Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od niedawna zaczęłam wychodzić do ludzi i dziwnie się czuję

Polecane posty

Gość gość

Niby coraz bardziej się otwieram, a jednak widzę wciąż sporą przepaść między mną a innymi. Jestem tak mało obyta, mam problem, by nawiązać rozmowę z własnej inicjatywy, w dodatku ciągle towarzyszy mi poczucie, że tak naprawdę wiele rzeczy przegapiłam i wiele też nie umiem. Czy taka dziewczyna jak ja, do tej pory żyjąca jak odludek w swoim wyimaginowanym świecie, może się komuś spodobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie, ktoś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę na tych ludzi i wydaje mi się, że nigdy nie będę taka jak oni i już zawsze pozostanę aspołecznym dziwadłem, któremu życie przecieka przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiecham się, ale cały czas czuję się nieswojo. Oni często rozmawiają o różnych rzeczach, a ja nie wiem, co mam powiedzieć, ponieważ mam mało doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaa
A co było przyczyną tego braku doświadczeń ? Możesz nas zagłębić w swoją przeszłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad jestescie ? Jesli Wawa to pomozmy sobie wspolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cie rozczarowuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyną braku doświadczeń było to, że mniej więcej od 15 roku życia spędzałam czas głównie w domu. W szkole nigdy nie miałam koleżanek i kolegów, dzieci ciągle się ze mnie nabijały. Wracałam więc stamtąd prosto do domu i zamykałam się w czterech ścianach, gdzie czekały na mnie muzyka, książki, gazety, filmy, farby, pędzel i kartki papieru. Na studiach troszkę się otworzyłam, ale potem znowu porobiły się grupki, a że nigdzie nie udało mi się wcisnąć, wróciłam do swoich zajęć. Tworzyłam, podróżowałam, chodziłam po lesie w ciszy... Obcy mi był świat moich rówieśników. Z czasem jednak zrozumiałam, że nie mogę już dłużej trwać w tym wszystkim i powinnam spróbować jeszcze raz wyjść do ludzi. Tak też zrobiłam. Od jakiegoś czasu coraz częściej biorę udział w różnych inicjatywach, spotkaniach i imprezach, ale no cóż, nie da się ukryć, że odstaję od tych ludzi. Widać, że jestem nieśmiała i mam braki w kontaktach interpersonalnych. Nie znam się na wielu rzeczach, mam problem o czym rozmawiać. O kontaktach z facetami nawet nie wspomnę. Totalna porażka. Jestem w ich oczach pewnie taką niegroźną dziwaczką, nie zaś atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? To miło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsHouse
Z tego co piszesz, wnioskuje ze masz jakies zainteresowania i pasje, a to juz dobry pretekst do rozmowy. Nie musisz na sile probowac wpasowac sie w schemat. To, ze ktos ma inne zainteresowania niz imprezy i facebook nie czyni z niego dziwadla. Chyba...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My samotnicy mamy pasje które chyba lepiej zachowywać dla siebie. Tzn ja np nie umiałbym podzielić się nimi z szerszym gronem i rozmawiać na ich temat. Moje pasje są tylko moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mam, choć przyznaję też bez bicia, że w niczym nie jestem w 100% perfekcyjna. Za dużo rzeczy mnie interesuje, żeby skupić się na tej jednej dziedzinie, ale staram się to jakoś ogarnąć. ;) Generalnie chciałabym z ludźmi normalnie gadać, ale zauważyłam, że przeważają tematy polityczne, ekonomiczne i sportowe, a to, niestety, moje słabe strony. Jestem pod tym względem opóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsHouse
Jesli Twoja pasja to wypychanie martwych zwierzat to lepiej nikomu nie mow... Ale czemu nie podzielic sie ciekawymi zainteresowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak na siłe będziesz się chciała dopasować do grona, to stracisz swój indywidualizm i będziesz częścia stada baranów. Naprawdę tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, maluję, choć ostatnimi czasy więcej uwagi poświęcam pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się pokazać, że nie masz jakiejś tam wiedzy, bo ludzie lubią jak ktoś wnika w ich zainteresowania i chętnie o tym opowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, malujesz, pochwal się tym. Nie koniecznie samą treścią, ale chociażby marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może podzielisz się swoimi dziełami i w pisaniu i w malowaniu? Bardzo chętnie bym je zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, nie mam chyba takiej dziedzinie, w której byłabym jakaś wybitna, ale bliska mi jest literatura, muzyka rockowa i poezja śpiewana, historia Europy Środkowej, podróże, świat legend i obyczajów, malarstwo z przełomu XIX/XX wieku, moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziedziny' - sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazwałabym tych ludzi baranami. Są bardzo sympatyczni. Po prostu nie mają takich problemów jak ja, i dlatego jest ta przepaść. Jeśli chodzi o moją twórczość, mogę Ci coś wysłać, z tym że będą to tylko teksty literackie, ponieważ obrazów nie mam teraz na kompie. :) Studia akurat już skończyłam, jestem z wykształcenia etnologiem, ale nie pracuję w zawodzie. W przyszłości planuję jeszcze filologię czeską lub rosyjską, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie miło jak napiszesz mirodow@gmail.com chyba że wolisz gg/skype. A przy okazji skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę większość ludzi czuję się w jakiś sposób nieswojo w towarzystwie, chyba że to jest ich od dawna znana grupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirodow - wysłane. :) Gość - możliwe, tylko że po nich aż tak bardzo tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek się skupia bardzo na sobie, może po tobie nie widać tak bardzo jak myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×