Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Opinia do f. Nokia"

Polecane posty

Gość gość

Jak usunąć wiadomość z ekranu telefonu Nokia 206 "Opinia do f. Nokia. Oceń swój tel. ..."? Pewnie zniknęłaby jak wyraziłabym opinię ale nie chce tego robić, czy jest jakaś metoda, żeby to usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy udało się usunąć ta wiadomość? mi dzisiaj też wyskoczyła i nie mam pojęcia jak to zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na nią i wyjdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet po wyslaniu cholernej opinii (do czego konieczne jest włączenie roamingu ?!) dalej się wyświetla... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się na nią "wejść" bo nie jest klikalna w żaden sposób. Jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asinda1986
ja mam taki problem w Nokii 225 Wysłałam opinie a to cholerstwo nie chce zniknąć z ekranu... Nie wiem co z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl z Katowic
Jak pozbyć się problemu? 1.Kliknij menu, 2. kliknij wiadomości, 3. wejdź w opcje, 4. wybierz "wiadomość sieciowa" 5. wybierz "wyłącz" 6. wyjdź do ekranu głównego. Problem nie powinien się już więcej pojawić. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl z Katowic
Przed tą operacją którą opisałem wyżej koniecznie najpierw trzeba wyłączyć i ponownie włączyć telefon. Kiedy informacji (f.do Nokia) nie będzie na ekranie wykonać całą operacje opisaną po wyżej. Teraz powinno być OK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś jak można powiększyć/przybliżyć sobie zrobione zdjęcie (Nokia 225)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też nie pomogło. popaprana nokia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w końcu sobie poradził z tym cholerstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczę z problemem od tygodnia i wybieram się do punktu orange, może cos pomogą:/ mam 225- same wady, naprawde nie mam wielkich wmagań, ale litości! -nie można przybliżyc ftk -nie można ustawic dzwoków do kontaktów, a dla mnie istotne -nie można podstawowych ustawień zmienić, jak chociażby funkcjonaności klawiszy: np. po co mi aparat na głównym klawiszu, jak używam go 2 razy w roku? -nie czyta javy wypracowanie można by napisać na temat wad. zalet nie dostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noe katolik
Dziękuję za podpowiedź. Z mojego aparatu to już zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego aparatu też zniknęło. dzięki, bo nie umiałam sama skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam ten sam problem w nokii 225 najgorszy telefon jaki kiedykolwiek miałam wszystko stwarza problemy a ta opinia do szału doprowadza udało się komuś to usunąc pomaga u mnie tylko wył tel ale na gora 15 min i jest znow opinie wysłałam nie pomogło mam powyłaczane wszystkie wiadomosci sieciowe itp i nic nie pomaga co za g..... tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej 220 pomogło dzięki. wyłączyłem jeszcze: menu-> ustawienia-> łączność->dwie karty sim-> Poł. danych mobiln. -> wył. Może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak w nokii 220 qrwa nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nokii 225 walcze juz miesiac wysłałam juz im 3 te opinie ostatnia nawet z epitetami zeby sie .... i tez nie pomogło KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  M
w mojej Nokii 220 , nic nie pomogło ani jedno ,ani drugie wyłączenie już nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markesen
Witam Jak miałem taki sam problem, w pierwszych tygodniach użytkowania telefonu na wyświetlaczu pojawił się komunikat opinia dla firmy nokia. Za nic nie mogłem tego usunąć i nie można w ta opcje wejść. Jak coś się takiego pojawi należy przywrócić ustawienia fabryczne, na wyświetlaczu pojawi się aktywna opcja opinie... i należy w ta opcje wejść i wyrazić opinie :). Ja tak zrobiłem i od kilku m-c mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudam dzieki ponad tydz sie meczylam z ta opinia a tu rach ciach i juz nie ma :-) .dzieki wielkie ,mam nokie 225 i pomoglo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie dzięki za pomoc ostatni sposób zadziałał WIELKIE podziękowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem ten problem i przypadkowo udało mi się zlikwidować do końca nie wiem jak ale pojawił mi się w prawym dolnym rogu napis IGNORUJ i znikło od kilku dni nie ma tej wiadomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Basia
"Bazyl" dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy ten telefon dla mamy, Starszej Pani internet nie jest potrzebny, ciągle pokazuje sie ta cholerna opinia o f nokia... kto wie jak ją usunąć? Wasze rady nie działaja, wszystkie wypróbowałam a ten napis dalej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×