Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość gość

PREPARAT CGA800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwucha_flflf
Odchudzam się zamawiając dietę na Oryginalnych przepisach - polecam każdemu, mają smaczne i lekkie jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Droga do skutecznego odchudzania to odpowiednio zbilansowana dieta, aktywność fizyczna oraz właściwy suplement diety, który je wspomoże. Ze swojej strony rekomenduję stosowanie suplementu diety AquaSlim, który zawiera 3 aktywne składniki wspomagające odchudzanie: L-karnitynę, garciniacambogię oraz chrom. Wystarczy rozpuścić zawartość saszetki w 1,5l butelce wody, aby otrzymać gotowy roztwór AquaSlim, który należy pić w ciągu całego dnia. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na schudnięcie jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Można się wesprzeć też specjalnymi zabiegami na przykład z udziałem urządzeń Endermolab lub Maximus, szczególnie tam gdzie pojawia się problem cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do CGA 800 to ja nikomu nie polecam.Na nic gorszego nie mogłam trafić jeżeli chodzi o odchudzanie.Nadszarpnięte zdrowie niestety i zmarnowana kasa.Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak odchudzanie to tylko dobra dieta i ćwiczenia. Kobietom z Poznania polecam klub Marcelinka, ja tam znalazłam fachową pomoc a efekty były szybko widoczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepin
Jeżeli mowa o tabletkach na odchudzanie to proponuję Foreverslim.Dobrze skomponowany skład tych tabletek pozwala na szybszą utratę kilogramów,zapobiegają napada głodu .Ogólnie odchudzanie na tych tabletkach jest znacznie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sposob to dieta, ćwiczenia i liposukcja ultradźwiękowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
liposukcja??? To dla mnie zbyt kosztowna sprawa :/ póki co zaczęłam jakiś czas temu stosować suplement DietBooster, który ma za zadanie wspomagać odchudzanie, przyspieszać spalanie tkanki tłuszczowej oraz hamować apetyt. Zażywając go, stosuje się dietę 5:2, tzw. postną. Na stornie są potrzebne szczegóły: http://dietbooster.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberta34
Po co poddawać się jakimś inwazyjnym zabiegom.O wiele łatwiejsze jest dieta wspomagana Foreverslimem.Nie jest to wcale trudne ani bardzo męczące.Dzięki temu skutecznie pozbyłam się wszystkich zbędnych kilogramów.A decyzję o zakupie Foreverslimu uważam za jedną z najbardziej słusznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wspomagacze odchudzania to polecam: http://nplink.net/eZEwrEL6 dla mnie to produkt kompletny i zawierający wszystko to, co potrzebne do skutecznego pozbycia się zbędnych kilogramów. A do tego w przystępnej cenie, bo gdy starałam się kupić te wszystkie składniki osobno wymagało to ogromnych nakładów finansowych, ale na szczęście trafiłam na slimette, daje kopa i chęci do życia, a do tego zwalcza tłuszcz. wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, czy to dlatego tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmopik
Chciałam sie podzielic opinia na temat tabletek IQGREEN.Wedłóg mnie tabletki spisują się świetnie.Bo w moim przypadku spadek wagi o 9 kg w niecałe dwa miesiące to spore osiągnięcie .Ja mogę tylko je polecać a czy się zdecydujecie czy nie to juz wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wierze, w żadne cud tabletki, napoje itp tylko dobrze zbilansowana dieta, najlepiej taka rozpisana przez dietetyka, w tej chwili nie kosztuje już tak wiele. Do tego aktywność fizyczna, siłownia, fitness, bieganie (super sprawa, bardzo wciąga). Jedynymi wspomagaczami jakie stosuje to kompleks witaminowy harmonella, raz że osłona do antykoncepcji, dwa dobrze dobrany zestaw witamin dla kobiet oraz czasem po bardzo intensywnym treningu pije elektrolity, moga byc takie jak sie stosuje po biegunce typu orsalit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję dietę przyspieszającą metabolizm wg książki Pomoroy. Schudłam przez 7 tygodni 8 kg. Jeszcze 2kg i zaczynam chodzić na zabiegi wyszczuplające. Moja koleżanka miała liposukcję ultradźwiękową i dermomasaże w salonie www.beautypremium.pl i bardzo sobie chwali. Też zamierzeam tam pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPapapwaga
A mi pomógł schudnąć IQgreen , jak dla mnie to super środek, nie aby inne były złe, ale mimo wszystko jest różnica pomiędzy dobry a lepszy. IQgreen to ten lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez stosuje diete przyspieszajaca metabolizm. Po 2 miesiacach mam 8 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×