Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylwlan

Opadające powieki co robić?

Polecane posty

Witam wszystkich. Mój problem polega na tym, że chciałabym w jakiś sposób podnieść swoją powiekę. Jakiś czas temu zaczęło mi to przeszkadzać, gdyż nie mogę nawet zrobić ładnego makijażu na powiece...A wiadomo, z wiekiem będzie coraz gorzej. Kremy tu raczej nie zdziałają a na operację raczej się nie zdecyduję. Słyszałam o technologii RF, która podobno działa w takich przypadkach. Macie jakieś inne doświadczenia w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Rf na okolice oczu to bardzo dobry sposób. Ja akurat miałam Rf na całą twarz, bo chciałam ogólnie się zliftingować. Słyszałam jeszcze o zabiegu Botolift, ale nie wiem czy po nim tylko zmarszczki są wygładzone czy też powieki zostają uniesione. Polecam salon w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wykonywałaś zabieg RF? I jaki efekt? Ja jestem ze Szczecina, do Poznania w sumie mam niedaleko, ale nie ma to jak rodzinne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego gabinetu 723429788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet kosmetyczny BB UL. Więckowskiego 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za reklamę. Może ktoś coś więcej wie? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawwdziłam ten nr telefonu, to salon Madlein. Czytałam opinie i ponoć jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radiofrekwencja mikroigłowa to dobry pomysł. Wykonywałam ogólny lifting twarzy Scarlet Rf w Poznaniu w Mandali. Ogólnie z zabiegu jestem zadowolona. Widzę, że skóra cały czas "pracuje", o czym poinformował mnie lekarz, że nawet miesiąc po zabiegu mogę zauważać dalsze jego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam opinii na temat tego u kogo w klinice knakiewicza zrobic ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japońskie paski do podklejania sobie kup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi z falami radiowymi powinny pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same fale radiowe chyba nie zadziałają tak jak RF. W sumie to sama nie wiem, ale dużo słyszałąm pozytywnych opinii na temat tej metody, jedynie szukam dobrego gabinetu, gdzie mogłabym to wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież skrót RF oznacza wałsnie fale radiowe, czyli radio frequency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum beautywpolsce byla kobieta z opadajaca powieka. zrobila zabieg u chirurga plastycznego w czechach, chyba brzuchanski. w czasie jak ja badal, okazalo sie, ze pod powieka ma jakas narosl, ktora wycial, powieka zaczela wygladac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można ten zabieg zrobić na NFZ, wystarczy że się załatwi opinię od okulisty że opadające powieki pogarszają widzenie moja ciocia sobie zrobiła taką korektę powiek, zupełnie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylko to musi byc dobry lekarz, zeby nie trafic na konowala, bo bedize to drogo kosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na NFZ wolę nie, zapewne dojdzie jeszcze długie oczekiwanie...Po długim namyśle zdecydowałam się na zabieg Scarlet RF w Karboklinice. W zasadzie jest to jedyny gabinet w Szczecinie, który ma tego typu sprzęt. Na wizytę jestem umówiona za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na opadające powieki pomogły zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełno tu reklamy, powszechnie wiadomo, że fale radiowe nie pomagają a szkodzą i twarz po nich szybciej się starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia, jak najszerzej otwieraj oczy, patrz do góry pod powiekę, krec kółka oczami. Codziennie i po kilku miesiącach zniknie problem. Ja szeroko otwieram oczy bo nie chce mi się machać i powieki są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie? I jak często to wykonujesz? 15 min godzinę dziennie? jeszcze nie słyszałam o tego typu ćwiczeniach na opadająca powiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManJa1
Sylwlan - takie ćwiczenia raczej nie pomogą przy poważniejszym problemie ;) ja też zdecydowałam się na Scarlet RF, zabieg robiłam w Poznaniu. Mnie lekarz ostrzegał, że może być lekki dyskomfort podczas zabiegu, ale nawet tego nie czułam, jestem ciekawa jak to było u Ciebie? Ja byłam tylko lekko zaczerwieniona, ale wszystko zeszło po max 3 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ManJa1 a jak efekty? Jestem dopiero 2 tyg po zabiegu, więc niewiele mogę powiedzieć. Chociaż mam wrażenie jakby powieka lekko się już uniosła i lepiej się z tym czuję :) Po zabiegu podobnie, mniej więcej 2 godziny po wyjściu z gabinetu zaczerwienienie ustąpiło. Zabieg wcale nie był bolesny, co jest dziwne bo w końcu powieka to bardzo delikatny obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kryptoreklama... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka robiła zabieg laserem Scarlet w Karboklinice w Szczecinie i muszę powiedzieć, że efekty są niesamowite. Wcześniej długo męczyła się z opadającymi powiekami i nawet nie za bardzo wiedziała, co trzeba z tym zrobić, ale w końcu poszła na konsultację w tej sprawie. Po zabiegu powieki rzeczywiście się uniosły, skóra stała się bardziej jędrna i w efekcie oko się otworzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jakim czasie koleżanka osiągneła oczekiwany efekt po Scarlet? Powtarzała jeszcze zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg Scarlet RF w Poznaniu u doktora Sobieszczyka. Efekty są naprawdę świetne, lekarz kompetentny i miły dodatkowo w gratisie dostałam serie karboksyterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danutka30, również jestem ciekawa efektów zabiegu jeśli chodzi o Scarlet Rf. Jestem umówiona na konsultacje w Szczecinie w tej sprawie i interesuje mnie głównie ilość zabiegów oraz ewentualny czas rekonwalescencji po zabiegu. Czytałam że po Scarlet rumień utrzymuje się od 1 do 3 godzin a potem nie ma śladu po zabiegu. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam opadającą powiekę i wyglądało to po prostu fatalnie :-/. W końcu stwierdziłem że nie będę się dłużej męczyła z takim kompleksem i poszłam na jej laserową korektę. Ogólnie zabieg jest krótki bo trwa może z jakieś 30 minut i nic nie boli. Jeżeli chodzi o miejsce to robiłam w Szczecinie w klinice Estetic u doktora Zawodnego. Naprawdę nie ma co się zastanawiać tylko jak ktoś ma z tym problem to po prostu iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryszka42
Na takie dolegliwości świetnie sprawdzi się zabieg scarlet rf - ja co prawda robiłam go sobie bardziej pod kątem usunięcia blizn po trądzku, ale również zadziała na opadające powieki. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam i dopiero po 40stce :/ W Warszawie mogę polecić klinikę Profemed w Mariocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×