Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boowa

odchudzanie czy to normalne że

Polecane posty

Gość boowa

Cześć wszystkim:) Oświećcie mnie proszę, jak to jest z tym odchudzaniem. Wzięłam się za siebie, bo upasłam się okrutnie, i cały czas myślałam, że w miarę pozbywania się zbędnych kilogramów będę się lepiej czuła, lżej... Pojawiły się pierwsze wyniki, a z samopoczuciem - niespodzianka:/ Bolą mnie stopy, ogólnie stawy, nie mam na nic siły, co to jest...? Też tak macie? To normalne? Normalnie aż się odechciewa dietowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Źle dobrana dieta i ćwiczenia nieodpowiednie, najlepiej skonsultuj się z dietetykiem bo normalnie to nie jest. Ja jestem na Pysznej Diecie i jest super, dla mnie jedzenie to nadal przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga boowo! Na pewno nie należy się załamywać i rezygnować z dotychczasowego stylu życia. Warto skonsultować Twoje dolegliwości z lekarzem. Jeżeli diagnoza nie wykaże żadnej poważnej choroby, możesz spróbować zastosować suplement diety 4Flex, który zawiera 10g hydrolizatu kolagenu – Fortigel. To kolagen naturalnego pochodzenia odpowiedzialny za wzrost i utrzymanie masy mięśniowej, a także pomagający w utrzymaniu zdrowych kości. Kolagen jest naturalnym materiałem budulcowych chrząstki stawowej. Dowody naukowe potwierdzają, że zawarte w nim peptydy docierają do tkanki chrzęstnej. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka ________________________ Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oprócz diety trzeba zażywać 4Flex ? aby nie mieć problemów ze stawami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta przy otyłości to podstawa najpierw trzeba schudnąć aby nie bolały stawy ja tak mam z kolanem dlatego cały czas pije preparaty z dużą zawartością kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio coraz poważniej podchodzę do kwestii odchudzania i trochę boję się, że przeciążę stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z nadwyrężonym stawami u mnie w rodzinie ma każdy pewnie to dziedziczne ale wiem żeby stawy nie bolały trzeba je szanować i spożywać preparat z kolagenem to na pewno ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy podczas stosowania 4 Flex mogę również zażywać suplementy na odchudzanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu organizm oczyszca siie z toxyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Oczywiście, że tak. Stosowanie 4Flex można łączyć z suplementami wspomagającymi odchudzanie. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×