Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaona22

Odkryłam, że ma kochankę w tym samym momencie, gdy zdiagnozowano u mnie raka.

Polecane posty

Gość zalamanaona22

Jestem młoda mam 22 lata, byłam z nim od roku, tydzien temu w tym samym dniu dowiedzialam się ze mam nowotwora złośliwego, oraz ze moj chłopak miał kochankę, Od tej pory on się do mnie nie odzywa, zostawił mnie samą z tym wszystkim, jestem w szoku, że tak postąpił. Jak można być takim człowiekiem? Ja go tak bardzo kochałam... Nie wierze w to co sie dzieje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za s******l... trzymaj się ciepło i nie poddawaj się 🌻 nie rezygnuj z chemii ale stosuje jednocześnie terapię Gersona i jedz papryczki chilli - kapsaicyna zabija komórki nowotworowe nie niszcząc zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć raka zwalczają pestki moreli trzeba je rozłupać jak orzecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to z górki widze masz :) a tak szczerze to współczuje jeśli to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie prowo Twój facet ma kochankę ? Kochankę miałby skarbie, gdybys była jego zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast się cieszyć , że znalazł szczęście , którego u ciebie z racji twej niedyspozycji sobie znalazł to się użalasz na forach. z czasem będziesz brzydnąć i śmierdzieć i co on miałby wtedy zrobić ? ma prawo być szczęśliwy. nie jego wina , że masz raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nawet nie chodzi o to że mam tego pieprzonego raka, tylko o to jak w ogóle mógł mi zrobić coś takiego i bez skrupułów zostawić. Ta dziewczyna napisała do mnie na facebooku, był z nią w związku przez 4 miesiące, ona nie wiedziała o mnie a ja o niej, jestem przygnebiona, ON PO ROKU MA MNIE W D***E I NAWET NIE ZAPYTA CO ZE MNĄ NAWET NEI ZAPYTA CZY ŻYJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej się przejmujesz durnym facetem niz rakiem? Facetów bez liku po świecie chodzi a zycie masz tylko jedno. Zajmij się sobą, troszcz się o siebi i nie stresuj się facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowokacja, dla mnie kochanka to kochanka, przecież byliśmy w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zamiast się cieszyć , że znalazł szczęście , którego u ciebie z racji twej niedyspozycji sobie znalazł to się użalasz na forach. z czasem będziesz brzydnąć i śmierdzieć i co on miałby wtedy zrobić ? ma prawo być szczęśliwy. nie jego wina , że masz raka" bardzo dziękuje za miłe słowa, poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuly_mateuszek
a czego raka masz ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za nowotwór? Jakie są rokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bardziej przejmuje się tym niż rakiem, bo ja bez niego nie dam rady przez to przejść, jestem w kompletnej rozsypce, myślałam, że byliśmy na dobre i na złe, byłabym nawet w stanie wybaczyć tą zdradę gdyby chciałbyć przy mnie. Ale nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam raka mózgu , zaniki pamięci i wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo Gdyby łaska miała raka to myślałaby o zdrowiu a nie o kolesiu sprEd roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to nowotwór śledziony ale już niestety z przerzutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszej ściemy nie mogłaś wymyślić ? Przy raku mózgu już by cię nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma na tyle czasu by się zajmować chorym na raka. dochodzi do tego jeszcze fakt obrzydzenia , z czasem chory sra pod siebie i zwyczajnie zaczyna śmierdzieć. a życie się ma tylko jedno nie należy go tracić na przebywanie z kimś kto jest już nie do życia z kim już nie ma radości wpędza nas w dołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w obecnej chwili to najchętniej chciałabym umrzeć, dlatego się tak nie przejmuje tą chorobą, byłam strasznie zakochana, wy chyba nie rozumiecie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to wyszło że masz raka źle sie czułaś jakie były objawy i tak szybko przeżuty ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęło mnie boleć okazało się że to juz bardzo zaawansowane stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większej bzdury nie słyszałam Chory sra pod siebie ? Zazwyczaj chorzy umierają zanim zaczną byc obłożnie chorzy, wystarczy Maly przerzut do mózgu i mikroudary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś zaczęlo we mnie piszczeć okazało się , że to raki piszczały jak te gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaPysia8
Olej tego gnoja i się zajmij sobą, przygarnij zwierzaka, dbaj o siebie i walcz z chorobą. Pewnego dnia znajdziesz lepszego, facetów jest na pęczki. Ja jestem otyła, a olewam facetów, którzy mnie ranią i szybko znajduję zawsze nowego. Teraz jestem szczęśliwa i o tamtych gnojach nie pamiętam już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra skończ już z ta prowokacja bo przynudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to wkońcu śledziona czy rak mózgu ? nie wiem czy to nie prowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledziona, ktoś się podszywa, tak czy inaczej widze ze ta dyskusja nie ma sensu, myślałam, ze znajde tu jakieś pocieszenie, sama nie wiem, trzymajcie się! Oby wam się nigdy takie świństwo nie przydarzyło szczególnie w takim wieku, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo łaska ktora tydzien temu by poznała diagnozę rak nie miałaby czasu śledzić faceta w necie ani jego kochanek Założę sie ze biegałyby po innych lekarzach by sie skonsultować i nie miałaby czasu rozmyślać o jakimś facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×