Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pqmew

Oglądacie BEZ OGRANICZEŃ na SuperStacji??

Polecane posty

Gość pqmew

Oglądacie czasem ten program ? Jak oceniacie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dead man alive
a o czym to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgwg4r
właśnie leci :p ja ogladam. Ludzie dzwonia i sie uzalaja nad soba;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dead man alive
ja oglądam ogłoszenia erotyczne... ale przełączę na chwilę skoro to ciekawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja Supersdtację oglądam, ale coraz rzadziej. 1)Wkurza mnie,że temat żydów, to temat tabu- rozmowy są natychmiast rozłączane. 2)w3kurzają mnie dwaj kaznodzieje- jeden z Chojnic, a drugi z Warmii ( a tak przy okazji, w Chojnicach to same czubki mieszkają?) 3)Wkurza mnie sapanie Joanny z Dąbrowy Górniczej, która gdy obraża innych słuchaczy, to dostaje głośnego orgazmu. 4) to samo dotyczy babochłopa z Krakowa- nijakiej Anny 5)wkurza mnie ten ślepy z Warszawy 6)wkurza mnie 80 dziesięcio latek z Warszawy- stanisław- chyba syn jakiegoś czerwonoarmiejca. Krzepi mnie jedynie to,że rośnie nam w Polsce narybek. Przykładem może być Kamil z Mrągowa.Wyrósł na gwiazdę superstacji, chyba dlatego,że pochował Bartoszewskiego. Jest niezwykle dzielny.Jak ze swojej wsi przyjechał do Warszawy, to był świadkiem jak jakiś menel rzucał butelkami w kobietę!Kamil zareagował błyskawicznie!!!Od razu zaczął nagrywać menela swoją wypasioną komórką!!!!A co? niech menel wie z kim ma do czynienia!!!!Na antenie Kamilek,żali się jaka to w Warszawie panuje znieczulica!!!!! Nikt nie ruszył z pomocą kobiecie!!!!W czasie audycji kilkakrotnie powtarzał,że nie takie rzeczy ma !!!!Nagrał nawet fałszowanie wyborów!!!!Teraz ta gwiazda czeka na odzew z ,,Wprostu""Powinni kupić od niego te filmy.Kamil zostanie prawdziwym gwiazdorem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie dzis to widzialam:p chyba z 2 lata temi to ogladalam i dzwonili dokladnie ci sami ludzie... Czy superstacje oglada tak malo ludu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
Nasz kraj potrzebuje reform i to dogłębnych. Życzyłbym sobie, żeby do 67 roku pracowali wszyscy a nie mamy w kraju wybrańców....wszystkie służby mundurowe niech pracują do 67 roku a nie 20 lat i emerytura..........jeżdżę na tirze po świecie w wieku 67 lat będę bombą tykającą.......a w wieku 40 lat ludzie w sile wieku odchodzą na emeryturę ........to jest chore i niemoralne ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladam niekiedy-bardzo ciekawe sa tam wypowiedzi pani joanny z dabrowy gorniczej,p.anny z krakowa,p.tadeusza z warszawy i jeszcze kilku osob.zauwazylam,ze prowadzacy nadal tkwi w po --jest bardzo nieobiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie oglądam ten program, ale słucham tylko ludzi wartościowych, logicznie myślących i mądrych. Niestety ale jest ich niewielu,natomiast przewagę stanowią ludzie opętani, którzy mówią nie do rzeczy,mają pianę i żółć w ustach, są to w większości zwolennicy PIS-u i fanatycy religijni. Nie będę wymieniała imion i miejscowości bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Też jestem katoliczką ale nienawiedzoną i jak ich słucham to się zastanawiam czy nie lepiej modlić się w domu niż w kościele bo tam jest ich największe skupisko , co modlą się pod figurą, a mają diabła pod skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądamy i jesteśmy za byle prowadzący programy byli na tyle zorientowani, że ciągle słuchają jakiś 20 czy 30 osób, które w kółko powtarzają te same rymy. Wystarczyłoby postawić jakiś ogranicznik czyli utworzyć dostęp dla innych pozostałych 38 mln ludzi i więcej. Chyba można jak się chce tylko brak tu wyobraźni. Jedna osoba 1 x na miesiąc wystarczy byle nie częściej a jak chce więcej to zawsze może próbować w innych stacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyKOD
Stanisław z Nowego Yorku - Muszę wyłączać jego głos w telewizorze . To co on bredził wczoraj , że Wałęsa to Chrystus , to już przeszedł wszelkie granice , to było blużnierstwo !. CZY BYŁBY WAŁĘSA wogóle , gdyby nie było JANA PAWŁA II ? I poświęcenie Chrystusa i Wałęsy ? Znam temat Wałęsy od bezpośrednich świadków. "Po czynach go poznacie"- Sam sobie zmienił zasłużenie procent poparcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sat Okh
Czasem oglądam lecz się nie udzielam,no bo i dlaczego mam to robić?przecież oni wiedzą lepiej ,ONI WIEDZĄ LEPIEJ!Oglądam,słucham te elementy wywrotowe i mówię CO ZA PRZEDZIAŁ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorszego ironizmu i propagandy jak na tej stacji nie ma najgorsza stacja tylko jedne wkoło i te same osoby dzwonią i nie daje się tego słuchac nadają jak wolna europa bez konkretu jak katarynki żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwuje mnie ten nowy taki łysy robi tam 3 tygodnie a skacze na tym taborecie jakby z 5 lat robił .Dzisiaj mówili jaki to zły ONR a łysy rzucał się jak dzika kuna w śmietniku w D... był i G.... widział a wie to co mu wujek pułkownik Rózański opowiadał .Dzwoni tam z 30 osób prawdopodobnie SBecja i ich potomkowie których krew zalewa że im obniżono emerytury z 7tyś na 2 i to ich boli kwiczą i wyją i taka prawda!Łysy znowu widzi w ONR faszystów i rasistów skoro łysy widzi to dlaczego łysy z tym 2 nie zawiadomi prokuraturę o tym fakcie ?dzięki Bogu tego co dłubie w nosie dzisiaj nie było ten to w ogóle filozof a wygadany jak Karol Marx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza ć
nieobiektywny program .Dzwonia Ci sami .Prowadzacy to wielbiciele PO i Nowoczesnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza ć
nieobiektywny program .Dzwonia Ci sami .Prowadzacy to wielbiciele PO i Nowoczesnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat dzisiaj to komentarze filmu "kler" Smarzowski podobno następny film kręci o pedofilach i pedałach wśród artystów i dziennikarzy stacji tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kościół powinien płacić tylko kleryk pedofil. Kościół winien być karany za ukrywanie przestępstwa jest za to odpowiedni paragraf w KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainteresowanie tym programem drastycznie spada, mają swoich dzwoniących, widać też że nie jest ich za wiele bo te same osoby dzwoniąc podają się za inne z innych miast, wyraźnie słychać ten sam głos . Szkoda czasu na ten kanał spadam z tąd. Zastanawiam się kto wymyślił tej stacji nazwę "superstacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzący bez ograniczeń będą mieli procesy. Są lepsi od Górskiego z kabaretu, odbierają kabareciarzom chleb. Z sąsiadem spotykam się wieczorem przy kielichu lepszego ubawu nie ma, inne stacje wysiadają jeżeli chodzi o poziom wciskania kitu są beznadziejni - robią to prymitywnie, kto jest redaktorem nzczelnym tej stacji ? czy nie widzi poziomu ? kto ich tam wpuścił i za ile ? żenada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mir

Program sięga dna. Jak można było zatrudnić weissa, sam nie wie co gada a gada bez przerwy, dogaduje taaaak taaaaak, ano właśnie, słucham itp. Przerywa widzom, nie bierze pod uwagę że jest drugi prowadzący. Co 5 minut przypomina temat sondy i prosi o SMS z "krótkim tak lub nie". Ten starzec nie nadaje się już ani do radia a tym bardziej do telewizji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez ograniczen

superstacja program bez ograniczeń pada na pysk , dobry prezenter żąda odpowiedniej kasy, działają jak firmy ochroniarskie , zatrudnia się dziadków psycholi i kaleków nie tylko umysłowych. Dziwię się właścicielowi stacji po co to robi ?Widać że to nie Polak i nie kuma jakiego poziomu kity tu wciskają. Wcześniej z kumplem oglądałem  przy kielichu można się z nich pośmiać lecz teraz poziom ich znacząco spadł nawet nie jest to śmieszne.

żenada

wynik  paska sondaży  ma  ustawiony przed emisją

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  bez ograniczeń

wkrótce stacja będzie miała pełną nazwę programu ......bez ograniczeń na "głupota bez ograniczeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokitu

oglądam wlasnie te arcydzieło i ten nowy sie przyznał ze jest mamutopancernikiem tak powiedzkiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×