Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NOONE

Operacja plastyczna nosa refundowana przez NFZ

Polecane posty

Gość NOONE

Witam! Czy ktoś z Was miał operację w pełni refundowaną przez kasę chorych? Jeśli tak to gdzie mieliście zabieg i jak wrażenia? Ja dostałam skierowanie od laryngolog na operację nosa, przegroda + rynoplastyka (plastyka nosa zewnętrznego). Szczerze mówiąc zdziwiłam się bo nie wiedziałam, że to może być zabieg refundowany. Wiedziałam, że przegroda jak najbardziej tak. Dodam, że mój nos wygląda źle przez uraz z dzieciństwa. Przegroda jest strasznie skrzywiona a i z zewnątrz nos się zmienił. Może ktoś poleci mi gdzie taką operację można wykonać. Dzwoniłam do jednej z klinik, ale zabieg dopiero za 2 lata... trochę mnie to zdołowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze, żebyś gdzieś miała szybciej, to tak jak z każda operacją , prywatnie moga cię zapisać praktycznie na już a na fundusz czekasz kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Toruniu w szpitalu "św. Józefa na Bielanach. W tym szpitalu na zabieg korekcji przegrody nosowej czeka się około 8 miesięcy. Ja taki zabieg bedę miała wykonywany 7 lipca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka się od roku i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie kolejki gov nfz czy coś takiego. tam masz niby czas oczekiwania ale to też ine zawsze działa ludzie na rotezy bioder itd czekają pare lat a Ty na nos byś chciałą szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co chcesz operowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fundusz da radę zrobic plastyczna operacje calego nosa czy tylko samą przegrode ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze. Kto miał refundowana całą operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat bo tez interesuje mnie ten temat. Piszcie kto miał i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zlamany nos prosze o kontakt z kim mam na ten temat mam sie z kontaktowac moj tel:535-905-606 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×