Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shiraira20

On nie odzywa się po udanej pierwszej randce

Polecane posty

Gość Shiraira20

Poznałam pewnego chłopaka przez internet.Zanim się spotkaliśmy rozmawialiśmy jakieś 2 tyg.Świetnie nam się gadało...facet wydawał się być w porządku,poza tym inteligentny,zabawny-stwierdziłam więc,że warto byłoby się z nim spotkać.On zaproponował spotkanie,wymieniliśmy się numerami tel.Wczoraj się spotkaliśmy.Spotkanie było całkiem udane-rozmawialiśmy na różne tematy,facet był szarmancki,miły..w pewnym momencie,gdy siedzieliśmy na ławce objął mnie ręką i odgarnął włosy z mojej twarzy-tak,jakby chciał tym pokazać,że podobam mu się.Odprowadził mnie do domu,pocałował w policzek na pożegnanie.Pytał mnie nawet co jutro będę robić,jakby chciał kolejnego spotkania.Od tego momentu nie odzywa się-zero sms,zero zadzwonienia,nie ma go nawet ani na gg ani na fb.Tak jakby zapadł się pod ziemię.Nie wiem,co myśleć.Nie chcę napisać do niego sama pierwsza,bo obawiam się,że wyjdę wtedy na jakąś desperatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj się spotkaliście a Ty już panikujesz że się nie odzywa. Już jesteś desperatką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiraira20
Czyli to nic takiego,jeśli On nie odezwał się zaraz po spotkaniu? chociażby z zapytaniem jak moim zdaniem przebiegła ta randka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu kilka dni na odezwanie się. Takie jest moje zdanie. Po tygodniu możesz zacząć się martwić ale nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14
hahah daj mu kilka dni??? co to za głupie rady?? facet zainteresowany pisze lub dzwoni od razu po randce, chodziłam na wiele randek i zawsze tak było ze gdy facet był zainteresowany to pisał smsa w stylu " dotarłaś bezpiecznie do domu? dziekuje za miły wieczór" a takich "udanych "randek jak ty moja droga to tez miałam sporo, randka fajna, facet wydawał się być zainteresowany, pytał o kolejne spotkanie a potem już ciszaaaa....to sa tak zwani faceci którzy w ten sposób się dowartościowują. Im wystarcza sam fakt ze komus zawrócili w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej ma racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet powiem, że gość nie jest juz zainteresowany. Może po randce z tobą miał kolejną i ta druga wydała się ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałby pytać czy randka się podobała? Ale masz wymagania kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze nic z tego nie wyjdzie, zwlaszcza ze w trakcie randki dal ci do zrozumienia ze nastepnego dnia ma czas, a nie ze duzo roboty, nauki czy cos tam. moze randka nie skonczyla sie tak ja tego oczekiwal;) istnieje tez mozliwosc ze oczekuje kolejnego kroku od ciebie ale z tym poczekaj dwa, trzy dni bo faktycznie wyjdziesz na desperatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może myślał że z/ar**** ale mu nie dałaś więc szuka gdzie indziej łatwego moczenia. typowy facet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej napisz czy się odezwał ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×