Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okropnie się czuję.....

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co myśleć o całej sytuacji , która miała ostatnio miejsce. Otóż razem z mężem przyjaźnimy się z innym małżeństwem, jeździmy razem nawet na wakacje. Długo by opowiadać, ale od samego poczatku nie pasuje mi kontakt męża z Nią. Zawsze z nią gra do jednej bramki , jak sa sprzeczki to w rozmowie mnie nie szanuje . Ostatnio przeglądałam jej telefon ( bo sama będąc mocno pod wpływem alkoholu- ja też powiedziała żebym z jej telefonu zadzwoniła na taxi).Kiedy weszłam w liste połączeń zobaczyłam , że dwa tygodnie temu codziennie były połączenia do mojego męza nawet po 3,4 razy. Dodam , że w telefonie męża tych połaczen nie ma:-( Oczywiście skończyło się mega awantura, wyszłam na idiotkę, mój mąż ją przepraszał mnie wysyłał do psychiatry itp. Dodam że oni nie wiedzą , że ja znalazłam te połączenia w jej telefonie. Mój mąż się nieodzywa w zaparte twierdzi że nie dzwonili do siebie , wczoraj rzucił się do mnie z łapami że ma mnie dość itp. że może mi pokazać swoje bilingi ( co z tego jak to ona dzwoni) itp. Dużo by opowiadac o tej znajomości ogólnie postawiłam kiedys sprawę jasno i powiedzialam, że nie życzę sobie takiej znajomości, wydzwaniania( oni między sobą ustalają np. że dzisiaj jej syn po południu bedzie u nas bawił się bo ona nie ma co z nim zrobić itp.) Powiedziałam, że ja do jej męża nie dzwonię tylko do niej jak mam sprawe, a to wygląda na to że ja to chyba na doczepkę. pytanie tylko po co się wyperają tych telefonów skoro ja mam namacalny dowód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona mu chętnie daje a Ciebie zawsze głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż nie wygląda to kolorowo..... skoro widziałaś w telefonie połączenia a oni się ich wypierają to dla mnie znaczy jedno niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze z nią porozmawiaj co ona robi??bo to raczej nienormalne widac wyraźnie ,ze mają sie ku sobie:/ mąż też traktuje Cię jak idiotkę ! Skoro nic między nimi nie ma to czemu tak się wkurza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już z nią rozmawiałam wiele razy -ona ciągle mówi że jej zależy na znajomości ze mną itp. tylko kiedyś w praktyce wyglądało to tak , że w ciągu miesiąca do mnie dzwoniła może ze 2 razy a do mojego męża z 15 taka mała różnica. Po za tym skoro widziłam ewidentnie te połączenia to po co oboje się ich wypierają? Czuję się z tym okropnie :-( mój mąż ma mnie za psychiczną że wpmaiam mu ciągle jakiś ukryty kontakt z nią a tak nie jest , no ale te rozmowy, czy połaczenia miały miejsce a oni wmawiają mi że nie kontaktowali się ze sobą wogóle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj robia z Ciebie debila i tyle!!skoro są te polaczenia to chyba kosmici nie dzwonili no wiec skoro ona sie wypiera to wiadomo o co jej chodzi ale Twoj mąż robi z Ciebie idiotke bo mu nie zależy na Tobie powiedz mu o tym otwarcie albo Wy albo ona! A co jej mąż na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej mąż ma to w d***e ... on nigdy nie jest zazdrosny, zawsze wesoły itp. czasami mam wrażenie że lubi jak ktoś zbiega o względy jego żony. Dodam, że te połączenia miały miejsce w przeciągu tygonia 5 razy po kilka rozmów a potem cisza..... Generalnie chodzi mi o sam fakt ukrywania tego przede mną , robienia ze mnie idiotki i kłamania w żywe oczy. Czy nie prościej było powiedzieć tak dzwonilismy do siebie bo mieliśmy sprawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo nie rozumiem jego szarpania mnie i chęci odpalenia jego bilingów żeby rozwiać moje wątpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie !! A ogolnie dogadujecie się z mężem? Tylko teraz ta akcja??a moze juz wczesniej byly jakies "sygnaly ",ze ma Cię gdzieś!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie dogadujemy się niestety, on oczywiście wini mnie o wszystko, ja natomiast od samego początku nie lezy mi kontakt mojego meża z nią niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWISTE ROBIENIE Z CIEBIE IDIOTKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dowiedzialam sie ze nie zasluguje na jego nazwisko ze wstyd mu przynosze I liste adresow do psychiatrow.....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz koniec związku. Nie ma o co walczyć bo z tego co piszesz on nie darzy cie uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×