Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nabbuzowany

Ona nie pozwala mi dojsc

Polecane posty

Ona ie pozwala mi wytrysnąć!Wiem ze to głupie ale mówi ze sperma jest obrzydliwa.Nie pozwala mi nawet jak mam na sobie prezerwatywie!Nawet jak byłem u niej i chciałem iść skończyć w wc to mi zabroniła bo zrobiła awanturę ze potem będzie się brzydziła usiąść na desce.Wiem ze to śmiesznie brzmi ale aż mnie jaja bolą i dopiero u siebie mogę się zaspokoić.Wy tez tak macie?Az taki wstret do spermy?Raz jak z szybko skończyłem to myślałem ze coś mi zrobi :/Najgorsze jest to ze ja jak zawsze robię jej minetke to nie arzekam na jej wydzieliny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaśnie to wsadź jej k****a w usta i zalej ja do pełna a później poszukaj sobie drugiej dziewczyny, szkoda czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bardzo dziwna ta twoja dziewczyna, ja sie nie brzydze i pozwole ci skonczyc nawet na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie akceptuje Ciebie w całośći (że tak powiem).To chore,niedorzeczne.Zostaw ją bo nigdy nie poczujesz,że jesteś kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Czyli z twoją partnerką jest coś nie tak!! To jak w przyszłości będziecie mieli dziecko jak ma takie nastawienie obrzydliwe do nasienia.. Rozumie to że są kobiety które mają obrzydzenia do kończenia im w ustach czy nawet na twarz, ale coś takiego to jakaś choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×