Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elle_and_the_City

Odchudzam się! Zapraszam!

Polecane posty

Gość Elle_and_the_City

Odchudzam się już bite 2 tygodnie z całkiem niezłymi efektami - z wagi zleciały 3 kilogramy, ale miło byłoby mieć towarzystwo, więc zakładam temat ;) Mój dzisiejszy jadłospis planowany : Śniadanie : 2 wafle ryżowe z szynką II Śniadanie : mieszanka sałat, pomidor, ogórek, 1/3 kulki mozarella, lekki dressing Obiad : Filet z kurczaka na parze Podwieczorek : kilka śliwek Kolacja : Pół wędzonej makreli Stawiam głównie na białko, ale wolę to niż wieczne życie na sałacie :D Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle_and_the_City
Nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 2 dzień na d białkowej dukana, chętnie dołączę do ciebie ,napisz ile kg chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja mam zamiar od jutra zaczac odchudzanie, ale nie wiem jaka dieta , jeszcze . co chwile mam nowa diete i nie moge zaczac zadnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja samego bialka nie dam rady , ale tez stawiam na wiecej bialka niz wegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na kefirach, przez tydzień piłam kefiry i jadłam normalnie a od dziś przez 2 tygodnie będę piła same kefiry chce do końca sierpnia schudnąć 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz schudłam 25 kg, ale to jeszcze jako nastolatka, 10 lat temu :) Ale wtedy wpadłam w anoreksję, lekarze wsadzili mnie do szpitala, bo choć po ciele widać nie było jeszcze, to psychika już szwankowała. Dzisiaj : Bułka grahamka, pół wędzonej makreli, garść frytek. Dalej planuję : pierś z kurczaka i jogurt z warzywami i kefirem. Jak Wasza dieta? Mi waga się waha - niby 77,2 najniżej pokazało. Myślę, że zważę się za kilka dni, bo hopla dostanę od codziennego ważenia. Nie ma co się żyłować - mam do schudnięcia jeszcze ok 20 kg, chcę do końca roku zgubić, ale nie mam zamiaru później rzucać się na jedzenie, więc pozwalam sobie na jakieś cosie. Np cały dzień jem normalnie - białeczko, ale na deser jem gałkę lodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@fitkasia - pomysł zły nie jest, ale! Musisz mieć też błonnik w diecie. Pozwól sobie do południa np na kilka marchewek, ze dwa jabłka albo 4 śliwki. Pobudzają perystaltykę jelit. Jeśli będziesz jechała na samych kefirach, to może być ciężko. To, co zjesz do południa i tak spalisz, a jednak warto żeby jakieś warzywa i owoce były w diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zawaliłam dzisiaj trzema naleśnikami. Zła jestem, ale tak dawno nie jadłam normalnego jedzenia, że się skusiłam. Mimo to się nie poddaję. Jutro dalej. Mam nadzieję, że dzisiejsze obżarstwo nie podniesie mi wagi w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja jestem na dukanie, będę do Ciebie zaglądac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zrob sobie desery z dukana, nalesnika tez mozna , jest pelno przepisow , wystarzcy wygoglowac. sa rozne ciasta, desery a na nich sie chudnie na dodatek ja staram sie wlasnie tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym mieszkała sama nie byłoby problemu i pewnie bym tak zrobiła. Sęk w tym, że u mnie w domu gotuje mama. I tak cud, że namówiłam ją do robienia kurczaka bez panierki :) Właśnie środki mi się skończyły i teraz będzie dieta głodowa - bo nie mogę jeść tego, co oni, co najwyżej 1/3 tego, bo wszędzie majonezy i inne tuczące rzeczy. Dopiero po wypłacie będę mogła kupić jakieś produkty czysto białkowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agxia
Jak nie możesz walczyć o dietę, to przynajmnije ruszaj się więcej, mamy piękne lato i aż się prosi na rower, spacer :) Poza ćwiczeniami ja jeszcze piłam ziołowy suplement slimtox(http://slimtox.pl/), bo wspomagał spalanie tłuszczu i przyspieszał przemiane materii. Może tędy droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez staram sie jesc sam , bo to co jedza inni w domu u mnie to paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle_and_the_City
No, dzisiaj u mnie rybki będą, więc pojem! :) Dziś : 1 bułka grahamka z pomidorem 1 jogurt Na obiad - rybka. Zobaczymy, jak będzie dalej :) Dzięki, nie chcę kombinować, mam już tabletki z ketonami maliny jako wspomagacz - głównie psychiczny. Dzisiaj przyszły :P Ruszać się nie będę, bo rowera nie mam, a słońca nienawidzę. Chodzę na spacery wieczorami i to wystarczy. Kolego, który też jesz sam - dobry wybór! :) Mam nadzieję, że CI się uda... I nam wszystkim, którzy pragną zrzucić parę kilogramów lub ich większą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×