Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ogrzewanie

Polecane posty

Gość gość

cześć, czy ktoś może mi powiedzieć czy ogrzewanie gazowe pochłania dużą część budżetu domowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duza wogóle nie opłacalna sprawa,no chyba ze ma sie na tyle kasy ze nie wazne sa dla nas rachunki tylko wygoda ,to i wszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda! ogrzewanie gazowe wcale nie musi byc drogie, jezeli zostało założone jak nalezy, pobiera o wiele mniej kosztów niz np na prąd, gaz jest bardzo kaloryczny i nawet nie duża ilość może ocieplić dużą powierzchnie. polecam wam firme eran.com.pl ktora sie tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrzewanie na podczerwień
a co sądzicie na temat ogrzewania za pomocą elektrycznych promienników podczerwieni - znaczy ogrzewanie na podczerwień - coś jak jest opisane tutaj - http://www.elektrycznepromienniki.pl/ - myślicie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ogrzewanie gazowe jest drogie. Ja wybrałam ogrzewanie węglem, gdyż tanio mnie to wynosi, oczywiście trzeba co jakiś czas dokładać do kotła, ale jak kupisz u dobrego dostawcy to nie będziesz musiał tak często latać :) ja kupuję u smarttrans.net.pl, ponieważ posiadają certyfikat oraz mogę kupić u nich węgiel na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też ogrzewam się CO, tylko ekogroszkiem :). Bardzo tanio udało mi sie kupić w listopadzie w smarttrans, maja dobre promocje. Tanio dostawy, warto grzac się węglem tanio wychodzi jak sie znajdzie dobra cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupuje wegiel w smarttrans.net.pl maja tam wegiel najlepszej jakosci jak dla mnie, mąż tez mówi ze jest swietny. W tym roku troche cienko u nas z kasą i wzielismy wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×