam ta diete:D ugotowalam sobie worek kaszy gryczanej i zjadlam polowe na sniadanie-kolejna porcja przed 15.. Moge jesc do syta ale jakos mnie nie ciagnie...i nic nie pilam jesscze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonia
:) powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszkaa
i mam 2gi dzien o kaszach :) dzis kasza kukurydziana-faktycznie niedporawione ciezko to przechodzi przez gardlo ale wole to od szpinaku i brokulow na diecie Kopenhaskie:) Luknelam do ksizazki TOMBAka i mam szanse na strate 5 do 7 KILO!!:) JESZCZE TYLKO 8 DNI:) wage moja podam po zakonczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszkaa
OCZYWISCIE bede zdawac relacje na bierzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam o 10 dniach na kaszy jaglanej+wywar ze swiezych warzyw do popijania ponoc oczyszcza i po tym, ze tak powiem, wizyta w kibelku trwa 40 sekund z podtarciem włacznie :) mam zamiar sprobowac, ale nie 10 dni....moze 7 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wąłsnei mniszka. mow jak CI idize to bo moze ja bym na ferie sobie cos tkaiego zastosowala. jezeli dziala. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
a myślicie, ze taki weekend z kasza gryczaną i kefirem to by coś dał? 3 razy dziennie kasza i kefir...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszkaa
KASZA JEST ZAWSZE WSKAZANA BO OCZYSZCZA:) MASLANKA CZY KEFIR DO TEGO-TEZ JAK NAJBARDZIEJ:) Juz wyczuwam lekkie luzy w ubraniu..bede kontynuowac..i relazje zdam napewno!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszkaa
... i TO MOJ DZIEN 3ci :) wazylam sie i juz jest mniej na wadze!!!! ale nie bede zapeszac i kontynuuje. Zdecydowalam ze jednak bede jadla kasze gryczana bo inne jakos mi nie podchdza:) na sniadania zjadlam caly ugotowany woreczek :D iestem przyjemnie syta lecz nie objedzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZEN 4 KASZOWY :) jestem pod wrazeniem ubywajacych kg ;) (tzn wody) :P KONTYUUJE I nie przestane !!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pije dziennie 2 szkl herbaty :) i w toalecie bylam 3 dni temu -w 1wszy dzien diety:( nie czuje sie ciezka..a moze mnie zatkalo? :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to moj 5 dzien :D !!!! ciesze sie ze mnie ubywa!! jeszcze troszke i bede wzyla tyle co przed wszystkimi dietami ktore stosowalam-a bylo ich sporo!! :O a potem dalsze zbijanie wagi:) Juz zaplanoowalam ze za 5 dni po zakonczeniu diety kaszowej bede jadla same owoce i warzywa czyli post owocowo-warzywny wg.Dabrowskiej :) Martwie sie tylko jakie ja zypy bede gotowac??:O Mam nadzieje ze na innych topikach dziewczyny pomoga:) Czule sie dobrze-mam energie tylko odczuwam zimno-zwlaszcza w stopy,ale dam rade wlasnie ogrzewam je goracym termoforwm-POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie się trzymasz. ile już schudłaś? nie obrzydła Ci jeszcze ta kasza? ile jej dziennie zjadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj mniszkaa
piszesz, że cię ubywa ale piszesz także, że nie byłaś 3dni w toalecie ...no jak dla nie to coś tu jest nie tak bo niby kasza oczyszcza co nie? jeśli tak to musi być przecierz wydalona z organizmu... ...no i jestem ciekawa twojej wagi ile tych kg ci ubyło? tego też nie piszesz :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jakby nie patrzec to dziec 6 !!!! juz blizej konca niz dalej :) Wiec jestem jak narazie bardzo zadowolona z efektow kaszowej diety . Wczoraj zaczelam delikatnie czuc pelnsc w brzuchu i dzis zrobilam lewatywke :) i czuje sie po niej leciutka :) jest dobrze. Podejrzewam ze faktycznie za malo pije plynow i dlatego tak sie dzialo.. Zjadlam znowu kasze i czekam :) na zakonczenie tego wszystkiego za 4 dni !!!! NAPRAWDE PODAM MOJA WAGE we czwartek rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
az tak cięzko ze lewatywe musiałaś robić? bez sensu... myslałam ze po kaszy zaparcia znikają, a tu takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja pilam szklanke do dwoch plynow na dzien to co ? Poprostu za malo pilam.Ale to nie byl extra mega ciezki przypadek zaparc!! a moze powinnam jesc wiecej kaszy?Podobno mozna do 7 rodzajow dziennie a ja jem tylko worek kaszy na dzien bo wiecej nie mam ochoty ani glodna nie jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym lewatywa warto swie wspierac prz takich dietach oczyszczajacych wiec nie jest zle:) i bez wzgledu na to jak bedzie moje trawienie do konca diety lewatywe zrobie ponownie w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×