Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sreberkook

odchudzanie do bozego narodzenia kto ze mna

Polecane posty

Gość Sreberkook

Kto ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja!!! Akurat dzisiaj pomyślałam, że do Wigilii pasuje coś zrzucić, także od jutra (a w zasadzie od teraz, ale oficjalnie od jutra) zaczynam walczyć z tym tłuszczyskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sreberkook
Jak wrocę z pracy to napisze jaki mam plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie przylaczam , mialam wlasnei zalozyc taki temat topiku , ale skoro juz jest to sie dolaczam :) jutro napisze moj plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
Hej dziewczyny:) Mysle ze w grupie bedzie nam razniej:) Ja by chciala zrzucic max 5 kg. Najchetniej z brzucha i bioder. Od jutra zaczynam walke z wami:)! Zero slodyczy - cukier jedynie w owocach:) Ograniczam chleb, wiecej nabialu i jogurtów. No i cwiczenia. Modna jest teraz chodakowska...ale wole chyba mel b:) A moze kombinacja cwiczen obu pan:)? Dajcie znac co wy planujecie i z jakiej wagi startujecie. Ja mam 60kg. Nie na samym spadku wagi mi zalezy a na lepszym ciele, bez tluszczyku;) Pozdrawiam, Justyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx Kami xx
przylaczam sie ja zaczynam od dzis, MZ plus bieganie ostatnio udalo mi sie zrzucic 4kg w 1.5 mies co nie jest super osiagnieciem (dieta 1000kcal, w 2 tyg normalnego jedzenia do 1500kcal i 2kg wrocily :/), mam 15kg nadwagi :/ jestem niska - 156 i waze 64kg teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sreberkook
Hej dziewczynki! Ja dzis wytrzymalam :) zjadlam tylko salate z serem plesniowym grejfrutem i orzechami :) duza miska ale na caly dzien jadlam ją, Jutro jabłka , jogury naturalny a na obiad jajko gotowane ew kawalek piersi gotowanej! Muszę wyglądać jak człowiek a nie jak salceson w siateczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaJ
ja też zaczynam walkę z tłuszczykiem, szczególnie tym na brzuchu. stosuję już dietę, ale teraz dopiero ostro biorę się za ćwiczenia na brzuch. Myślę, że dam rade. A jeśli mi się nie uda, to myślę sobie, że zacznę dodatkowo łykać takie kapsułki na odchudzanie - www.skracaj.com/e0b1.html . Może tak mi się uda szybciej zrzucić ten tłuszczyk, bo koleżanka brała te tabletki i naprawdę nieźle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po Bożym Narodzeniu hulaj duszaaaa ,lodówka się nie zamyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niezla reklama tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielakarcinka
Cześć ja z wami od teraz . Do świąt bez grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Dobra motywacja, święta później sylwester :) Dobrze że ja mam już za sobą i teraz się nie martwię i życzę powodzenia, podzielę się jak mi się udało :) Mi pani której zajmuję się maluchami chwaliła sobie preparaty odchudzające Forever Slim, pozyskałam od niej pierwsze opakowanie w podarunku a też można je dostać na allegro. Jako że najlepiej jest przyjmować je 3 miesiące zaopatrzyłam się w 3 opakowania w promocyjnej cenie. Oprócz tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I takim sposobem po miesiącu straciłam 9 początkowych kilogramów ;) A z ruchu to tyle co wyprawy z potomkami którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Poprzednio byłam tylko na odpowiedniej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Tabletki zostały dopuszczone do obrotu na terenie PL przez głównego inspektora sanitarnego. Nie ma w nich też żadnej zabójczej chemii tylko naturalne składniki co jeszcze nasila mój spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira2106
hej dziewczyny. Ja już od czerwca walczę:) Wystartowałam z wagi 70kg a we wrześniu miałam 60kg. Potem trochę sobie pofolgowałam i wróciło mi 2kg:/ Od dwóch tygodni jakoś znowu się za siebie wzięłam i spadłam do 60kg:) Ale dążę do wagi 53kg, chociaż ostatnio waga uparcie nie chce drgnąć:/ Staram się zdrowo odżywiać. Nie jem ziemniaków, białego pieczywa, słodyczy (czasem jakiś mały grzeszek) staram się jeść potrawy gotowane, duszone, ewentualnie pieczone. Mleko piję tylko chude. W pracy kefir i owoce. Do tego herbatki czerwoną i zieloną i dużo wody;) Jak mam czas to ćwiczę z Mel B około 40minut albo pedałuję na rowerku stacjonarnym. Do świąt planuję jeszcze ze 2kg zgubić. Mam nadzieję, że się uda:) Do czerwca muszę mieć wagę 53kg na swój ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aworm
ja zaczęłam już trochę wcześniej nawet :D Ale świąt to się jednak boję, bo wiadomo - jedzenie wszędzie i o każdej porze :/ Na szczęście potem Sylwester czyli tańczenie całą noc. Się spali te kalorie świąteczne :D. Tak btw. jak ktoś nie ma jeszcze opcji to polecam tę stronę: http://www.sylwestrowy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_
hej dziewczyny ja postanowilam od dzis zaczac diete mz i do swiat schudnac kilka kilo , kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_
waze 65 kg , musze zrzucic do swiat z 5 kg . chyba jest to mozliwe? bez jojo mam nadzieje bo nie nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wiem czy liczyc kalorie czy jesc o polowe mniej jak radzicie/ dzis zjadlam jajecznice na lyzce mleka z 2 jajek i plaster chudej szynki z indyka i 2 male pomidorki wczesniej byla kawa czarna z 2 lyzeczkami cukru brazowego, ale nagle nie dam rady gorzkiej kawy pic, i bede stopniow slodzic mniej , a wogole to chce kawe rzucic , pomalu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_
wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie diety macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_
no i nie mialam diety , zaczynam od po iedzialku od nowa. moze do swiat sie uda dieta mz . plus duzo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×