Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona500

Odżywki do kręconych, puszących się włosów!

Polecane posty

Mam problem z włosami. Naturalnie mam dosyć kręcone włosy, ale niestety bardzo się przy tym puszą. Po umyciu i wyschnięciu wyglądają bardzo nieładnie. Używałam już wielu odżywek m.in z Dove, ale nic mi nie dały. Denerwuje mnie to, że moje włosy wyglądają na bardzo zniszczone... jakie odżywki możecie mi polecić, żeby się tak bardzo nie puszyły i lepiej układały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam taki problem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślimy że czas dorosnąć
polecam odżywki fryzjerskie idź do sklepu fryzjerskiego i niech ci coś zaproponują wada - ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie może czy jedwab w płynie coś pomoże..? Nigdy nie stosowałam więc nie wiem. Ile mogą kosztować mniej więcej takie odżywki fryzjerskie? Więcej niż 40zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwab jest super do kreconych
a z odżywek to polecam Matrix, u fryzjeraz zaplacisz drożej a na allegro za 250ml jakieś 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślimy że czas dorosnąć
wg mnie jedwab tylko nabłyszcza a nie odżywia :O ceny są różne - od 10 zł za 1 litr odżywki zwykłej za 40 zł też coś kupisz spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam taki problem
Używałam jedwabiu i moje włosy były jakby trochę lepkie. Dodam, że nakładałam go bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie... bo moje włosy są strasznie lekkie. Jak je np. wyprostuję, to jak zawieje dosłownie delikatny wiaterek to latają na wszystkie strony. Jak je można ujarzmić? Co z nimi zrobić żeby stały się trochę \"cięższe\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Ostatnio kupiłam spray Loreal do włosów kręconych,do stosowania z lokówka lub suszarką,moje się po nim nie pusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×