Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witam, kilka miesięcy temu urodziłam dziecko, zostało mi przy tym ładnych parę kilogramów. Jak się ich najszybciej pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim musisz przejść na dietę no i podjąć jakiś wysiłek fizyczny, ale sama doskonale wiem jak to jest z czasem przy małym dziecku :) Może spróbuj jakiegoś suplementu? Z tego co słyszałam to AquaSlim jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutoma
Również zmagałam się z niechcianymi kilogramami po ciąży.Bardzo pomógł mi Foreverslim wiadomo dieta .Co do jakiejś aktywności wystarczyły mi codzienne spacery z dzieckiem.W efekcie schudłam 13 kg jest to dokładnie tyle ile przytyłam przez całą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałam dodać ze swojej strony, że młode matki (te karmiące piersią) powinny wstrzymać się od stosowania AquaSlim. Jeżeli jednak karmienie odbywa się np. z butelki to jak najbardziej polecam AquaSlim. Należy jednak pamiętać, że aby nasz suplement był skuteczny w procesie odchudzania trzeba stosować odpowiednio zbilansowaną dietę i być aktywnym fizycznie. Takie połączenie da efekt w postaci redukcji wagi. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie zmagam.Jem owsianke rano ..pozniej kaszę manne..w poludnie 3 male kromki chleba zytniego z mieskiem z kury i ogorek.glod zagryzam warzywami..kalarepka itp.pozniej obiad ..dużo warzyw i mieso..malo wegli albo wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, nie wytrzymała bym z taki jadłospisem, w życiu się nie odchudzałam, jem poprostu z umiarem i popijam Aqua Slim i oczywiście sporo aktywności fizycznej bez tego by się nie obeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mopsik123
Ja też postawiłam na Foreverslim.To co jadłam ciężko nazwać dietą bo zmniejszyłam tylko porcje jakie jadła.Zresztą łykając Foreverslim prawie wcale nie czułam się głodna.Te tabletki pomogły mi schudnąć sporo .Mam jeszcze do zrzucenia 4 kg ale z tym poradzę sobie już bez tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim biorę po raz drugi.Za pierwszym razem schudłam 12 kg.A potem zaszłam w ciążę i niestety nie jadłam dla dwóch tylko jadłam za dwóch.Skutek był taki że zostało mi 18 kg nadwagi.Od miesiąca biorę Foreverslim i waga już pokazuje 6 kg mniej.Jestem przekonana że do końca roku pozbędę się wszystkiego.Zaznaczę że przestałam już karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×