Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okres a kp i stres

Polecane posty

Gość gość

Piszę tu bo może którąś a mam miała podobną sytuacje. Od czerwca mam regularnie okres co 30 dni. Karmie jeszcse synka ma 19 mc, dziś po 2tyg dostałam drugie raz okres leje sie ze mnie jak z kranu przepraszam za określenie. We wtorek dopiero lekarz. W ciąży nie jestem na pewno. Mam bardzo stresująca prace moze to przyczyniło sie do tego juz sama nie wiem; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie, masz rozregulowany organizm,hormony szaleja.Lekarz przepisze ci jakies hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz aż tak silne krwawienie, to ja bym raczej na okres nie stawiała. Kurcze, może udałoby ci wcześniej podejść do lekarza. Karmisz, więc dodatkowo pewnie jesteś osłabiona. Żeby ci się jakąś anemią nie skończyło, albo omdleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. Tak jestem oslabiona męczę sie szybko nie mogę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej iść do lekarza, zrobić badania. Ja tak miałam po urodzeniu dziecka, dużo stresu i to była główna przyczyna, zaczęłam brać suplementy z magnezem, melisą i jakoś "odpuściło". Mniej się stresowałam, czułam się mniej napięta i chyba to też miało wpływ, okres sam mi wrócił do normy (miałam bardzo nieregularne od 27do 37 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, dostałam sie wczoraj jednak tam gdzi e rodziłam zbadał mnie i powiedział że to wina stresu. Dostałam wit k magnez i b6 do łykania. Chciał mnie na oddziale zostawić tak krwawiłam, zresztą nie jest lepiej teraz. Wszystko przez stres ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×