Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roksamotny

Od roku samotny...

Polecane posty

Gość roksamotny

Jak w temacie, rok temu zerwała ze mną dziewczyna, z którą byłem w związku długi okres, była naprawdę piękna, wcześniej też spotykałem się z pięknymi kobietami, a od roku jestem sam jak palec. Cóż nie jestem wysoki, 170 cm. Studiuję medycynę, raczej jestem w miarę przystojny, dobrze się ubieram, jestem ambitny, mam pasje, a przy tym nie jestem zamknięty w sobie, wręcz przeciwnie, jestem rozmowny i otwarty. Czy to możliwe, że po prostu przypadek sprawił, że nikogo nie mogłem poznać? Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie pytaj. Też jestem sam od prawie roku. A tutaj to raczej sami nieudacznicy i erotomani... Bo co innego całymi dniami robiliby na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, wybacz, że tak otwarcie piszę, ale gdybym była tylko odrobinę starsza, w te pędy pobiegłabym gdziekolwiek, aby się z Tobą spotkać, bo to, co o sobie napisałeś - jeśli jest to prawdą - jest świetne, w ogóle to brawa za tak szczere słowa ;) Zapewne kobiety nie umieją się poznać na Tobie, a może Ty nastawiasz się negatywnie do kogoś, ujmijmy to - ciekawego? I naprawdę, nie przejmuj się w ogóle swoim wzrostem; jeśli masz "jakieś" wnętrze, to naprawdę, zostanie to dostrzeżone prędzej czy później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie gościu powyżej? a ty co robisz hipciu? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrostem się nie przejmuję, ale wspomniałem o nim, żeby zarysować moją sytuację. To naprawdę frustrujące, gdy ma się tyle czasu, pomysłów, ochoty na spędzanie z tą jedyną czasu, a jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipciu - hipokryto oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro studiujesz medycynę raczej idiotą nie jesteś - rusz nieco głową, wyjdź do ludzi, zmień nieco styl zycia i bycia - bądź bardziej wyluzowany i mniej spięty - reszta przyjdzie sama w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość często bywam na imprezach, a jak już na nich jestem, to zdecydowanie nie jestem spięty. Sam nie przepadam za ludźmi skupionymi tylko na nauce. Umawiałem się nawet na randki, ale jakoś nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiujesz czyli jesteś młody, jeszcze kogoś poznasz. Nie martw się. Pomyśl ile osób w Twoim wieku tkwi w dziwnych związkach, w których są tylko po to żeby nie być samotnymi. Taka sytuacja - ani w lewo ani w prawo. Nieszczęśliwi ale nie sami. Chciałbyś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×