Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Muszę koniecznie schudnąć 10 kg mam na to 3 miesiące? czy to wogóle jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1kg tygodniowo można bez problemów schudnąć z jakąkolwiek dietą, nawet zbytnio się ruszać nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dużej motywacji, odpowiedniej diecie, treningu i skutecznym suplemencie jest to możliwe. Ja od siebie polecam AquaSlim, 4 kilo w miesiąc poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zaczynam stosowac Aqua Slim dodatkowo biegam ciekawe jakie będą efekty u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro padła nazwa suplementu diety AquaSlim to udzielę kilku istotnych informacji na jego temat. AquaSlim to zestaw 3 aktywnych składników, które uzupełniają dietę podczas odchudzania. Zawarta w składzie L-karnityna uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie. Garciniacambogia pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmniejsza uczucie głodu. Natomiast chrom wspiera metabolizm makroskładników odżywczych oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. AquaSlim powoduje również tzw. "efekt pełnego brzucha" przez co zmniejsza się apetyt i przyjmuje się mniej kalorii. To w konsekwencji prowadzi do utraty zbędnych kilogramów. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne że dasz radę, ja np chodziłam na kijkach nordic walking i dodatkowo brałam suplement o którym piszecie i kilogramy leciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, autorko, popieram Twoje postanowienie i kłaniam się Tobie z całym szacunkiem bo jesteś jedną z nielicznych, które chcą w ogóle podjąć ten krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
Ojjj to trzeba mieć silną wolę ;) sama zabieram się za odchudzanie i szukałam już wiele sposobów i postanowiłam sprawdzić suplement diety DietBooster, który łączy się z dietą 5:2, tzw. postną. Polega ona na tym, że przez 5 dni można jeść normalnie, a tylko przez 2 przyjmuje się ograniczoną ilość kalorii. Na stronie są wszystkie szczegóły: http://dietbooster.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzia
Myślę że nie powinnaś mieć z tym jakiś większych problemów.Odpowiednia dieta ******* poleciłabym ci jeszcze amerykańskie tabletki Foreverslim.Mi dzięki takiemu połączeniu udało się schudnąć właśnie w trzy miesiące 14 kg wiec 10 kg nie powinno stanowić problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam bzika na punkcie Aqua Slim bo to wlasnie on pomogl mi schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka misa
Nie wyobrażam sobie odchudzania bez Foreverslimu.Przy tych tabletkach dieta była łatwa i przyjemna.A ja bez problemu schudłam 13 kg.Dzisiaj juz moge powiedzieć że odchudzanie było skuteczne nie było czegoś takiego jak efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×