Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angel_a

Odradzam Klinikę Finansową!!

Polecane posty

Gość angel_a

Witam. Piszę żeby ostrzec wszystkich zadłużonych przed korzystaniem z usług firmy o nazwie Klinika Finansowa!!! To oszuści!! To firma która oferuje modną ostatnio usługę oddłużania. Skorzystałam z niej aby wyjść z długu który zaciągnęłam jakiś czas temu. Rezultat?? Jeszcze większe koszta i jeszcze więcej pieniędzy do spłacania. A pomoc?? Niewielka!! O wiele mniejsza niż obiecano na wstepie!! Teraz mam na sobie nie tylko dług bankowy, ale i dług w Klinice Finansowej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetson
Cóż... Przykro mi Angela, że tak się skończyła Twoja z nich przygodą, ale mogłaś wcześniej trochę poczytać na temat tej całej kliniki. Osobiście trochę o nich słyszałem... i nie były to zbyt pochlebne opinie. Z tego, co się dowiedziałem, właściciel tej firmy prowadzi jednocześnie działalność windykacyjną (sic!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattison
Niestety... ja też dałam się wrobić :( Byłam pod ścianą i zaryzykowałam współpracę z Kliniką Finansową żeby wreszcie wyjść z długów. Tymczasem wpadłam w jeszcze większe bagno :( No cóż, pozostaje mi teraz pracować, pracować i jeszcze raz pracować. W końcu uda się wszystko pospłacać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Przynajmniej nazwa trafna. Klinika chorób płuc - leczy z (eliminuje) chorób płuc Klinika finansów - leczy z (eliminuje) finanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_ja_nie_moge
Ciekaw jestem tylko, czemu usunieto stad moj post o tym, by NIE ZADLUZAC SIE W OGOLE ... Komu to nie pasuje ? Wam, moderatorzy kafeterii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Rysiek z Klanu online
Jezeli czujecie sie oszukane (oszukani) to donoscie na frajerow do prokuratury. Nawet jezeli umorza dochodzenie to chociaz pozawracaja dupe pomyslowym naciagaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaqwerty
Klinika nie będzie miała problemu z windykacją:) Wszak to spółka agresywnej firmy windykacyjnej EGB. Rewelacyjny model biznesowy:) Najpierw płaci wierzyciel i windykacja dojeżdża dłużnika, potem dłużnik płaci klinice za ochronę przed windykacją, a na koniec windykacja zarabia jeszcze na windykowaniu dłużnika za długi wobec kliniki. Co więcej ma już informacje o składnikach majątku i kompleksowej sytuacji dłużnika gdyż podał on już te informacje klinice. To się dopiero nazywa synergia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafak
ja też nie polecam. Obiecują dużo a mało robią. Krótki opis jak działają. - na początku trzeba załatwić notarialnie potwierdzone upoważnienie żeby mogli kontaktować się z bankiem w sprawach swego klienta. - oczywiście za notariusza płaci klient ale to nie jedyna opłata. - trzeba zapłacić za plan naprawy własnych finansów, co ciekawe plan ten wygląda następująco, płacimy 260 za tą wspaniałą usługę i podajemy wszystkie nasze przychody i koszty i dostajemy wiadomość zwrotną z bardzo zaskakującą wiadomością, która nas nie dziwi że koszty przerastają przychody - i tu uwaga KF udziela rady, trzeba zmniejszyć koszty - W SUMIE WARTO BYŁO DAĆ 260 ŻEBY KTOŚ POWIEDZIAŁ MI TO CO WIEM. Na tym etapie współpracy z KF następuje coś bardzo ważnego. Jak wcześniej wspomniałem uświadomiony klient musi wybrać albo będzie działał sam znając stan swoich finansów albo zleci to KF. I TU KOLEJNA OPŁATA nie ważne ile jesteś winny(a) płacisz od prowadzonej sprawy jak spraw tzn banków jest 10 to płacisz 10 razy więcej. Efekty znikome. A teraz porada ode mnie czyli osoby mającej problemy finansowe i takie firmy jak KF za sobą. 1. Unikajcie takich firm 2. Kobiety w banku powiedzą wam tylko jedno. Podpisałeś umowę płać 3. Postaraj sie zdobyć kontakt do działu restrukturyzacji i windykacji kredytów swojego banku. 4. Jeśli windykator cie straszy to go olej to z reguły firmy zewnętrzne które z tego żyją, ajesli windykator jest pracownikiem banku to rozmawiaj z nim. 5. Prawda jest taka kase i tak musisz oddać nie wież w to co mówią takie firmy zależy od banku jeśli ma w regulaminie możliwość rozłożenia kredytu na dłuższy okres to zrobisz to sam nie potrzeba firm tupu KF szkoda pieniędzy i tak ich nie masz trzeba tylko chcieć, a jak bank nie rozkłada kredytów na dłuższy okres to żadna KF nie pomoże jedyne co może się udać to po wypowiedzeniu kredytu złożyć podanie o ponowne rozłożenie na raty. Ale reguły na krótki czas a co za tym idzie wysokie raty. 6 . KF wysyła tylko pisma, na odpowiedz na każde z nich czeka 30 dni. Jak bank odpisze odmownie to piszą następne i tak bez końca miesiąc za miesiącem. Jak coś załatwią to tam gdzie bank ma łagodniejsze reguły czyli załatwią to co sami możemy zrobić przy odrobinie wysiłku i co najważniejsze bez kosztów. NAPRAWDĘ TO NIE MA SENSU. WIEM BO TO PRZERABIAŁEM. NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA PISAĆ DO BANKU LISTY A LE DO CENTRALI (w oddziale nic nie załatwisz o czym wcześniej napisałem) ROZMAWIAĆ ALE Z WINDYKATORAMI BANKU RESZTĘ OLAĆ(jak wcześniej pisałem firmy zewnętrzne)- jedyne rozsądne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbawiony34343
Dokładnie tak samo działa niejakie Centrum Ochrony Dłużnika przy współpracy z porównywarką ebroker. Pobierają opłatę za tzw. analizę czyli to co w poście powyżej. Ciekawe czy ebroker pobiera też opłatę za rozpatrzenie wniosków kredytowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosto67
Kolejna złodziejska instytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafak ciąg dalszy walki z KF
Znalazłem tę informację gdzieś w necie - warto poczytać. 32-letni Daniel S.., sędzia piłkarskiej ekstraklasy, a do niedawna dyrektor marketingu w firmie windykacyjnej EGB Investments, stworzył w Bydgoszczy Klinikę Finansową SA. "Zapomnij o firmach windykacyjnych. Wyjdź z nami na prostą" - tak się reklamuje. Klinika ma uwolnić dłużnika od windykatora. Nadzór nad spółką ma Zbigniew M. - właściciel "Hotelu Nadmorskiego" w Gdyni. Tam też zarejestrowana jest bydgoska klinika. Smaczku sprawie nadaje fakt, że Zbigniew M. zasiada również w Radzie Nadzorczej EGB Investments, największej obok wrocławskiego Kruka, firmy windykacyjnej w Polsce. - Co jest grane? Windykator reklamuje się jako antywindykator. Obiecuje dłużnikom cuda? - próbujemy zrozumieć te biznesowe powiązania. - Ja byłem tylko dyrektorem marketingu w windykacyjnej firmie - mówi Daniel S.. W marketingu jest naprawdę dobry. "Obniżymy każdy dług. Nie ma znaczenia: 500 zł czy 5 mln zł. Wywalczymy duże umorzenie, wynegocjujemy raty dostosowane do Twoich możliwości, znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą pożyczkę, usuniemy dług z czarnych list. Doradziliśmy tysiącom klientów, pomożemy i Tobie"- tak zarejestrowana w maju klinika reklamuje się w ulotkach. - Dałem się na to złapać - mówi pan Józef. Ma 80 lat i 1100 zł emerytury. Próbuje spłacać długi syna. Spore. - W klinice na dzień dobry zażyczyli sobie 350 zł. Powiedzieli, że zrobią mi analizę długów i raport. A potem usłyszałem, że jeśli chcę, by w moim imieniu negocjowali z wierzycielami, to mam zapłacić drugie tyle i dać pełnomocnictwo. Będą mnie telefonicznie powiadamiać o rezultatach. 700 zł bez żadnej gwarancji? Nie dla mnie takie pułapki! - burzy się emeryt. Pani Anna przeczytała o klinice w Internecie. - Na ich stronie są opinie zadowolonych klientów z Warszawy, Słupska i Świdnika. Nie wspominają o opłacie. Inne firmy nie biorą zapłaty z góry. Jedynie wtedy, gdy coś załatwią - mówi. - Są klienci, którzy nie czytają umów. My robimy to za nich, wskazujemy punkty, na które mogą się powołać w negocjacjach. Mamy to robić za darmo? - pyta Daniel S. EGB Inwestments zakupiła spory pakiet wierzytelności banków i firm telekomunikacyjnych. Jak były dyrektor tej firmy negocjuje długi swoich klientów z dawnymi kolegami? Psuje im interes czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt za darmo nie pomoże się komuś innemu oddłużyć przecież na czymś taka firma musi zarabiać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z nimi mam dobre wspomnienia, co prawda żaden bank nie chciał z nimi rozmawiać ale przesłane przez nich wyliczenia wysokości rat bardzo mi pomogły w negocjacjach z oddziałami windykacyjnymi banków, dzięki nim raty zostały zmniejszone o polowe oczywiście z jednoczesnym wydłużeniem okresu kredytowania ale to zawsze cos. no wiem można samemu ale po co jak za parę stówek zrobią wyliczenia za ciebie. naprawa komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.epcservis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie z tą firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×