Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość Amaretka_1

Nigdy nie moglam sie na 100% zmobilizowac do zrzucenia tych zbednych kilogramow. Nie mialam sily na to przytloczona zyciem. Zle sie czuje jak mam tu czy tam za duzo. Mam juz dosc tego, ze nie czuje sie atrakcyjnie. Szukam osob ktore czuja podobnie I chca cos z tym zrobic. Moze tu powstanie kacik wsparcia I motywacji? usmiech.gif Gdzie bedziemy rozmawiac o tym jak poczuc sie atrakcyjne, odchudzic I cieszysz z bycia kobieta atrakcyjna? Serdecznie zapraszam. Piszcie na jakim etapie jestescie teraz, co chcecie zmienic I jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już napisałam w innym wątku, że mam 172 cm wzrostu i ważę 73 kg. Od powiedziłu zaczynam chodzić na liposukcję ultradźwiękową i masaże wyszczuplające. Od dzisiaj jem mniejsze porcje i piję dużo wody mineralnej. Tak sobie myslę, ze mojej cerze też by się coś przydało zrobić, ale nie wszystko od razu, bo nie mam tyle kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka_1
witam :) Ja podobnie, 174cm i 73 kg. Od czwartku silowna i rozsadna dieta. Duzo wazyw, chude gotowane mieso, woda, zero slodyczy, herbatka odchudzajaca. Ah, kasa, wiem cos o tym....:( a dbanie o siebie naprawde kosztuje... make up, pielegnacja ciala, kosmetyczka, fryzjer ( od czasu do czasu) ale warto, dla siebie, zeby czuc sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Ja bym się chętnie dołączyła. Mam podobnie jak Ty autorko. Nie czuję się atrakcyjna, i mimo, że mi na tym zależy, nie udaje mi się schudnąć. Planuję ćwiczyć trzy razy w tygodniu i dodatkowo zadbać o swoje ciało używając jakiś balsamów itp. Jak nie udaje się z dietą, to może należy spróbować inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Nie ma więcej chętnych dziewczyn? Proponuję pisać co każdego dnia udało nam się zrobić dobrego dla siebie i naszego dobrego samopoczucia. Mogą to być nawet drobne sprawy. Najważniejsze by weszły nam w nawyk i stały się dla nas codziennoscią. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wróciłam z biegania :) Czas wziąć się za siebie, bo jak patrzę na te szczuplutkie laski na plaży to aż coś w środku ściska.. Do tego też piję codziennie AquaSlim, z tego co słyszałam to przynosi efekty. Na pewno nie zaszkodzi spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka_1
Czesc Dziewczyny! Ja zaczynam od czwartku. Dieta + cwiczenia + dbanie o cialo. Wiem!!! Tez widze laski na ulicach, ktore wygladaja tak jakby cale zycie spedzily u kosmetyczki I fryzjera... tez chce tak swietnie wygladac.... wszystko maja zrobione....paznkokcie, swietny kolor wlosow I fryzura...sa takie kobiece...szpilki...sukienki... a czlowiek taki zaniedbany :( :( sie przy nich czuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka_1
Tak, fajnie bylo by dzielic sie pomyslami, co skutkuje, jak dbac o cialo....co robic zeby poczuc sie atrakcyjnie I sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Fajnie, jest nas trochę:) Z Aqua Slim też chyba spróbuję. Chciałam już wcześniej, ale nie znalazłam go w aptece. Póki co robię sobie tzn. dzisiaj pierwszy dzień- kurację cytrynową. Podobno włosy wzmacnia i przynosi wiele innych dobrych efektów. Odezwę się wieczorem bo teraz di pracy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja mam 160 cm i 71 kg. Odchudzam sie juz dosc dlugo tj 2 miesiace. Udalo mi sie schudnac 12 kg. Ale jeszcze z 12 i mysle ze bedzie ok;) co do pielegnacji ciala uzywam balsamu ujedrniajacego Nivea Q 10 plus. Staram sie tez dbac o wlosy, teraz zapuszczam i stosuje maske z drożdży. Chodze na solarium bo jestem biala jak sciana ;p mam troche rozstępów i uzywam bio oil. Cwicze na orbim 45 min co dwa dni ( moglabym co dziennie ale te upaly:/) i krece hula hoop 20 min dziennie ( troche malo ale na razie to poczatek i nie chce siniakow wielkich) to tyle o mnie ;) mozna dolaczyc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Efcyk ! :) widze, ze sobie swietnie radzisz! I masz juz super efekty. pozbyc sie 12kg to nie byle co. Jaka diete stosujesz??? Ja przeczytalam, ze ogolnie trzeba zmniejszyc porcje, planowac posilki, duzo spac bo wtedy organism sie regeneruje, pic duzo wody, guma do zucia ja sie jest glodnym.... Ja jestem na samym poczatku.... tym razem musi sie udac, nie moge sie poddac .... @ kle Kupilam 4 pudelka herbatek odchudzajacych. Zawsze cos pomoze :) dzis zrobie maseczne na wlosy. Mysle ze jakbym miala fajna figure...to bardziej by mi sie chcialo dbac o siebie :( chyba trzeba wejsc w rytm tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka_1
To wyzej to ja Amaretka_1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka ja stosuję diete Dukana. Brak mi motywacji ostatnio kurde... ale dam rade ;) bede do was zagladac. No powiem Ci ze nie wyobrażam sobie miec znow te 12 kg wiecej. Ja urodzilam pol roku temu i w dniu porodu 95 kg wazylam. Wiec jakby nie patrzec przez pol roku 24kg ubylo. Na Dukanie sie wzielam juz na powaznie i te 12 z 24kg polecialo. Ale zeraz lapie dola powoli. Mam nadzieje ze wesprzecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Czy moge do was dolaczyc? Moze wreszcie sie bardziej zmotywuje do zadbania o siebie. W lazience mnostwo kosmetykow od tych z nizszej polka do tej z wyzszej a ja jakos nie bardzo znajduje czas na nie . caly dzien z 2.5 roku syniem powoduje,ze wieczorem juz mi wszystko jedno ;) Mam 168 cm wzrostu a waga to okolo 67.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
U mnie z kosmetykami to samo. Kurzą się tylko na półce. Czas to zmienić. Niedługo termin stracą jak tak dalej pójdzie. Dbajmy o siebie dziewczyny, bo jak nie teraz, to kiedy? Jak nam już nic nie będzie w stanie pomóc? Bierzemy się za siebie, bo nam młodość przemija, a my zakompleksione, niezadowolone z siebie więc nie do końca szczęśliwe. Wygląd nie najważniejszy, ale człowiek od razu inaczej się czuje i bardziej korzysta z życia. Chętniej wychodzi do ludzi. Przynajmniej ja tak mam. Teraz nie chce mi się pokazywać nikomu na oczy. Upały, a ja w długich spodniach się męcze i bluzkach, które chociaż trochę zatuszują mój brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Efcyk Już połowa drogi za Tobą. Trzymaj się. Jestem pełna podziwu, że udało zrzucić się Tobie te 12 kg. Piszesz, że nie wyobrażasz sobie ważyć znowu 12 kg więcej, ale wyobraź sobie jaka będziesz szczęśliwa, gdy będziesz zrzucać następne 12. Życzę wytrwałości i silnej woli w gorszych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie kle. A z jakiej wagi startujesz? Zrobimy wazenie co piątek i bedziemy podawac wage. I ranking bedzie. Dziewczyny z watku na ktorym tez sie udzielam tak wlasnie robią. Zobaczymy kto sie najbardziej postaral ;) moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kle;) To jest tabelka, niech kazdy to skopiuje i wpisze siebie. Zaczynamy od daty rozpoczęcia diety, waga poczatkowa, tygodniowy spadek, waga aktualna oraz waga docelowa. Efcyk...27.05.2014. ..83.4kg. ...0kg...71.3kg...58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, wazymy sie co środę. Czyli w srode za tydzien bedziemy aktualizować spadek. I tak co tydzien. Niech sie kazdy wpisze. ;) taka mobilizacja będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Ja startuję z 64,5 kg przy wzroście 160 cm. Z roku na rok coraz więcej na wadze. Muszę to przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy coś takiego jak masaż wyszczuplający przynosi efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle
Efcyk...27.05.2014. ..83.4kg. ...0kg...71.3kg...58kg Kle 06.08.2014. ..64.5kg. ...0kg...64.5kg...55kg O to chodziło?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ;) no to super. Czekamy na inne dziewczyny ktore sie do nas przyłącza. Eryk masaż rozbija tkanke tłuszczową więc wydaje mi sie ze pomaga schudnąć. Na pewno tez wplywa na jedrnosc skory i to u mnie jest zauwazalne. Cwicze takze na hula hoop z masazerem i wlasnie po to sa te masazery zeby rozbijac tkanke tluszczowa a w rezultacie sie chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kle czyli tam gdzie obie mamy teraz 0 kg w srode za tydzień wpisujemy spadek wagi od tej chwili ;) juz sie nie moge doczekac hehe ;) ciekawe ile mi spadnie. U mnie na tydzien spada mniej wiecej od 1 do 1,5 kg. Czyli jak dobrze pojdzie to juz bedzie ponizej 70 kg ;) wytrwałości! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki tez dolaczam od dzis waga 62 wzrost 174cm dieta mz ci do ruchu to len jestem ale kupilam dzis hula hoop z masazerem krecilam z 5 min i rzucilam w kat bo boli jak cholera i juz siniaki powychodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wlosy to nie farbuje nie prostuje nie susze naturalne do pasa ale sredniej grubosci niestety;-) ja uzywam takiej mgielki po myciu ze skrzypu polnego i czasem maske robie z oleju kokosowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Efcyk chudniesz 1.5 kg na tydzien? idealnie.... Bardzo podoba mi sie pomysl wazenia sie co srode. To bedzie bardzo motywujace! :) Dla tych z Nas ktore dopiero zaczynaja.... jak przetrwamy 1-2 pierwsze tygodnie dzielnie to juz damy rade. Nagroda bedzie swietne samopoczucie I olsniewajacy wyglad ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pierwszy dzien diety I cwiczen- mam intensywny plan na miesiac. Prosze trzymajcie kciuki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, Karolajna wpiszcie sie w tabelke. A w srode za tydzien zrobimy ranking 1,2,3 miejsce. Co do pielegnacji ciała dzis zrobilam sobie pilling tylko i wklepalam balsam ujędrniający. Nie chce mi sie wiecej ;p jutro maseczka na wlosy z drożdży. I solarium. Cos te lampy na mnie nie działają musze iść na lepsze lotko, to najmocniejsze. Heh. W ogole trudno mi sie opalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Amaretka ;) Karolajna Co do hula hoop.- tez cwicze. Sluchaj jesli robia Ci sie siniaki to proponuje najpierw krecic przez bluze dresowa. 5 min jest ok na poczatku. Jutro zrob 6 potem 8 i dalej pójdzie. Tez tak mialam na początku ale nie zniechecaj się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×