Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SCOW

Odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej.

Polecane posty

Gość SCOW

Czy kiedykolwiek z winy lekarza zostałeś narażony na utratę życia lub zdrowia? Masz prawo do odszkodowania! Jesteśmy firmą specjalizującą się w odzyskiwaniu odszkodowań. Pomożemy Ci walczyć o Twoje prawa! Odszkodowania SCOW Kontakt: 504-399-618 biuro@scow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytgeee
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESPEROWANA
wy też? Reklama wszechobecna. I co ? teraz wy będziecie zdzierać z biednych kobiet, które ostatnie pieniądze wyłożą?? Swiat idzie na psy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do SCOW
Proszę napisać,czy wynagrodzenie bierzecie przed rozpoczęciem sprawy za błąd w sztuce lekarskiej, czy po wygranej sprawie? Dla mnie to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
z tymi chirurgami w ogole da sie wygrac? znacie jakis przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bazubzau
Uwierz mi,da się wygrać - tylko sobie weż dobry zespół adwokacki który zajmuje się takimi sprawami,a swoje honorarium pobiera w procentach uzgodnionym z tobą od wygranej sprawy. Gdy przegra nic nie bierze,a więc sama sobie dopowiedz czy stać ich na przegraną,gdy mają do czynienia z takim błędem. Tylko wszystko musisz z nimi omówić zanim oddasz im sprawę w swoje ręce,a oni już bedą wiedzieli co i jak.Nie poddawaj się. PS.Gdy znajdziesz taki zespól adwokacki to się z nami podziel,gdzie maja biuro i jak działają (ogólnikowo) z pewnością wiele kobiet skorzysta,ja także,na razie jestem w trakcie zabiegów po takim karygodnym błędzie i również lekarz nie poczuwa się do winy.Lecz ja nie popuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli podejrzewacie Państwo, że staliście się ofiarą błędu medycznego wystarczy przesłać do nas dokumentację medyczną oraz opis sprawy drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty. Placówki medyczne mają obowiązek wydania kserokopii dokumentacji medycznej na wniosek pacjenta lub osoby przez niego upoważnionej. Konieczne jest zapoznanie się z całością dokumentacji medycznej a nie tylko z kartami informacyjnymi czy zaświadczeniami lekarskimi. Przeprowadzamy bezpłatne konsultacje i w przypadkach, gdy są podstawy do ubiegania się o rekompensatę, możemy zaproponować przygotowanie pozaprocesowej opinii sądowo-lekarskiej. Opinie takie są sporządzane przez zespół lekarzy specjalistów różnych dziedzin w zależności od przedmiotu sprawy, w tym przez specj. med. sądowej, takich jak pracują w Zakładach Medycyny Sądowej, które wydaja opinie na zlecenia Sądów i Prokuratur. Dokładne koszty wydania opinii są ustalane dopiero po zapoznaniu z dokumentacją medyczną. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej w prowadzeniu postępowania sądowego polecamy współpracujących prawników, którzy korzystając z naszych konsultacji i opinii przygotowują pisma procesowe oraz reprezentują Państwa w postępowaniu przed sądem. Współpracujące kancelarie za wynagrodzenie przyjmują wcześniej ustalony procent od uzyskanego odszkodowania, a nasze usługi są już wliczone w te koszty. Wszelkie informacje wraz z danymi kontaktowymi dostępne są na naszej stronie: www.legeartismedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie, jakieś światełko w tunelu dla wszystkich poszkodowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to takie proste, nie zawsze dostaje się pełną dokumentację medyczną. Szkoda słów, walka z wiatrakami. poza tym bez pieniędzy nić się nie wskóra, każdy chce zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23.08.13 gość Czy działacie podobnie jak europejskie centrum odszkodowań ? p.s. Błąd z zakresu Chirurgia plastyczna jest w 99% z góry przegrany w Polsce. Z pewnością orientuje się Pani jak to wygląda w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzeodszkodowania
Z lekarzem można wygrać. Nie znamy statystyk 99%. Sądownie przedstawia się mniej więcej pół na pół wygrywalność spraw o błędy lekarskie, co wynika w dużej mierze z faktu, że większość pokrzywdzonych w tego typu sprawach działa sama i nie dowodzi jak należy lub ściga lekarza za typowe powikłanie. Zapraszamy na bezpłatne porady prawne: 801 022 310 Prawnicy Duże Odszkodowania udzielają porad prawnych w sprawach o odszkodowania medyczne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00. Walczymy skutecznie o odszkodowania za błędy lekarskie nie pobierając żadnych opłat wstępnych! www.duzeodszkodowania.com/oferta/odszkodowanie-za-blad-lekarski-jak-odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykI
wygrasz na fujarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk wypad z forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszpeciła mnie żukowska z dermedu, chciałam pojsc do sądu a adwokat powiedział mi taką cene że mnie zamurowało. Izba lekarska w łodzi umarza skargi, lekarze mają raj, instytucja która powinna pomagać pacjentom to szkodzi, dołuje ich i depta. Siedzą tam sami swoi koledzy-kolegów-lekarze partacze i biorą wypłaty z naszych pieniedzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiuroPrawne
Uzyskujemy odszkodowania z tytułu błędów w sztuce medycznej. Również nieudane operacje plastyczne i zabiegi kosmetyki estetycznej. Pobieramy wyłącznie prowizję od wygranej sprawy. Specjalizujemy się w prawie memedycznym. Kontakt: kontakt@biuroprawne.co lub tel: 531 244 994. Cała Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kancelaria prawna - (nie odszkodowawcza!) specjalizująca się w prawie medycznym (pracownicy to renomowani prawnicy; m.in doktorzy i doktoranci z zakresu prawa medycznego. 531 244 994.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pobieramy żadnych opłat od osoby poszkodowanej, nasze wynagrodzenie to zwrot kosztów sądowych, które opłaca po przeprowadzonej sprawie strona pozwana. Zapraszam po jakość kancelarii specjalizującej się w prawie medycznym. Nie jesteśmy firmą odszkodowawczą. 531 244 994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakakolwiek szansa na wygranie sprawy jeśli juz jestem po operacji poprawkowego? Lekarz zepsuł mi nos rok temu, nie mogłam sie pogodzić z takim wyglądem i w tym roku zrobiłam poprawkę u innego chirurga. Teraz nos jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo duża szansa uzyskania odszkodowania z tego tytułu. Proszę o kontakt mailowy : kontakt@biuroprawne.co lub pod nr tel 531 244 994. Jesteśmy Kancelarią prawną (nie firmą odszkodowawczą!) i nie pobieramy opłat za poprowadzenie sprawy. SPECJALIZUJEMY SIĘ W PRAWIE MEDYCZNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i proszę już z tym dłużej nie zwlekać. proszę się z nami skontaktować a wytłumaczymy Pani na czym dokładnie sprawa polega w przypadku niepowodzenia w zabiegach estetyki chirurgicznej. Specjalizujemy się w prawie medycznym. Zapraszam do kontaktu 531 244 994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem doradcą ds odszkodowań, nasza kancelaria obsługuje: -szkody osobowe -świadczenia pracownicze, w tym odszkodowania za wypadki w pracy - odszkodowania za wypadki w rolnictwie - odszkodowania za szkody komunikacyjne - sprawy spadkowe, w tym zachowki -szkody związane z działaniem żywiołu - odzyskiwanie pieniędzy z funduszy ubezpieczeniowo- kapitałowych -odszkodowania za błędy medyczne udzielamy darmowych porad prawnych, zainteresowanych proszę o kontakt 604 420 785

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna tez takie odszkodowanie uzyskac dzieki kancelarii prawnej. Moja znajoma uzyskala dzieki www.adwokat-lodz.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu po źle przeprowadzonej operacji korzystałam z pomocy kancelarii brykczyńscy z poznania. Sprawę wygralismy, choć ta kasa i tak mi nie zwróci zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nos schrzaniony przez sankowskiego,ale czy ona miałby jeszcze pieniądze żeby mi wypłacić odszkodowanie czy to prawda że cienko przędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed operacja w miejscu gdzie pracuje dydymski. W przypadku bledu lekarskiego i ciezkiego upadku na zdrowiu matacza z wydaniem dokumentacji medycznej, pracownice na dole klamia jak nakazuje jedna z nich. Zmawiaja sie zeby zwalic wine na pacjenta. Smieciowa umowa podawana jest do podpisania tuz prze sama operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski pracuje w kilku firmach to o jaką chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo u Żukowskiej, w przypadku partactwa unikaja kontaktu zukowska i pielegniarka miskiewicz, kłamią jak swinie twierdza że dokumentacje medyczna to sie dostaje tylko wtedy jak sie w szpitalu lezy. Udają glupich że jest wszystko dobrze, że operacja udala sie, a potem stopniowo z czasem zwalaja wine na pacjenta, wmawiaja że tyle czasu mineło nie masujesz tego, strasza sądem żeby nieczego nie pisac w internecie zlego. Nastawiaja personel przeciwko pacjentom. Żukowska nie odpisuje na pisma. Także smieciowa umowa podawana jest do podpisania tuz prze sama operacja podstepnie przez pielegniarke miskiewicz, w dokumencie tym jest warunek który mowi ze zgaszasz sie na fotografowanie Ciebie przez oraz podczas operacji i na publikacje tych zdjec w celach naukowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma wygrala taka sprawe o odszkodowanie dzieki kancelarii www.adwokat-lodz.eu gdyby ktos potrzebowal, naprawdę swietni fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×