Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od kiedy zachorowalam i nie moge pracowac bardzo zle czuje sie psychicznie

Polecane posty

Gość gość

mam wprawdzie rente ale to malo, maz wciaz ma do mnie o to pretensje, ze musi utrzymywac dom, dzieci nie mamy, ja wczesniej pracowalam w sklepie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie jest z mężami, kobiety uwazajcie z kim bierzecie ślub. Jak może mieć do ciebie pretensje jako nie twoja wina. Okropnie się musisz czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego teraz -między innymi- małzenstwo nie ma sensu, bo ludzie to materialiści..tak samo z dziećmi..obojetnie czy je masz czy nie..i tak na starosc pies z kulawą nogą nie bedzie chcial pomagac, ani sie opiekowac..takich czasów doczekalismy.. i tak wychodzi na to ze "radź se sam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas być dla niego wyjątkową bez wzgledu na wszystko, każda chwila z toba dla niego powinna być niezapomnianą a jak jest? Jesteś dla niego psem z kulawa noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są straszni, moja matka sama jechała na operacje guza bo tatus uciekl jak się dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni naprawdę myślą ze jak dadzą parę stowek na życie to jest to szczyt opieki i odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez kazdy facet taki jest, wychowany przez matke na egoiste, nie ma co szukac bo idealnego faceta nie znajdzie sie, jesli jest to jeden na 1000 czyli nie starczy dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pomysl o jakims domu opieki autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety większość polskich kobiet wychowuje facetów na s*******i,bez zadnych wymagan względem nich, same siebie uważają za większe g****o i są gotowe oddać życie za męża i synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,dom opieki, głupia cipo!!!! Niech on idzie do domu opieki, egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak mnie strasznie denerwowalo, ze moja matka nakłada ojcu najpierw obiad. Zawsze, nigdy nie zmieniła kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on utrzymywal dom i za jego bylo kupowane jedzenie na wasz obiad wiec komu miala 1- szemu nakladac:D? Tobie? niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tez utrzymywała. Poza tym w jakich ty kategoriach myślisz? Wy naprawdę jesteście prymitywne i zacofane, facet utrzymuje dom wiec kobieta zajmująca się niemowalkiem jest zobowiązana do służenia mu bo nie pracuje w tym czasie. Inna wysyła chora do domu opieki, natomiast jakby on byłby chory to ona musiałaby go pielęgnować bez słowa wypominania. On jest jej mężem, po to z nią wziął ślub żeby sobie nawzajem pomagać w trudnych chwilach w szczęściu i chorobie. Wy naprawdę się uwazacie za podkładki dla facetów wiec nie wypowiadajcie się i nie szerzcie swojego prymitywnego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadanie gadaniem ale kto zarabia wiecej ten rzadzi takie zycie jak nie zarabiasz albo malo masz to zamknij mordke i ciesz sie, ze miły maz nie wymienia ciebie na lepsza;)(pracujaca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On jest jej mężem, po to z nią wziął ślub żeby sobie nawzajem pomagać w trudnych chwilach w szczęściu i chorobie" Rownie dobrze mozna w to miejsce wstawic slowa -blablabla przeciez wiadomo,że maż to mowi przed ołtarzem bo tak wypada, bo tak chca rodzice, tesciowie, najczesciej brzuchata narzeczona, a zycie zyciem, swoja droga 80% ojcow zostawia niepelnosprawne dzieci i ich matki-i co z obietnicami? obiecanki cacanki ze tak powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ktoś ciebie nie wymienił matole pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie tez wymieni, kazda z nas wymienia, tylko wystaarczy zachorowac, zestarzec sie lub nawet tego nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×