Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxTylkoJaxxx

Oni mnie nie akceptują co zrobić?

Polecane posty

Mam taki jeden problem.Jestem z chłopakiem półtora roku ale jego rodzina mnie nie akceptuje.On mieszka ulice dalej.Spotykamy sie poza domem lub u mnie nigdy u niego nie byłam.Znam jego rodzine z widzenia bo blisko mieszkają.Jego mama tłumaczy sobie to ze niby jestesmy rodziną.Fakt jestesmy jakas daleka nikt z mojej rodziny nie ma nic przeciwko temu zwiazkowi kiedys wydało się że wcale nie chodzi o rodzine a o to że jego mama woli dziewczyne bogatsza.Wcześniej miał dziewczyne ponad rok rodzice sie znali byla jedynaczka i to była niby dobra partia.Ja dobrze się uczę nie jestem biedna ani bogata jestem po prostu normalna.Gdy jego mama sie dowie że ktoś nas wdziial to robi straszne awantury.Dzwoni ciągle do niego sprawdzać gdzie jest kiedys nawet do mnie pod dom przyjechla po niego.Sąsiadom gada obraźliwe rzeczy na moją rodzine np że moja siostra wyszła za mąż dla pieniedzy że wpadła dla pieniędzy że ja tez tak skończę itd że moja mama jest kasjerka za 600 zł co wcale nie jest prawda ale kiedys w markecie siedziała na kasie jak były duże kolejki to stwierdziła ze to kasjerka za 600 zł mimo ze dobrze wie że moja mama jest w dyrekcji marketu.Zresztą nawet gdybybyła kasjerka to czy ta praca hańbi? Albo że nie wie skąd ja ciuchy biorę i tak dobrze chodzę ubrana skoro nie mamy pieniędzy :| Potrafiła mowic ze moi rodzice nie chceli zrobić wesela siostrze i mojej siostry tesciowa robila cale wesele co nie jest prawda.Tak się sprawy mają.Jestem obrażana i nietolerowana.Nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sobie odpuściła nie zwiążesz się z tym chłopakiem, skoro jego matka jest tak toksyczna mnie już by mniej obchodziło to, ze obraża mnie ale nie pozwolę aby ktoś ubliżał mojej rodzinie poproś chłopaka, zeby zrobił z matką porzadek jeśli odmówi, to sobie odpuść bo na takim gruncie niczego nie zbudujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthrt
nie pozostaje nic tylko olać debilizm. a chlopaka ty lepiej zapytaj, czy chce z toba byc pomimo wszystkiego i czy jest w stanie postawic sie mamusi. jesli sie bedzie wahał to znaczy ze mozesz miec problem w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofle są do bani
a co Twój chłopak na to wsystko? jaki jest jego stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnhfgxh
jesli to jest facet z jajami to bedzie okej. ale jesli chociaz troche te jaja ma "małe" to bedzie zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce juz tak
niech ja zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze czekamy 2 dni aż wszystko ucichnie i spotykamy się nadal ale powiem szczere że robi wszystko co mama mu każe.Najlepsze jest to że on ma 20 lat a ona mu rządzi i wybiera dziewczyne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×