Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość autorkaaa

Ogladacie kuchenne rewolucje?Facet placi 3zl na h

Polecane posty

Gość gość autorkaaa

jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
to jest gorzej niz za czasow niewolnictwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda babek, ale nie mają wyjścia. skąpy frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
on sobie lata jakims samolocikiem:O boshe myslalam,ze takich stawek nie ma:( ja mam 30 na h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
kardulaki podobra branza;)ja tez pomoc domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się dziwić. Skoro w tym mieście nie było pracy innej i wszędzie stawka była około 5-3 zł to wolały pracować w pewnej pracy za 3 zł niż np dojeżdżać do innego miasta 2 h zeby pracować za 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam w warszawie dają więcej bo 4.50 :classic_cool: takie są polskie realia a jak wy tego nie wiecie to znaczy że bogaci jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa wyzysk. ale gdyby polaczki sie na to nie zzgadzały, nie byloby takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość dziś tak?? O jak miło ,że ktoś podobny:)i jak Ci się pracuje ?? jak Cię traktują ?? Podoba Ci się ta praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
Ty masz pewnie jedna rodzine?Ja mam kilka domow;) teraz mam dobrze bo sama sobie dobieram tych,z ktorymi wspolpracuje a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Boże, ja mam 15netto i myślałam ze to mało:( zmieniam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jeden dom i raz na dwa tygodnie inne mieszkanie.Ja też tam jestem z dziećmi ale mam tej pracy serdecznie dość przez to właśnie ,że ciągle ten sam dom jest czysto i już mnie męczy taka praca przez to ,ze ciągle sama wolałabym pracować gdzieś z ludźmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc to jednak prawda,myślałam ,że się przesłyszałam ...nooo facet niepoważny,żeruje na kobietach, bo nie ma w okolicy innego zatrudnienia...panisko co warunki :se: dyktuje...cwaniak ..aż się brzydkie słowa cisną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z waszych wypowiedzi wynika że są tu sami bogacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
kardulaki moe sprobuj jak ja-kilka domow dobrze placa i nie ma monotonii a nawet jak gdzie zrezygnujesz to masz inne domy i dochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też myślałam bo dobrze pracuję i napewno znalazłabym .Boję się rezygnować i szukać bo mieszkam sama i nie mogę sobie na to pozwolić:(A ile zarabiasz jak można spytać? W jakim mieście pracujesz? Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
na reke mam ok 4500(sama sie ubezpieczam)miasto 50 tys mieszkancow,lat 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzicie ile ci ludzie jedzą ? Tatar, micha flaków i pół kaczki , hehe ja bym tego przez dzień nie zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4500??? Wow ?A po ile godzin jesteś tam ? w weekendy też pracujesz?? bo ja muszę mieć dwa wolne w miesiącu ponieważ chodzę do szkoły. Ja pracuję niedaleko Warszawy po 9 godzin i dwie soboty w miesiącu mam wolne plus 15 dni urlopu płatnego 2200 na rękę 2800 brutto i z tego płacę zus mam działalność, 28 lat:) Szukałaś przez internet tych prac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego szukam bezrobotnych daje 5000 zl na reke \1razowo na szkolenie na koparke koparko-ladowarke ladowarke spycharke lub inny kurs zawodowy albo daje 5000 i zegnaj albo pracuje ze mną 12zl netto h na poczatek ale sa i tacy co dostaje 18 zl netto nie dostaniesz tyle w inne pracy sprzedawca call center policz sobie pracujesz 12-14 h dziennie za nic inne nie musis placic 4500 na reke !! Wiem jak trudno dziś z praca dostaje sie 1200 netoo max jak dobrze trafisz to 2300 na rękę ale musisz charowac od 8-17 mhm praca jest tez dla kobiet szukam 30 osob wiem ze taka praca nie dla kazdego nie ukrywam ze za kazdego bezrobotnego dostaje 20 tys zl ale za reszte zamierzam kupic nowszy sprzet jesli ktos jest zainteresowany to jest mój mail xio8383@tlen.pl wiem jak trudno dostac prace wszedzie chca doswiadczenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
jak chce to mam wolne weekendy,jak chce dorobic to pracuje w soboty teraz mam 4500 na reke-wolne weekendy cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 7,5 na godz - pracownik biurowy, dużo stresów, praca pod presją czasu itd ale 3 zł za godzinę to kpina!!! koleś zgłosił się do KR i myślał że to nie wypłynie jaką stawkę daje swoim pracownikom.... to ileż one przez miesiąc zarobią? 7 stówek jesli zapierniczają po 8 godzin codziennnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciałabym coś zmienić i więcej zarabiać zwłaszcza ,że mam trochę problemów finansowych no ale jak ja mam się za to wziąć??? Tej rodzinie musiałabym powiedzieć miesiąc wcześniej ,że chce znaleźć inną , a jak nie uda mi się niczego znaleźć i co wtedy kurcze ciężko:(A Ty długo szukałaś kolejnych prac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalanananana
Ja od miesiąca mam 10 zl na godzinę, 35 godzin tygodniowo, co daje 1400 zl/mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
kardulaki a Ty masz z nimi umowe jakas?placa Ci zus? masz inne jeszcze mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam umowy mam swoją działalność ale do stycznia mam niskie składki potem już normalnie ponad 1000 zł musiałabym płacić ,a tyle nie dam. Oni mi płacą 2800 i moja sprawa czy będę płacić zus czy chcę umowę o pracę , czy dobrowolne jakieś ubezpieczenie. Tą pracę mam od znajomej i nie chcę tak zostawiać z dnia na dzień w sumie dużo im zawdzięczam. Oczywiście nikt mnie tam nie trzyma jednak jeśli chciałabym odejść to musiałabym powiedzieć wcześniej żeby kogoś sobie poszukali Oni mają dwójkę dzieci więc potrzebują kogoś na cały etat. Może na początek porozsyłam CV i zobaczę kto się wogóle odezwie..:)Takie kilka domów to by było dla mnie super rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
jak umowe bedziesz chciala tzn oplaca tobie ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardulaki ja tez jestem na tej niskiej stawce do lipca nie orientujesz sie jak ona liczy sie do emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×