Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość midżi

odnośnie cilestu...

Polecane posty

Gość midżi

mam pytanie natury teoretycznej... tak wiem mam łyknąc pierwsza tabletke w pierwszym dniu cyklu/miesiączki.. zażywać kolejne 21 codziennie o tej samej porze.. a potem zrobic 7 dni przerwy na okres.. i tu sie pojawia problem.. w ciągu tych 7 dni ma wystąpić okres, a jakos mam wrażenie ze nie koniecznie wystąpi 22 dnia cyklu i co wtedy? jeśli wystąpi dopiero w 4 dniu 7-dniowej przerwy to kiedy powinnam zacząć brać kolejna serie? koniecznie 28 dnia czy jak mi sie skończy okres? i jeszcze jedno.. jak 21 tabletke wezme załóżmy we wtorek wieczorem to następną serie zaczynam we wtorek następny czy w srode? dzięki z góry za odpowiedzi... uhhh.. mam nadzieje ze jeśli uzyskam odpowiedzi bede juz wiedziała wszystko.. no prawie wszystko, moze poza tym jak na mnie ta pigułka zadziała.. tyle sie naczytałam tego forum ze nie zdziwiłabym sie gdyby odpadła mi ręka lub coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam cilest. u mnie 4 dnia po odstawieniu miałam okres. Potem, po 7 dniach przerwy, brałam następna tabletkę, NIEZALEŻNIE czy okres był juz skąpszy, czy znikł. Jak zacznie ci się okres 2 dnia, czy jak zacznie 5 dnia, NIEZALEŻNIE od tego, po 7 dniach PRZERWY bierzesz 1 tabl. z nast.opakowania NA ULOTCE WSZYSTKO PISZE>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×