Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MYCHA895

ODCHUDZAJMY SIĘ RAZEM :) ZAPRASZAM...

Polecane posty

Cześć, od poniedziałku postanowiłam się odchudzać czyli spiąć tyłek i ruszyć go z domu - a nie tylko mniej jeść i czekać aż coś mi spadnie - jak do tej pory. Niestety samo to, że mało jadłam lub zdrowiej pomagało - owszem - na pierwszych 5kg - a potem waga stała w miejscu a po diecie szybciutko wracała. Byłam szczęśliwa jeśli ktoś z Was zechciałby się "ze mną odchudzać" lub chociaż podzielić uwagami jeśli był na diecie. Co planuje? Chcę przede wszystkim biegać - kondycję mam fatalną i nie wiem ile wytrwam - ale jeśli już nie będę mogła biec - będę szybko maszerować i tak na zmianę. Dodatkowo mam steperek w domu :) No i może jak mojego narzeczonego nie będzie w domu to poćwiczę fitness (na DVD). Poszperałam na temat jakiś fajnych niskokalorycznych posiłków, zaopatrzyłam się w buty do biegania i kilka produktów spożywczych: - 2 kisiele bez cukru - jako przekąska i jeden z posiłków (np pół szklanki kisielu plus starte w wiórka jabłko) - płatki owsiane, ciemna kasza, papryka, owoce - czerwona i zielona herbatka + woda oczywiscie - serki np bieluch lekki - może do kanapek na chlebku wazie z łososiem i koperkiem - piersi z kurczaka (no bo to chude mięsko) - mam tez 3 batoniki musli - w razie czego jakbym miała wątpliwości - zakupiłam do owsianki bakalie (suszone banany, daktyle, żurawinę) - otręby ze śliwką - podobno wspomagaja odchudzanie Kochani a czy np len z wodą lub te otręby z kiwi wspomagaja przemiane materii lub prace jelit? Co do kiwi z otrebami - jadłam kiedys rano i całkiem całkiem mi się to sprawdzało. NO TO CO ODCHUDZAMY NASZE TYŁECZKI RAZEM? :) MIŁO BY BYŁO... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, chetnie sie przylacze :) do zrzucenia na pierwszy rzut mam 3 kg. Planuje zdrowo jesc iruszac sie wiecej. Mam 8 mc synka i ciezko siedzidc w domu i nie podjadac. Teraz albo nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to na razie jest nas dwie, to już coś :) Myślę, że z synkiem też możesz "zażyć" sporo ruchu. Moja koleżanka ćwiczy z maluchem tzn podnosi go, biega z wózkiem bo tam gdzie mieszka ma równy chodnik a przede wszystkim dużo spaceruje a maluch tak czy tak daje jej spory wycisk w domu. Ja mam sporo do zrzucenia bo mam tylko 160cm wzrostu i ważę prawie 90kg :( Ale chcę to zrobić. A czy ty masz może jakieś fajne pomysły na coś do jedzonka - zdrowego - może niezbyt wymyslnego? Bo czasem te przepisy które czytam składaja sie albo z niedostepnych produktów albo bardzo drogich a w dodatku takich które sama bym jadła - a tak to w razie czego jak ja nie zjem to mój narzeczony napewno do czegos pozostałe składniki wykorzysta. Jutro planuje wstac wczesniej i isc do lasu pobiegac - jakos tak w poludnie jest dla mnie za duzo ludzi - a wstydze sie - a potem ide do pracy. Trzymam kciuki - daj znac jak ci minął pierwszy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i byłabym zapomniała :) Jutrzejszy plan dnia wygląda tak: - godz 7 bieganie - po bieganiu zjem owsianke np z suszona żurawinką i daktylami (ale tylko troche suszków bo jednak maja sporo kalorii - to tylko jako mały dodatek) - przed praca chyba wetnę szklanke kisielu bez cukru z jabuszkowymi wiórkami na zimno - w pracy dopiero na przerwie zjem sobie melona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia333
Hej Mycha żyjesz jeszcze na tej dietce? Chętniebym się przyłączyła ale nie wiem czy jeszcze tu jesteś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel Blue
Ja się tu chętnie odchudzę. Mam 5 kg do zgubienia. Także sama nie będziesz :) Moja waga to 66 kg, cel 61, wzrost 178 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ogłosiłam ( żeby zakodować sobie w mózgownicy) październik mc odchudzania !!!! jestem przerażona bo dobiłam do takiej wagi jakiej jeszcze w życiu nie miałam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARIA40
to ja tez dziewczyny sie dolacze, mam 5 kg i od jutra dieta mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam 5 kg i opone na brzuchu ( to najgorsze;) wiec od jutra zaczne, dzis to znowu sie objadlam ciastek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro 1 pazdziernik wiec do dziela:) jakie diety macie? ja chyba mz i wz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dołączam się do Was. Mam do zrzucenia 20 kilogramów, bo ważę 80 kilo przy wzroście 164,5. Też mam w domu stepper i od tygodnia ćwiczę na nim po około 40 minut dziennie, a oprócz tego jem mniej niż wcześniej. Mam nadzieję, że wytrwamy razem na diecie. Pozdrowionka. :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z checia dolacze :-) ja zaczynalam z waga 75kg tetaz jest 70,4 celi mam kilka a ogolnie do zrzucenia 20kg jak juz ktoras pisala mam straszna opone na brzuchu a przy moim wzroscie 153cm strasznie to widac co do aktywnosci to hula hop skakanka i zumba :-) jestem na diecie od dietetyka czyli zdrowe jedzonko (1500kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochani - zmartwychwstałam :D Przepraszam, że tak rozpoczełam wątek i slad po mnie zaginął ale mi się plany posypały i musiałam wyjechać do Angli na dwa tygodnie więc i moja dieta poszła precz bo nie byłabym w stanie jeść regularnie itp co byłoby bez sensu. Ale planuje wystartować za dwa tygodnie dopiero (po wypłacie) bo póki co megaśnie oszczędzam i wręcz żyję na jajkach i bułkach :D A trzeba się zaopatrzyc w jakieś mięsiwo... ten miesiac finansowo mnie zabił :) A wam jak idzie? Która ile już jest na tej diecie, a jesli przerwałyście to dlaczego? Słaba wola, coś nie tak? Złe samopoczucie? Podzielcie się :) Pozdrawiam i napewno będę wracać w najbliższym czasie, aby śledzić wasze sukcesy i wspierać, mam nadzieje że nie jesteście złe na mnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZULEK88: Zaintrygowała mnie twoja wypowiedź, ładnie ci waga leci. Czy mogłabyś się tu z nami podzielić jak mniej więcej diete ułożył ci dietetyk? Tzn jakieś konkretne kompozycje daniowe czy po prostu 1500kcal i tylko tego się trzymać? Nigdy nie byłam u dietetyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.nie wiem od czego zaczac... A wiec tak moja dieta opiera sie przede wszystkim na tym ze mam odpowiednio dobrane proporcje weglowodanow,tluszczy,bialek itd nie ma w niej cukrow,nawet mleka nie mam mam duzo warzyw takich jak pomidor,ogorek,rzodkiewka,salata,cukinia itd posilki co 3h i raz na tydz w niedziele np. moge zjesc cos slodkiego x co do wagi byla by ladniejsza jak bym ostatnio nie podjadala :-/ jesli masz jakies pytania to wal smialo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyklad menu z 1 dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na watek przyjazne odchudzanie cz.2 tam jest podany jadlospis z mojej diety na 3dni ogolnie jesli macie ochote mozecie tam pisac :-) mile widziane sa wszystkie odchudzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Hej Dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Mam do zrzucenia ok 8 kg i moze nie jest to bardzo dużo, ale jest to megatrudne:-( Moją ogromną słabością są słodycze. Staram się ruszać - ćwiczę w domu na orbitreku i z Chodakowską. Ale waga stoi w miejscu jak zaklęta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Generalnie staram się MŻ, ale notuję wzloty i upadki. Potrzebuję motywacyjnego kopa i wsparcia kogoś, kto przechodzi to samo co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Sama już nie wiem i dlatego tu jestem. Staram się nie jeść tłusto, 5 razy dziennie niewielkie posiłki, ale gubi mnie ciąg do słodyczy. Mam nadzieję, że z Wami dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjka :) Ja po prostu ostatnio nie ogarniam szczerze powiedziawszy...bo - moze to nie temat na to forum ale przynajmniej ostrzege moze kilka osób aby nie dąły sie oszukac tak jak ja - przez co moze schudne przez te nerwy :) Chodzi o to ze dopadł mnie tzn mojego kompa wirus który jak robie przelewy albo kupuje cos na allegro, w mejlach tez zmienia numery kont na jakies inne...ja przelałam pieniadze za pomoca druku wygenerowanego przez allegro i niema tych pieniedzy :( Ostatni czas spedziłam na dzwonieniu, łazeniu po urzedach, dzwonieniu i dzwonieniu... i wszyscy mnie albo olali albo powiedzieli abym zgłosiła to na policje... a policja mnie wysmiała :( Niemam ani kasy i to nie małej ani towaru który kupiłam i czuje sie bezsilna bo ciezko pracowałam aby cos sobie kupic. Moze to jakas "dieta cud" ??? Chyba tylko tak sie próbuje rozsmieszyc tym wszystkim bo przez nerwy chyba tez czasiem sie cos zrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Izulek, no dziś moje menu wyglądało tak: śniadanie-2 kromeczki ciemnego wieloziarnistego, 2 plsterki chudej szynki, pomidor, rzodkiewka, sałata i jajko na twardo. II śniadanie - jabłko obiad- filet z kurczaka na oliwie z warzywami(papryka, pieczarki, cukinia), łyzka brązowego ryżu, surówka z kapusty pekińskiej, pomidora, ogórka i papryki z lyzeczką jogurtu naturalnego podwieczorek - poł kubeczka kefiru kolacja - serek wiejski light, pomidor i ogórek. Może to zbyt wiele..???poradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Mycha, no to bardzo Ci współczuję. Dlatego ja nie robię wpłat, przelewów przez internet. Starej daty jestem i może dlatego.... Trzymaj się jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×