Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kola1234

odszkodowanie za nieudaną operację plastyczną

Polecane posty

Jestem po operacji "powiększenia piersi"w czerwcu 2013, po dwóch poprawkach i na skraju załamania nerwowego. Po konsultacji z mężem postanowiłam wystąpić na drogę sadową o odszkodowanie z błąd w sztuce lekarskiej. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? Jakieś namiary na prawników, którzy skutecznie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem są nikłe szanse na odzyskanie jakiegokolwiek odszkodowania. A co nie tak jest z Twoimi piersiami? jaki jest ten błąd w sztuce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kola u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaj u ciebie ale w moim przypadku to było tak ze dr dal do podpisania papiery w których bylo zawarte ze operacja moze pogorszyc wygląd piersi i ewentualne poprawki sa na moj koszt takze w tym przypadku napewno nie ma szans bo się na to zgodzilam i podpisalam. Jeśli nie podpisalas takich papierow to walcz napewno jest szansa. Najlepiej udaj się do prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bodajże w temacie korekta nosa ktoś podał namiary na prawnika z krakowia. A centrum odszkodowań? Też myślałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mogę na forum podawać nazwisko lekarza, bo podejmując decyzję o wystąpieniu na drogę sądową mógłby się usztywnić, a wiem, że lekarze też śledzą fora internetowe, mogę zainteresowanym podać ma maila. Nie dość, że doszło do infekcji w ranie w lewej piersi i zrobił się bliznowiec, to piersi są zbyt szeroko rozstawione, jeszcze jak założę stanik to je zbliżam do siebie i jakoś wygladają, ale poza tym to masakra. Dokumenty podpisywałam, ale robota ewidentnie spieprzone i nie wierzę w to, że nie ma sposobu, żeby takich lekarzy pociągać do odpowiedzialności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie jest jak koleznaka pisze. znajac zycie dali ci gnoje do podpisania, ppaierek ze operacja moze pogorszyc twoj wyglad ;/ u mnie tak bylo, ale chore jest to, ze dopiero w dniu zabiegu dokumenty jakie podpisujemy sa dostene, wczesniej nie daja ich do wgladu. u mnie narazie planowana jest poprawka. jesli nie wyjdzie i tak bede sie sadzic mimo tego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na maila u kogo robiłaś maris123792@wp.pl Również chce zrobić operacje więc jest to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc poprawka
a mam jeszcze pytanie, ja dopiero planuje poprawke. powiedz mi prosze - lekarz skasowal cie za poprawke ? moj chirurg chce polowy kwoty poprzedniej operacji, mimo iz obiecywal gruszki na wierzbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi zabieg obejmował koszty samego zabiegu, pan doktor był uprzejmy zrezygnować z honorarium próbując ratując twarz, szkoda, że moich cycków się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc poprawka
dziekuje ci za odpowiedz. a mozna wiedziec jakie byly koszty zabiegu ? u mnie chirurg wykonal w ogole inne ciecie niz sie umawialismy, pozostawiajac widoczna blizne. jakos to przetrawilem, jednak efekt ostateczny operacji przez to, ze bylo takie ciecie mial byc lepszy, a jest do kitu ;/nadal skora mi wisi :( i w gratisie mam widoczne blizny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo isc do doktora szczyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Kola napisz u kogo robiłaś bo ja mam tez druga op we wtorek ale nie u tegosamego chirurga pierwsza op była u dr Pastuchy w dobrej koło Szczecina , miało byc D a wyszło wiszące F :-( no i wiszą pożądanie ! Pozdrawiam . jomavi@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Gościu a ty byłaś u Szczyta ? I tez op nie wyszła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala operacyjna, znieczulenie i doba hotelowa wyszło 4200 taki kit mi przynajmniej wciśnięto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kola czy wysłałaś do mnie maila z nazwiskiem lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 18.22 czy zarejestrowałaś namiar na tego prawnika? przeglądałam stronę centrum odszkodowań, ale to szukanie pomocy jak igły w stogu siana. Chodzi mi o nawiązanie kontaktu z kimś komu się to już udało, dlatego wbiłam się na forum, partaczy i oszustów nie brakuje i liczę, że tu najprędzej odnajdę info z pierwszej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem co wy z tym szczytem tak wyskakujecie ? tvn zrobil mu teklame i teraz traktujecie go jak jakies "gur****irurgii plastycznej" w polsce, a tez ma swoje wpadki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kola pytam ponownie wysłałas maila do moris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zrobić sprawę, ale marne szanse na wygrana, a taka sprawa moze sie ciagnąć nawet do 10 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa. To zasługa TVN ludzie go teraz traktują jak cudotwórcę, a wpadki tez ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby w tym głupim kraju nie było innych chirurgów plastycznych tylko dr Szczyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam na adres podany w poście: maris123792@wp.pl, sprawdź czy doszło, jeśli nie to napiszę jeszcze raz, może błąd w adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość z 20.19 na jakiej podstawie to sądzisz? masz jakieś dowiadczenia w tej kwestii? będę zobowiązana za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kola potwierdź na zaczernionym nicku, że to ty wysłałaś maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Do kola dzięki za nazwisko ale ja nic o nim nie słyszałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse macie ale droga przed wami daleka . Najpierw założyć sprawę oczywiście musisz mieć swoją papugę. Jak sprawa dotyczy piersi to jeżeli sędzina to prowadzi już macie gorzej /zazdrosna po babsku/ potem zaczną się biegliu i odwołania na końcu doktory i tak nie płacą tylko ubezpieczyciel chyba że udowodnisz niechlujstwo i brak należytej staranności - a to jest prawie nie możliwe .A jak w końcu wygrasz po latach to podzielisz się ze swoją papugą i zainkasujesz 15.000 pln POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×