Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimozka89

Operacja wzroku za mniej niż 2 koła?

Polecane posty

Gość mimozka89

Nie wiecie czy w ok. Pruszcza Gdańskiego zrobię gdzie dobrze operację wzroku - wada -4 na obu oczach za mniej niż 2 tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się najpierw zapytaj chirurga czy w ogóle spełniasz wymagania na jakąkolwiek korekcję. bo może się okazać że przy twojej wadzie jedynie do zabiegu za 7 tysi będą mogli cię dopuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegilda89
To racja - ja też bym najpierw badania zrobiła, podzwoniła po okulistach, popytała itd a nie od razu szmal i byle jak najtaniej. Wiesz, sorry, ale oczu ma się tylko dwoje, a z tego co mi wiadomo, to chyba poniżej 2 tysiecy za oko to nigdzie nie robią. Na monciaku w Sopocie jest klinika bardzo dobra, ale u nich 2-4 tysiaki za oko, w zależności jak tam badania wyjdą, ale to i tak bez znaczenia - najpierw się przebadaj dokładnie, a dopiero potem myśl o pieniadzach, bedziesz wiedzieć na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzarombuszewska
sorry a gdzie jest ta klinika na monciaku co piszesz? nie wiedziałam, że akurat tam robią takie operacje wzroku, - podasz jakiś namiar konkretny? w wyszukiwarce nie widzę albo ślepa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno. operacje może być skuteczna na pewien czas, a potem wada znów powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaostrzega
Zuza ja tu spamować nie będę reklamami, ale jak w wyszukiwarce wpisałam sopot i operacje wzroku laserem to klinika, o której wyżej piszą wyskoczyła od razu. Wiec sobie poszukaj, a nie idziesz na łatwiznę. He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak wyżej piszą - najpierw zapytaj lekarza co i jak, nich cię zbada, przedstawię jakie są rokowania i szanse na operację. Popytaj znajomych, lub poszukaj informacji w rodzinie, ja tak znalazłam swojego okulistę tutaj - http://www.drmichnowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×