Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zaciekawiona mycha

Olejek do ciała BUSAJNA

Polecane posty

Gość Zaciekawiona mycha

Czesc mam takie pytanie do Was kobiety, do Panów tez...czy stosował ktos olejek BUSAJNA do ciała??? znalazłam krotki artykuł o nim w internecie, potrafi w 3 miesiace obkurczyc obwis,łą skore do tego stopnia ze wraca do stanu pierwotnego np. sprzed ciąży lub intensywnego odchudzania...ciezko w to uwierzyc a widze ze na allegro sporo osob kupuje kazdego dnia.... Ma ktos o nim jakiekolwiek pojęcie??? Czy jest warty polecenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKaaaaaaaaaaaaaaa
slyszałam ze zwalcza tez cellulit i suchosc skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka1254
Moja koleżanka stosowała w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Powiedziała że nawet działał i była z niego zadowolona. Mnie namawiała ale w końcu zapomniałam go sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatryśkaWawka
Miałam busajne i jestem bardzo zadowolona z tego olejku. Stosowałam go przy trenowaniu aby dodatkowo ujędrniać skórę. Bardzo dobrze nawilża i mi osobiście bardzo odpowiadał. Ma ładny zapach i szybko się wchłaniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina LKT
Moja koleżanka z pracy stosowała busajna po odchudzaniu. Patrząc z boku widac było poprawę. Wcześniej chodziła z rozciągniętą skórą na brzuchu, było to widać mimo obszernych ubrań. Po pewnym czasie zaczęła przychodzić juz w bardziej dopasowanych bluzkach. Cały czas wychwalała ten olejek wiec widać było że musi pomagać i jest skuteczny. No ja tego nie musiałam kupowac ze swoim rozmarem 36 i to jeszcze po urodzeniu dwójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakarolla
Mam już piątą butelkę busajny. Faktycznie to ujędrnia skórę przy czym wszystko jest kwestią reakcji własnego organizmu bo moja siostra ujędrniła skórę i ją ściągnęła w 3 miesiące bez ćwiczeń, a ja w 5 miesięcy i to z cwiczeniami na brzuch po 15 minut dziennie (robiłam po 10 nożyc - wymachy nóg poziome i 10 wymachów pionowych oraz 10 podnoszeń nóg z liczeniem do 10 każde - to zajmowało mi 15 minut). Tylko musze przyznać jedno, że skóra zbiegła mi się mimo, że na brzucha wisiała mi jak worek. Lekarka jak mnie zobaczyła to nie uwierzyła bo powiedziała, że przy takiej fałdzie skóry jak u mnie to się ją usuwa skalpelem - a ja ją ściągnęłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny musi być ten olejek, skoro tyle osób go reklamuje. prawda jest taka, że żadne mazidło nie obkurczy skóry. Nie bądźcie naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i działa a co dla mnie ważne nie uczula. Skóra jest po nim fantastiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita42
Kupiłam Busajne 3 miesiące temu i przez dwa miesiace nic się nie działo. Moja skóra tylko piła ten olejek, była gładka, ale nie widziałam efektów. Dopiero teraz w trzecim miesiącu widzę już pierwsze efekty. Skóra faktycznie zaczyna się ściągać. Mozliwe, że przy suchej skórze najpierw skóra nawilża się zanim zacznie sie ujędrniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie ile razy smarowac sie tym olejkiem na ile wystarcza 100 ml bo mam zamiar kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek Busajna jest naprawdę rewelacyjny i wszystko to co o nim jest napisane i jakie ma właściwości to wszystko się sprawdza.Stosuję ten olejek od dwóch miesięcy rezultaty są wspaniałe,skóra jest miękka,głatka,nawilżona,sprężysta,pomaga na rozstępy ma bardzo przyjemny zapach i bardzo dobrze wchłania go skóra.Serdecznie polecam bo jest naprawdę tego wart:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria58
Smarowałam nim ciało przez miesiąc i nic a po dwóch dopiero zobaczyłam efek. faktycznie skóra się uelastyczniła. Jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna kupic ten olejek ? Jaki jest koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie:) gdzie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam busajne w dwóch sklepach internetowych. Wystarczy wpisać słowo Busajna i wyskocza oferty. Płaciłam za niego 35 zł i starczył mi on na 1 miesiac. Smarowałam brzuch i uda i po 3 miesiącach efekt był już rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam u nas można kupić za 35 zł koszt przesyłki można zaproponować mailowo :). Pozdrawiam www.bloomkosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek Busajna kupuję do dzisiaj w Pachnącej Krainie bo mają bardzo dobry olej z zielonej kawy. I nie ma nic lepszego na cellulit od busajny i oleju z zielonej kawy zmieszanej ze sobą 50:50. Tą mieszanką smarujemy uda i pośladki, masujemy szczotką z wypustkami i po paru dniach dosłownie widzimy już pierwsze efekty. No przynajmniej ja tak miałam oraz moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_Pilsko
W jakims komentarzu w internecie przeczytałam o busajnie. Kupiłam i uczciwie się tym masowałam. To faktycznie działa bo skórę mam teraz bardzo ściagniętą a wcześniej po odchudzaniu brzuch był cały pomarszczony jak u starej babci. Bardzo fajna rzecz zresztą o tak cudownym i delikatnym zapachu, że używam do dzisiaj jak jakas uzależniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak często stosujecie ten olejek busajna bo te 100 ml nie wystarcza na długo przy codziennym stosowaniu chyba ze ktoś ma dostęp do większej pojemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek ma taki pomarańczowy zapach. Jest specyficzny. Na pewno nie zaszkodzi, bo składa się z naturalnych składników. Z chęcią wypróbuję czy pomoże na mój brzuch po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Busajnę na twarz. Daję 30 ml busajny i 30 ml oleju marula. Mój specyfik ściaga i ujędrnia mi skórę na twarzy, szyji i dekolcie. Poprawę na lepsze widziałam już po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten olejek pomoże zregenerować skórę po sterydach? Nie będzie za mocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem zadowolona z tego olejku.Stosowałam go 3 m-ce na twarz, szyję i dłonie. Nic nie zadziałał, a nawet trochę wysuszył skórę. Cerę mam naczynkową, trądzikową. Zero porawy. Pieniądze wydane na darmo. Ta reklama to ściema jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.ja zachęcona waszymi opiniami zakupiłam dwie buteleczki tego olejku.ze względu na moją dietę i szybkie chudnięcie ,mój brzuch był sflaczały i pomarszczony.jednak kiedy otrzymałam przesyłkę i pierwszym zastosowaniu (i masażu bańkami chińskimi) na wieczór to rano nie mogłam wyjść z podziwu jak mój brzuch wygląda .skóra była napięta i jędrna .dla mnie szok(tylko nie mówię że 10 cm mniej i zero roztępów-poprostu ,mały widoczny efekt.) i tak myślę skoro po jednym stosowaniu widziałam efekt to co będzie przy regularnym stosowaniu.jednak kiedy po następnej kąpieli i niezastosowaniu olejku rano ujrzałam brzuch taki jak był dotychczas.później stosowałam już regularnie ten olejek, jednak z takimi samymi efektami. wiec dla mnie suma sumarum olejek ma efekt ściągający i wygładzający jak krem na hemoroidy z chwilowym efektem do pierwszego umycia .(i teraz to widzę czytając wasze wcześniejsze komentarze że opinie sponsorowane.)jedyny efekt jędrniejszej skóry widzę po stosowaniu masażu brzucha i zwykłym olejku dla dzieci a nie jakimś cudownym olejku busajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomkosmetyki
Witam u nas można kupić za 35 zł koszt przesyłki można zaproponować mailowo usmiech.gif . Z chęcia również odpowiem na pytania dotyczące olejku bądź innych kosmetyków. Pozdrawiam www.bloomkosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Emka
A dla mnie był on genilany. Nawet mnie nie obchodzi czy to sponsorowane czy nie. Grunt że działa a działa szybko i skutecznie. Uelastyczniałam nim brzuch po ciąży i jeszcze uda. Ja jestem nim zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, o Busajnie przeczytałam w jakims komentarzu na blogu. Kupiłam sobie od razu 4 butelki, smarowałam ciało i nic. Zniechęcona po 2 miesiącach odstawiłam olejek z mieszanymi uczuciami. Miałam uczucie jakby działało tylko na 1 dzień a później skóra i tak była sflaczała (schudłam 34 kg w pół roku więc cała wisiałam). Moja znajoma z klubu odchudzających się (schudła tez ponad 30 kg) również kupiła busajne. Efekty były niesamowite ! Spotkałyśmy się teraz pod koniec lipca na zlocie w Mikołajkach. Anka prezentowała nienaganna figurę. Skóra nie wisiała, były napięta. Jak zapytałam czy stosowała ten olejek to powiedziała, że efekt był u niej po 4 miesiącach ale za to szybki ! Tyle czasu trwało aby jej organizm zaczął wytwarzać naturalny kolagen. Oczywiście ponownie wróciłam do Busajny i niezadowolonym z efektów radzę w/g słów mojej znajomej : ćwiczyć chociaż 2 x dziennie po 10 minut, nie żreć - trzymać wagę by skóra nie pracowała, smarować się zawsze na noc po kąpieli, każdego wieczoru. Patrząc na Ankę będę cierpliwa do bólu. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hymm nie rozumiem ludzi którzy czegos nie próbowali ale zaraz to zapsioczą. To takie nasze typowe polskie piekiełko. A ja stosowałam busajna (a przed tym wiele innych kosmetyków) i ten olejek bije na głowę cała resztę chemicznych wynalazków. Po busajnie skóra jest napięta i można ją ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wrocek
Busajna stosowałam od marca. W sierpniu pojechałam z mężem do Egiptu do hotelu z basenem. Tam było wiele pięknych rosjanek ze swoimi starymi sponsorami. Napisze jedno - nie odbiegałam urodą i wdziękiem od tych dziewczyn, a jeszcze w lutym miałam wisząca skórę i obwisłe ramiona. Mi ten olejek pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×