Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Weronika90

Witam serdecznie w tym temacie będe opisywać swoja walke zze zbednymi kilogramami :) zapraszam razem rażniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
Moze zaczne od opisania wlasnego problemu jem pozno w nocy objadam sie slodyczami niestety jestem od nich uzalezniona po ciazy naprawde sporo przybralam nawet przed ciaza do chudzielcow nie nalezalam pragne zeby to bylo moje ostatnie odchudzanie chce to zrobic dla siebie dziecka i meza. Moja waga 98 kg przy wzroscie 160 najgorsze u mnie jest tycie pasowe mam problemy z sercem wiec jest to bardzo niebezpieczne , mam nadzieje ze znajde tu kogos kto razem ze mna pragnie sie odchudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
A teraz napisze swoj plan duzo ruchu stawiam na pierwszym miejscu mam dzialke nie posiadam prawka wiec kawaleczek na nia mam :) moze jakies cwiczenia jakas zumba lub cos w tym stylu i rowerek stacjonarny jak nie bede w tym dniu na dzialce dieta 1200 -1300 kcal tak mniej wiecej nie licze kalorii az tak bardzo chce zrezygnowac ze slodyczy i jedzenie do godziny 17 woda niestety kawy herbaty i samej wody nie pije , wiec bede rozcienczac soki przecierowe woda mineralna , lub woda smakowa typu zywiec zdroj , wiem ze nie jest zbyt zdrowa ale tak jak pisalam nie potrafie pic wody strasznie mi po niej niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
chcialabym sie wazyc raz w tygodniu ale wiem ze ciekawosc wygra i bedzie to czesciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja mam 29 lat 165cm i 87kg. Od poniedziałku stosuje dietkę i zaczełam swoją przygodę z nording waking.Nie wiem na ile starczy mi determinacji ale na razie walcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
jakos te kijki za mna nie przemawiaja wole troszke inny typ ruchu :) a na jakiej diecie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Dukanie.3 lata temu ją stosowałam i waga szła super w dół,no ale zaszłam w ciąże i wiadomo ;-)Teraz robie podejście nr.2 no i zobaczymy co z tego wyjdzie;-)Jak czytałam twoje wypowiedzi to jakbym o sobie czytała.Te cholerne słodycze tak mnie nęca że masakra jakaś.Cały czas mam na nie chcice ,póki co oszukuje się gumami do żucia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
tak a wiesz ogladalam program ze cukier uzaleznia wiesz jak przez miesiac ich nie jadlam twarz mialam gladsza samopoczucie o niebo lepsze ja jade na diecie na warzywach i rybach chce chociaz wtedy oczyscic organizm miesa jem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tez sie przedstawie. Mam na imie Aga, lat 33 jeszcze i waga 85kilo. Jestem wlasnie na diecie 1200 kalori i powinnam wiecej sie ruszac, ale z tym to roznie bywa. Ale dzisiaj zumba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
dobrze ze mojego meza nie ma bo przy zumbie z taka otyloscia musze wygladac komicznie 2 lata temu schudla juz 25 kg ale przez stres wszystko wrocilo ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
a dziewczyny jak czesto sprawdzacie wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tą zumbe to ćwiczycie same w domu czy w fitness clubie?Kurcze ja nie mam samozaparcia żeby sama w domu ćwiczyć a gdzieś do klubu się wyrwać t nie za bardzo.Raz że nie mam za bardzo czasu (2 dzieci,praca no i mąż;-) a po drugie to do najbiższego mam daleko a po trzecie to jestem taki centuś żę mi kasy szkoda;-).Tak wieczorkami chodzę na tych kijkach z koleżanką przyjemne i pożyteczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tą zumbe to ćwiczycie same w domu czy w fitness clubie?Kurcze ja nie mam samozaparcia żeby sama w domu ćwiczyć a gdzieś do klubu się wyrwać t nie za bardzo.Raz że nie mam za bardzo czasu (2 dzieci,praca no i mąż;-) a po drugie to do najbiższego mam daleko a po trzecie to jestem taki centuś żę mi kasy szkoda;-).Tak wieczorkami chodzę na tych kijkach z koleżanką przyjemne i pożyteczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja w domu a wiecie kupilam sobie taka plyte na xboxa osobisty trener jest swietny sprawdza co potrafisz tylko ze mam troche malo miejsca w pokoju ale tez zaczne z nim cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
a jaki przystojny ten trener:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
co gotujecie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie gotuje dzisiaj bo w pracy jestem do 19.Na obiad zjadłam gotowaną pierś z kurczaka.a na podwieczorek chyba jogurt jakis bedzie.Full wypas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gotuje zupe ale to bedzie obido kolacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
obiado*:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
a ja juz nie jem ehhh ciekawe jak dotrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika dajesz rade z tym osobistym trenerem na iksboksie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
dzisiaj cwiczylam i myslalam ze zdechne:) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gniewaj sie ale ja waze 60 kg i doszlam do polowy i zdychalam dobrze ze dzieciaki byly obok bo dokonczyly trening nie dalam rady tak ciezki. I tak troche nie wierze ze przy takiej tuszy masz taka kondycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
mam robie dziennie 3 km na dzialke tam teraz kopie bo maz w delegacji wiec musze sama wszystko robic nigdy nie narzekalam na kondycje nie gniewam sie :) spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja wiem ze ruchu mam dosc sporo tylko ze za duzo jem a to jakies silniejsze ode mnie ale masz trenera z firmy nike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
ja wiem ze ruchu mam dosc sporo tylko ze za duzo jem a to jakies silniejsze ode mnie ale masz trenera z firmy nike? zreszto on ustala ile umiesz i sam dobiera cwiczenia na tyle ile umiesz robie to pewnie troche wolniej ale robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
wiesz dlaczego mam klamac co by mi zalezalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o tego samego przystojniaka co dobiera trening do kondycji, ja dalam sobie spokoj musialabym przemeblowac pol mieszkania i wszystko przykrecic do scian za duzo skakania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90
tak to jak pisalam miejsca trzeba strasznie duzo ja dzisiaj mialam cwiczenia cardio z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×