Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

zna kotos jakies herbatki tabletki czy cos tym stylu zeby schudnac? pewnie polecicie diete albo cwiczenia ale by szybciej zadziałało to moze własnie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić kawę odchudzającą slim coffee. Wiadomo, że bez dodatkowych ćwiczeń i diety cudu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję pu erh 2-3 dziennie. Poza tym dieta i ćwiczenia, oczywiście, ale wiem, że ta herbata zmniejsza łaknienie, to naprawdę daj się zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzałam się z pomocą tabletek Foreverslim.I z perspektywy czasu wiem że to był jedyny i bardzo słuszny wybór.Dla mnie bardzo duży sukces bo w końcu poradziłam sobie z 13 kg mojej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jainka
bez zmiany nawyków żywieniowych czy zwiększonej aktywności fizycznej może być ciężko. Osobiście zrezygnowałam ze słodyczy, które uwielbiam, piję dużo wody niegazowanej, ćwiczę co drugi dzień, przynajmniej te 15 minut, a do tego piję 2 filiżanki slim coffee. Powoli zaczynam odczuwać różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę zapomnieć o wszelakich tabletkach, szkoda zdrowia dla lepszego pseudo efektu, to samo można osiągnąć odżywiając się zdrowo i rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno zakupiłam kawkę Slim Coffe i zamiast naturalnej z koleżankami w pracy popijamy ją sobie dwa razy dziennie zobaczymy jak to będzie dalej z naszą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat i już mi gorzej przychodzi odchudzanie niż jeszcze parę lat temu smutas.gif Ja nigdy nie jadłam dużo ale za to źle, tzn cały dzień nie muszę jeść ale za to wieczorem nadrabiam. Nie wiem czy kiedykolwiek stosowałaś jakieś suplementy czy leki na odchudzanie. Ja biorę adipex- poczytajcie sobie o tym. Może spadek wagi nie jest tak rewelacyjny bo w niecałe 1,5 miesiąca 5kg no ale przy pracy siedzącej i praktycznie zerowym ruchu to i tak mi się wydaje, że nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia22
Dla mnie takimi idealnymi tabletkami które pozwoliły w krótkim czasie pozbyć się całej nadwagi to Foreverslim.Dzięki tym tabletką moja przemiana materii przyśpieszyła i to bardzo a to równało się większym spadkiem wagi.W ciągu niecałych trzech miesięcy straciłam 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Zdecyduj się na zmianę nawyków żywieniowych i jedz zdrowo - po prostu. Więcej nic nie trzeba. Ja zamawiam sobie catering dietetyczny z Fit Diet, jem regularnie i same zdrowe posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka kogo jest stać na taki catering? A co do Forewerslim- nie znam osoby, która by po tym schudła. No może jak ktos ćwiczy dużo i je tylko tyle aby przeżyć :) Ale nikt mi nie wmówi, ze to po tych tabletkach. Ja podpisuję się dwoma rękoma pod adipexem- to jest jeszcze jedyny lek w sumie dostępny. Jeżeli ktoś nie choruje na nadciśnienie lub serce to nic mu po tym nie będzie. Jest jeszcze sibutramina, no ale znaleźć kogoś kto sprzedaje oryginalną a nie mąkę w kapsułkach jest bardzo ciężko- dwa razy się nacięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antka235
A ten SlimCoffee to co zawiera? Dużo kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki rodzaj Cię interesuje, każdy ma inny skład :) Ja ostatnio za slim coffee classic płaciłam 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swoim otoczeniu znalazłam bym parę osób które stosując Foreverslim pozbyły sie nadmiaru kilogramów. I wcale nie zajęło im to dużo czasu.Za to teraz wyglądają całkiem fajnie.Za to ja nie znam żadnej osoby przy zdrowych zmysłach która zdecydowała by się na branie Adipexu leku wycofanego z obrotu ze względu na ich skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić adipex ale w czeskiej aptece lub w sieci od ludzi, którzy go sprzedają. A ten foreverslim można kupić? Gdyby był on taki cudowny to by stał w aptece na półkach. Nigdzie nie ma podanego pełnego składu i można to kupić tylko przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDebora
Ale dlaczego nie napiszesz że Adipex została wycofany z obrotu ze względu na jego skutki uboczne.Co do składu Foreverslimu wystarczy poszukać i gwarantuje ci że w składzie tych tabletek nie ma żadnych substancji zakazanych.Owszem dostępny przez internet ale wiadomo od kogo go kupuje.A co do Adipexu już się nie ma takiej pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Adipex tak samo kupujesz przez neta jak ten foreverslim- też nie wiesz od kogo. Może ten adres warszawski, który jest wymyślony lub inne skrytki pocztowe. Wolę kupić adipex i schudnąć niż wydać kasę na te suplementy i odchudzić swój portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne badziewie, które reklamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może poszukaj leków suplementów diety na odchudzanie w aptece. Ja w swojej aptece http://aptekaswbarbary.pl/ w Knurowie widziałam różne suplementy diety na odchudzanie, ale nie kupiłam bo mam zgrabną linię. Kupując lek na odchudzanie w aptece będziesz miała pewność że jest on bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzynka polecała mi tabletki Slimcea. Nie wierzyłam ale jak ją widziałam wczoraj to schudłą bardzo widocznie. Mówi że 12kg więc coś musi być w tej slimcei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diete uzupełniam w suplement diety lub kto jak woli tabletki na odchudzanie Slimcea. Spełniają swoją role bardzo dobrze. Blokują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii już po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie warto wydawać pieniędzy na tabletki - na pewno chodzi Wam o trwały efekt, a nie zakłocony metabolizm i jojo. Jeśli chcecie się zmienić, mieć lepszą figurę, to zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMargi
Ja próbowałam odchudzać się różnymi sposobami.Jednak najskuteczniej u mnie zadziałał Foreverslim oczywiście dieta do tego.Łatwo nie było ale się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×