Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kakusia26

operacja tarczycy kielce

Polecane posty

witam chciałam zapytać czy jest ktoś kto miał operacje tarczycy w Kielcach ewentualnie jakiego lekarza chirurga polecacie i który szpital wybrać, słyszałam że dobry jest dr. Zieliński ze Szpitala Miejskiego na Kościuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweupupu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makata
hej jestem właśnie umówiona do dr. Zielińskiego, poleconego mi przez innego lekarza. Może jest tu ktoś kto był operowany przez niego. Mam guzy na tarczycy na obu płatach. Bardzo się boję i nie wiem, którego lekarza wybrać i jaki szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makata
Gdyby ktoś szukał informacji na temat dr Zielińskiego to ja już jestem 3 m-ce po operacji na tarczycę. Świetny Chirurg - polecam go. Miły, przystępny i z humorem. Miałam wyciętą całą tarczycę. A teraz została tylko 5 cio centymetrowa mało widoczna blizna. No i mogę mówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Zielińskiego! Najlepszy lekarz z najlepszych! Właśnie jestem po operacji raka tarczycy. Nie mogłam trafić w lepsze ręce. Szczerze polecam każdemu, kto ma przejść operację tarczycy właśnie tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to był rodzaj raka tarczycy,i czy przechodziłas leczenie jodem radioaktywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratujcie już raz się sparzyłam na endokrynologu i poszukuję lekarza rzetelnego najlepiej na NFZ z kielc. Polecacie kogoś pilne? potrzebuję namiarów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 5lat po operacji raka tarczycy u Pana Dr A. Zielinskiego. Czuje sie bardzo dobrze. Na szyi mam minimalną kreseczkę. Pod każdym względem musze polecić Pana doktora. Opieka doskonała, Pan doktor dogląda Pacjenta, po operacji nie mam śladu takiego jak u osób na onkologii operowanych. Porównując troskę o pacjenta i profesjonalizm to onkologia sie nie umywa od szpitala Sw. Aleksandra. Na onkologii na chirurgii nie maja neuromonitoringu nerwu kraniowego. Wiele osob, w tym moi znajomi maką uszkodzone struny głosowe i chrypkę od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona, że nie musialam byc operowana na onkologii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko doktor już nie pracuje w tym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury wypisujesz zapłacił Ci doktor za komentarze odnośnie onkologii, bo ja mam całkiem inne zdanie niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie masz świadomości jakie układy tam panują na onkologii i dlaczego te układy go wykolegowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadamy za pare lat jak bedziesz szla na kolejną operacje na onkologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo osob po onkologii ma wznowy brodawczaka. Ale madry jest dopiero ten co ma 2operacje o kolejne przerzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas90
Ja też z onkologii zrezygnowalam jesli chodzi o operacje tarczycy. Pozniej na kontrolo na onkologii 3osoby z 5ciu mialy wznowy 2lata po operacji na onkologii. Od Zielińskiego dziewczyny mają spokój jakoś. Nie sądzę by to był przypadek. A Pan Doktor ma na tyle duzo pacjentow codzien na operacje ze 1 osoba mu nie robi roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Witam , prosze poleccie mi dobrego lekarza w Kielcach lekarza endokrynologa. Mam bardzo duza nadczynnosc tarczycy juz zrobil mi sie lekki wytrzeszcz oczu a oczy bola dalej bedzie coraz gorzej. Powieki zapuchniete ze tragedia wygladam jak zombi . Dopiero dowiedzialam sie o nadczynnosci z badan tsh zleconych przez interniste. Dopiero zaczynam leczenie chce dobrze trafic na dobrego lekarza zeby te oczy wrocily na swoje miejsce 🙂 bardzo prosze o szybka odpowiedz . Kobieta l 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×