Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzać się czy nie?

Polecane posty

Gość gość

BMI 23,45, 174 wzrostu, duży tyłek, duży biust? rozmiar 40, spodnie czasem 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze tak. Idealny rozmiar to 36 a Tobie wiele do tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny rozmiar wg kogo ? Jak nosiłam rozmiar 36 , czułam się chuda, ciuchy super leżały ale każdy uważał , że coraz bliżej mi do anorektyczki. A mój wzrost to 160. Dobry rozmiar to taki w jakim dobrze się czujesz a nie opinia gościa z kafeterii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła nie jesteś, jesli waga nie przeszkadza ci w zyciu, to raczej nie, ale przy duzym biuscie trzeba wzmacniac plecy, jesli jestes fit i czujesz, ze masz dobrą kondycje to okej, ale jesli nie, to łap sie za cwiczenia i pewnie i tak schudniesz /:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto jestes w sam raz nie odchudzaj sie po jaka cholere ??chyba ze chcesz bydz wieszakiem to twoja sprawa ale raczej jestes dojrzala a nie jak glupiutka nastka co marzy o rozmiarze s?? masz d**e w sam raz........ na bolca. sorry ze tak ale mowie co mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
nie nastolatka.. ale chciałabym zejść do rozmiaru 38, tylko boję się że będzie to kosztem biustu, wcześniej miałam E, a teraz schudłam kilka kilo i mam D.. i zastanawiam się czy warto dalej, bo biust D może i jest duży ale na wysokiej masywnej kobiecie wcale nie wydaje się taki duży, a rozmiar C lub B to była by już dla mnie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety poleci z biustu :-/ piszę na swoim przykładzie- miałam 80 D, czasem E a teraz 75 B :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna nosi 34 i uważam, że jest gruba. 42 to już babochłop. Sory wy może się dobrze czujecie ale do modelek to wam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×