Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIlllla

Odchudzenie brzucha talia biodra

Polecane posty

Gość MIlllla

Blagam niech mi ktos powie w jaki sposob pozbyc sie tluszczu z tych okolic ciala ? Jakie sa sposoby kto wykona to najlepiej a moze jakies mniej inwazyjne jak tylko sam skalper ? Co polecacie ? Bo juz z sil opadam cwiczenia diety srety a to ani drgnie w tych partiach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
Jakie ćwiczenia wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
pilates biegam plywam i przyznam szczerze juz mi sie odechciewa :O cale cialo OK ale partie brzucha biodra jak byly tluste tak sa spodnie na tylek wchodza nogi ok ale w biodrach bo spodnie biodrowki przewaznie nosze- nie moge dopiac a po bokach wyplywa tluszcz mnie sie juz serio ale nic nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
Na te partie ciała najlepszy rower albo hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
Jaką stosujesz dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
na rowerze co dziennie jade do pracy 5 km w jedna i druga ten hula hop nawet kupilam ale nie wychodzi mi krecenie nim kiedys jak bylam dzieckiem wywijalam az milo a teraz spada od razu ,wiecej huu przy tym jak rezultatow na zime nawet kupilam bieznie do domu i orbitrek i NIC mi po tym :( nawet zakladam gatki neoprenowe a paskudny tluszcz na brzuchu ani mysli zniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
A długo się odchudzasz? Może Ci się metabolizm zatrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
dieta no coz ... nigdy sie nie objadalam ciemne pieczywo w ciagu dnia gora dwie kromki a i to nie zawsze obiady bez ziemniakow makaronow i tym podobnych miesa kawalek albo ryba surowki salaty kefir z owocami chudy w formie koktajli ogolem warzywa lubie wiec z tym nie mam problemu pije 4 herbaty w ciagu dnia w tym zielona czerwona woda okolo 4-6 szklanek ryby bo lubie bardzo owoce jablka mam jakas faze ostatnio na jablka wiec jem jedno dwa w ciagu dnia juz nie wiem co mam jesc a moze wcale nie jesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
no chyba tak bedzie z tym metabolizmem tez wlasnie nad tym sie zastanawialam bo nigdy wczesniej mi sie nie zdazylo abym nie mogla odchudzic paru kilo a odchudzam sie juz od zeszlego roku pazdziernik czasami zgrzeszylam ale to juz z nerw i rozpaczy :O co z tym metabolizmem zrobic ja go podgonic ? w zyciu jak zyje lat 36 nie mialam takich problemow jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
A ty naprawdę masz ten tłuszcz? Może to tłuszcz urojony? Wszystko co robisz wydaje się właściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
mam tak paskudny tluszcz na brzuchu w miejscu gdzie jest zoladek i ciut ponizej ze az zrobil mi sie celulit ktorego nigdzie nie mam tylko tam dzisiaj bylo tak cieplo chcialam zalozyc moje spodnie ulubione i nie moglam ich dopiac wlasnie na brzuchu -biodra ciut powyzej od razu zrezygnowalam i zalozylam niesmiertelne spodnie do jogingu chyba juz w nich do smierci pozostane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
Często jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
3 posilki plus owoce albo koktail albo zwyczajnie pije kefir czesciej nie potrafie zjesc ani wcisnac w siebie nawet przy malych porcjach czasami jem tylko dwa posilki plus owoce albo garstke orzechow orzechy to taki moj sposob na zachcianki bo te niestety sie zdarzaja zwaszcza przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
gdyby ktos potrafil cos doradzic to ja prosze baaardzo bo jak mam byc szczera odechcialo mi sie juz biegac plywac machac nogami i caly czas zwaracac uwage na to co jem stad moj temat w dziale OP Chirurgicznych najchetniej bym wyciela ten tluszcz aby go nigdy wiecej nie widziec 😠 czytalam gdzies o kriolipolizie o lipolizie iniekcyjnej o odssysaniu o .....o czymkolwiek co by mi pomoglo pozbyc sie tego zwalu smalcu z brzucha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
Z tego co piszesz wynika że powinnaś chudnąć. Może za mało i za rzadko jesz i Ci się metabolizm zatrzymał. Jak codziennie jeździsz rowerem i do tego ćwiczysz, to spalasz dużo kalorii. Kiedyś czytałam, że zbyt duża aktywność fizyczna i zbyt mała il kalorii może doprowadzić do tego, ponieważ organizm interpretuje jako okres głodu i przestawia się na magazynowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odchudzam sie od lutego.cwicze 2h dziennie,zgubilam 10kg,nogi ,rece juz mam za chude,a w brzuchu 79.co prawda stracilam 19cm,ale jak dalej bede sie odchudzac to bede wygladc jak anorektyczka.a brzuch sterczy dalej jak u ciebie,nawet mam miesnie...pod sadlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tez brzuchata.nie rozumiem czemu nie chudniesz,moze wdus na sile te 5 posilkow co 3h.ja chudne ale zeby stracic brzuch,chyba z reszty zostana same kosci...nie wierze ze nie dasz rady 5 posilkow.po prostu zjedz tak malo np. Pol kromki ze z glodu nie bedziesz mogla wytrzymc do nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outofcontext
Spróbujcie z tymi kwasami MUFA i dodajcie do każdego posiłku produkty które je zawierają. Olej kokosowy też sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
hejka idze ze nie tylko ja mam ten problem powiem Wam jedno zawsze mialam ok jak bylam mlodziutka 60cm w pasie potem po porodzie 68-72 w najgorszym przypadku gdy przytylam a teraz masakro moja 80 cm :O i nic ale to nic nie pomaga aby to sadlo zeszlo zaraz wlasnie wsiadam na rower i do pracy popoludniu spacer conajmniej 1,5 godzinny marsz wieczorem na basen zapomnialam dodac ze pijam dziennie 2 lyzki oleju rzepakowego na czczo serio staram sie aby ta dieta byla w miare zdrowa warzywa uwielbiam moge jesc co dziennie i mi sie nie nudza no ale ....ja widac efekty nijakie :O pozdrawiam moze ktos doradzi czym to zlikwidowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli myślisz o jakiś zabiegach, to ja polecam kriolipolizę. Jest dużo różnych metod, Robiłam www.cooltech.coccon.pl i mam 5cm mniej w obwodzie pasa, ale czekałam 2 miesiące na efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ja ta brzuchata,a ile wazysz i masz wzrostu autorko?ja 165 i teraz waze 59,niestety musze dalej sie odchudzac ze wzgledu na ten brzuch tylko.mam 31 lat.moze to taka uroda po 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
ja mam 168 i waze o zgrozo 67kg gdzie moja waga do ubieglego roku jeszcze w listopadzie 57kg no i do tej pory z tych 67 nic nie zeszlo dzisiaj machnelam tyle kilometrow ze juz sama sie zastanawiam skad ja na to biore sily :O zwlaszcza ze po pracy obowiazkach domowych i wizycie u dentysty ...nie wiem juz co mam robic ,jak tu ktos doradzil albo ta kriolipoliza albo przestane jesc i pozostane przy warzywach owocach i wodzie ,nienawidze swojej tlustej opony na brzuchu pozdrawiam brzuchate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tkanka mięśniowa jest zwykle cięższa od tkanki tłuszczowej. Jeżeli masz problem z wystającym brzuchem, który czasami wygląda jakby był wzdęty - skonsultuj się z chirurgiem plastykiem czy nie masz tzw. przepukliny pępkowej, bądź po ciąży nie rozeszły Ci się mięśnie brzucha.Jeżeli chcesz dobrej diety to widziałam dobre efekty po metabolic balance. Jeżeli szukasz pomocy w medycynie estetycznej to możesz spróbować lipolizy iniekcyjnej, uzupełnionej masażami bańką chińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
Czesc Sandrine a co sadzisz o kriolipolizie ? moglabys opisac jak to wyglada ? w jaki sposob to przebiega i o co chodzi z tym "pojedynczym przylozeniem" oraz co wazne czy sa efekty i ile kosztuj*****ardzo dziekuje za pomoc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kriolipolizę - osobiście więcej w literaturze czyta się o powikłaniach, niż o efektach. Byłam kiedyś na zabiegu w innym gabinecie, ponieważ nie mamy takiego urządzenia - efektu nie było żadnego ;/ niestety.... chociaż w sumie jestem przyzwyczajona do bardziej radykalnych metod. Podchodzę do tego bardzo sceptycznie, jeżeli mam być szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlllla
dzieki Sandrin za odzew :) widze ze z Ciebie tutaj prawdziwa mentorka wszelakich upiekszen i to mi sie podoba ,czytalam Twoje wypowiedzi masz doswiadczenie zdaje sie ze pracujesz w branzy? Proponowalas diete ...mam byc szczera ja juz jestem sceptycznie nastawiona do wszelakich diet :O Nie dziwota ,poczytaj co pisalam. Jestem tak zniechecona wszystkim co tyczy odchudzania ze widze jedyne wyjscie w tym aby ....ograniczyc jedzenie do minimum ba! tylko to jest cholernie ciezki wyczyn zwlaszcza gotujac w domu rodzinie. W trakcie calego mego odchudzania jedyna poprawa pojawila sie gdy....ano gdy przestalam jesc z przyczyn zdrowotnych a konkretnie zwyklego najzwyklejszego przeziembienia. Kilogramy zaczely spadac bo jedynie co moglam przelknac to gora dwa posilki w tym kefiry i do tego minimum obiadu gdzie na talerzu prawie nic nie bylo. Oczywista jak wyzdrowialam apetyt wrocil :O dzieki bogu kilogramy NIE ! Jak to jest z tymi dietami ? ze przy wysilku stosujac je kilogramy sie utrzymuja a jedynie jedrnosc ciala poprzez cwiczenia sie poprawia ? Dlatego jestem zdecydowana na zabieg ktory mi pomoze ...jak mam byc szczera lipolizy sie boje nie kazdy lekarz potrafi wykonac to zadanie na najwyzszym poziomie a to bardzo istotne,dlatego mialam nadzieje w tej kriolipolizie. Chyba pozostaje jednak skalpel. Powiedz mi jak to jest , z liposukcja ? Czy po kazdej nalezy zrobic plastyke brzucha ? pozdrawiam serdecznie dziekuje za odpowiedz i milego weekenda zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ta brzuchata
to cie musze pocieszyc,gdy mialam twoja wage/jeszcze 10. 02/to mialam brzuch 100cm,takze jakbys schudla to po brzuchu,u mnie gorzej przy 59 nadal te 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek heniek
a ile schudłaś w piczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście o liposukcji ultradźwiękowej. Można ładnie wymodelować figurę, a nie ma żadnego ryzka jak w przypadku liposukcji chirurgicznej. Polecam w Poznaniu salon Beauty Premium, mają liposukcję razem z masażem podczerwienią, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Wiadomo, że trzeba ich zrobić kilka, ale do wakacji trochę czasu jeszcze pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×