Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie kwasem ACG kwas chlorogenowy kawa

Polecane posty

Gość gość

czesc bylam dzis u dietetyczki i polecila mi picie kawy z duza iloscia kwasu ACG mowila o zielonej kawie macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikaj tabletek reklamowanych jako green coffee itp kwas w nich jest syntetyczny i nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wikipedii: "Może spowalniać wydzielanie glukozy do układu krwionośnego po posiłku. Zwiększa również czułość komórek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem. W literaturze podkreśla się potencjalne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne tego związku." Ja przed wakacjami aby spalić tłuszczyk z brzucha wspomagałam się ACG Coffee i rewelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttta
o tym ACG Coffee słyszałam moja kumpela to pije - nie zbyt dobre w smaku ale schudła po tym 3kg więc chyba warto się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam te cudowne tabletki green coffee i nic nie schudlam :/ dopiero niedawno dowiedzialam sie, ze to musi byc naturalnie uzyskany kwas - zielona kawa lub suszone sliwki, syntetyczny nie dziala a naturalny podobno moze zdzialac cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acgcoffee.pl - o tym mówicie? myślałam, że tylko ja to odkryłam :) w smaku jest fuj ale miałam straszną słabość do słodyczy a to pomaga regulować poziom insuliny odpowiedzialnej za nasze tycie i dzięki temu na wakacje mam płaski brzuszek i fajny tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffilozoff
kwas ten obniża wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym. Zwiększa czułość komórek na insulinę oraz działa antyoksydacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co natura to natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję inną metodę na ochudzanie-olej arachidowy :) zmniejsza apetyt, dłużej utrzymuje uczucie sytości a do tego zwiększa koncentrację, czyli akurat coś czego mi potrzeba w gubieniu kilogramów. znalazłam taki w oleofarm, warto poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrapi
Ja stosuje tabletki IGREEN owszem maja one w swoim składzie molekularny skład kwasu chlorogenowego ale właśnie dzięki temu są one aż tak skuteczne.Nie wiem jak innym osoba stosującym te tabletki udało sie schudnąc tyle co mi .Bo dla mnie 14 kg mniej to spore osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×