Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rumia

opadające policzki

Polecane posty

Gość Rumia

Witam! Mam 36 lat i dopadła mnie grawitacja, haha. Dorobiłam się tzw. chomików na twarzy. Czy któraś z Was robiła volume lub sculptre? Jakie są rezultaty? Dziękuje z góry za opdpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj nie przejmuj się tym, że dopadła cie grawitacja;) bo myślę, że prędzej czy później każdą z nas to dopadnie, pytanie tylko pytanie jak bardzo nam policzki opadną ;) Ale najważniejsze, że nie ma co się martwić, medycyna estetyczna szybko się rozwija. Na bank znajdziesz jakiś zabieg, który będzie dla ciebie odpowiedni. Ja co prawda mam jeszcze trochę czasu, żeby zastanawiać się nad tym, jak zamaskować upływ lat, ale lubię wiedzieć "co w trawie piszczy " i czytam różne publikacje ze świata medycyny estetycznej i jak przeczytałam Twojego posta to sobie pomyślałam, że dla ciebie bardzo dobry byłby zabieg sculptra ( tutaj sobie możesz o nim poczytać http://blog.medyczne-fbi.pl/2010/10/niech-twarz-cie-nie-zdradza-sculptra/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumia
Zastanawiam się nad sculptrą. Niestety będę musiała wziąść kredycik i trochę się boje, że trafię na jakiegoś popaprańca a wtedy mąż mnie chyba z domu wyrzuci hahaha. Myślę jeszcze o volumie i... mam mętlik w głowie. Nie znacie jakiegoś dobrego lekarza w Łodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no niestety ta grawitacja dotyka każdą z nas, chociaż wolałybyśmy żeby było inaczej. Kochana nie znam żadnej kliniki w Łodzi, ale znam jedną bardzo dobrą w Warszawie. Do stolicy z Łodzi nei masz daleko więc może się zdecydujesz do stolicy przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumia
Bylam u lekarza, zaproponowal mi nici hialuronowe. Mowi, ze to dla mnie najlepsze. Wiec ide i zobaczymy jak bede wygladac. BBRRRRR.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na opadające policzki, czyli "chomiki" na pewno najlepszym obecnie rozwiązaniem są nici liftingujące, które jako jedyne są w stanie podtrzymać ładny owal twarzy. A jeśli chodzi o miejsca, gdzie można wykonać tego typu zabiegi to np. tutaj: http://drbrumer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie moje opadające policzki ratuję intensywnymi zabiegami w salonie kosmetycznym. Polecam zabiegi z rollerami i serum z peptydami biomimetycznymi lub zabieg AA Prestige Institute o nazwie Antygravity z maską gipsową i bandażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie opadające policzki, czy inaczej chomiki to chyba najlepsze będą nici liftingujące, tylko myślę, że jak chcecie się ich pozbyć to najlepiej byłoby się zgłosić do naprawdę dobrego lekarza, by dobrał taką ilość nitek na dany problem, by każda pacjentka była zadowolona. Zanim się zdecydujecie na konkretną klinikę, to zarżyjcie tutaj: www.urszulabrumer.pl tu jest sporo przydatnych informacji na temat różnych zabiegów odmładzających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Jak chodzi o dobry zabieg aby zredukować chomiki to polecam nici liftingujące. Sama robiłam taki zabieg pół roku temu i wyszło super. Mam przywrócony dawny kontur twarz, nawet moje zmarszczki zostały zniwelowane. Mogę polecić bardzo fajną klinikę w której robiłam taki zabieg MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Miałam bardzo opadające policzki, a jestem już osobą po 50. Zapisałam się na zabieg liftingujący za pomocą nici i mogę go każdemu polecić, bardzo ładnie mi podniósł policzki i teraz wyglądam dużo młodziej dzięki temu zabiegowi. Zabieg robiła Mi dr Aldona Stachura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reminka

ja wlasnie zdecydowałam się na wypełniacz Restylane Defyne. i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z rezultatu - ładnie, gładko i poliki sa na swoim miejscu, nie opadają. Bardzo zadowala mnie takie rozwiązanie! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×