Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krispoz

Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Polecane posty

Gość krispoz

Byłem w szkole barmanow na szkoleniu manager gastronomii, ale planuje zapisac sie na szkolenie barmanskie, a potem baristyczne, sam prowadze knajpe wspolnie z przyjaciolmi a wczesniej w gastronimii nie pracowalem i czasem widze swoje braki choc na szkoleniu nmanager juz mega wiedza byla i to taka ktora mi sie przydala i ktora wciaz wykorzystuje to jednak chcialbym jeszcze popraktykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispoz
zapomnialem o najwazniejszym hehe, chcialem sie dowiedziec jak tam wyglada kurs barmanski czy ktos kto byl na zajeciach moglby sie podzielic informacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z krytyką OSB, idealni nie są (bo nikt nie jest), ale nikt mi nie wmówi, że są oszustami lub amatorami. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że opinie wystawiają w większości ludzie, którym coś się nie podobało (ktoś np. oblał egzamin lub dostał książkę z opóźnieniem), a ci, którym szkolenie się podobało nie czują potzreby, żeby wbijać na neta i oznajmiać to całemu światu. Być może stąd się biorą te krytyczne głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_mos
Ciekawe skąd sie biorą te krytyczne głosy, byłam na szkoleniu i razem ze mną było jeszcze osiem innych osób i wszyscy byliśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super szkoła, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billa55
Ja oceniam OSB tak sobie, na plus miła atmosfera, fajni ludzie i ciekawe zajęcia, na minus niepunktualność prowadzącego i trochę za duża grupa (15 osób).Ogólnie daję 4/6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego uważacie, że ich certyfikat nie jest uznawany? Może trafiliście na klub, w którym pracują osoby przeszkolone u konkurencji lub z nią współpracujące? Ja tam pokazałam mój certyfikat w Szczecinie i to był duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie i uczcie się, naprawdę warto! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie wiem kto daje te opinie... ja byłam na kursie i żeby dostać certyfikat trzeba naprawdę się przyłożyć, skupić na samych zajęciach, a po powrocie do domu przysiąść. Generalnie 4 dni totalnego hardcore'u. Jeśli ktoś idzie dla funu to też spoko, ale egzaminu może nie zaliczyć. Od nas z kursu 4 osoby na 13 nie zdało, ale mogą przyjść jeszcze na kolejne kursy za darmo albo tylko na poprawkę egzaminu. Jaram się też książką, którą dostaliśmy. Wiem, że to może być śmieszne, ale taka książka 6 dyszek kosztuje w księgarni. Na jej temat są w sumie same pozytywne opinie od osób z branży. Jednym z autorów jest koleś, który prowadził z nami szkolenie. Nie wiem czy on prowadzi wszystkie szkolenia, ale jeśli tak to polecam. Wiedzę ma konkretną i jest na bieżąco z nowinkami. Widzę, że w normie jest ponarzekać w opinii, więc dodam tylko, że jak dla mnie dużo nauki i 4 dni to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema, a ja sobie skończyłam szkołę policealną żak. Kierunek, który ukończyłam to barman, spoko praktyki, ciekawe porady i miła atmosfera w szkole. Wydaje mi się, że patrząc na rynek, który oferuje nam naukę w tym kierunku. Żak będzie najrozsądniejszy i za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×