Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornelia123

operacja nosa w Łodzi - kogo polecacie?

Polecane posty

Gość Kornelia123

Witam, temat o nosie był już poruszany wielokrotnie, jednak proszę o konkretne odpowiedzi i Waszą pomoc. Chciałabym zrobić sobie korektę nosa (właściwie końcówki tj skrócenie i zmniejszenie dziurek), a przy okazji może prostowanie przegrody nosowej bo wydaje mi się, że jest skrzywiona. Czy któraś z Was robiła sobie korekte nosa w Łodzi? Kogo możecie polecić? Bardzo proszę o rady bo to mój spory kompleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia123
Czy na prawdę nikt nie miał operacji plastycznej nosa w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika j
W grudniu 2010 miałam pełną korekcję nosa i przegrody. Byłam na konsultacji u dwóch lekarzy, w końcu zdecydowałam się na zabieg w klinice chirurgicznej doktora Rykały w Łodzi. Efekt super, gips nosiłam przez 7 dni. Polecam, bo sama sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia1234
dziękuję za informację. Masz może kontakt do tego lekarza? W jakiej klinice przyjmuje? I jaki jest koszt takiego zabiegu? (bo słyszałam, że prostowanie przegrody pokrywa NFZ, więc może tego Ci nie liczył? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika j
Ma swoją Klinikę na ulicy aleksandrowskiej w Łodzi i pracuje w barlickim na plastycznej. Na nfz nie zrobisz korekcji nosa, też o to pytałam. To jest operacja estetyczna. Możesz sobie wejść na stronkę www.klinikachirurgiiplastycznej.pl, napisz jak będziesz po konsultacji. Ja myślę jeszcze o powiększeniu piersi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika j
Co do ceny, bo zapomniałam to ja za część chrzęstną i przegrodę płciłam 6500, ale to zależy co będziesz miała operowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie szukam kogoś kto zoperuje mi nos po wypadku kto w Łodzi operuje noski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kobieto problem, wpisuje się w wyszukiwarkę i masz wszytko. Wystarczy tylko dokonać dobrego wyboru! Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale żeby dokonać dobrego wyboru potrzebna czasem jakaś podpowiedź, polecenie. Nie znam nikogo kto się operował , tak bym nie pytała licze że znajdzie się tu ktoś kto robił operację nosa czy podobną w Łodzi i kogoś mi zarekomenduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawitta
Mam podobnie , stąd odnowię temat Może ktoś w ostatnim roku robił operację i opowie i doradzi cokolwiek Ja chciałabym się pozbyć nielubianego szpecącego garbka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garbek to nie tragedia, abyś jeszcze nie tęskniła za nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi noski operuje Żukowska , przyjmuje w Dermedzie na Piotrkowskiej , opinie na znanym lekarzu ma w większości pozytywne Sama o niej myślę żeby mi nosek zoperowała Jakby ktoś coś o niej wiedział Ja sie wybieram teraz w list na pierwszą wizyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BArBArella z Łodzi
No zgadzam się , mieszkam w Łodzi i znam pania doktor Żukowską o tyle że operowała moją koleżankę , jej akurat uszy ale zrobiła to całkiem dobrze No i miła podobno podczas konsultacji , przyjemna też klinika, byłam z koleżanką na kontroli po operacji , całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik12
chyba nikt tak na prawde nie czyta dokładnie wpisów na forum, ja miałem operację u Pani Doktor i o mało nie skończyłem tragicznie, to jaką gechennę przechodziłem przez kilka miesięcy to jet trudne do opisania, moja walka niedługo się zakończy a wtedy wiele osób pozna prawdziwą twarz Pani Doktor, a komentarze negatywne są kasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci zrobiła z nosem, przecież możesz napisac jakie maz dolegliwości. Dałaś sprawę do sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ fuksik12 na forum jest wiele zlych negatywnych postow om tej kobiecie, wiec pewnie wiele w tym prawdy. kto w ogole jest tam dobry, bo jest artykul, ze 23 latek zmarl tam po operacji przegrodzie nosowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kto operował tego chłopaka? Na innych forach różne rzeczy piszą, jeśli wiecie to napiszcie chociaż samo imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie,że W-wa lepsza, tam są lepsi specjaliści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robił ktoś w este larte w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chętnie bym sie dowiedziała kto operował tego fuksika bo lekarzy w Łodzi jest kilku i warto by było wiedzieć Ja mam już wyznaczony termin na operacje do Żukowskiej - ona chyba pewna bo na znanymlekarzu ma prawie same pozytywy a jakoś najbardziej wierzę w tamte opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisała kto ją operował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuksik12- czyli ciebie operowala Zukowska z Lodzi? Podales sprawde do sadu czy o co ci chodzi z ta walka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawe *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz co zrobiła z Twoim nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandii
Ja byłam w zeszłym tyg na konsultacji u Żukowskiej w sprawie mojego nosa i wrażenia mam jak najbardziej pozytywne ciekawe co z tym "niezadowolonym" bo jakoś sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie szybko jakoś z forum uciekł ten fuksik12 ,zresztą to bardzo dziwne i nie wierzę kompletnie bo w tym temacie pisze jako facet w innym na kafeterii jako kobieta , to jakaś celowana krytyka żukowskiej raczej , ktoś chce jej chyba złą opinię wystawić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa jest w sądzie,dlatego ten chłopak na razie nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma sprawę w sądzie, fuksik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chodzi może o osobe która zmarła podczas prostowania przegrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak? a może dziewczyna? Widziałam tu jak ta sama osoba pisała jako dziewczyna więc ten wpis mi mocno "śmierdzi" i nie wierzę w żadną sprawe w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×