Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opinie o Forsen

Polecane posty

Gość gość

Przez ostatnie miesiące jest strasznie ze snem, nie wiem czy to zmiana pogody czy czasu. Chodzę spać o 2 w nocy i śpię po 4 godziny. Nie pomaga książka, sport, ani nic. Chcę spróbować Forsenu, czy ktoś ma o nich jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosowałam foresenu ale ciekawi mnie to GErelaxis - sporo pozytywnych opinii... Czy na maila od razu to przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki to ja zamówię dziś i to przetestuję bo ostatnio miewam spore problemy z zasypianiem - czasami leże na łóżku po 2-3 godziny - usypiam dość późno. O 6 rano już muszę byc na nogach i codziennie jestem niewyspana... Mam nadzieję że to pomoże bo tabletki mnie bardzo otępiają i nie chcę za bardzo ich brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z podobnych nagrań na sen i ŚWIETNIE MI POMAGAJĄ :) wystarczy włączyć sobie na mp3 na słuchawkach albo na głośnikach i działa super :) Ja dodatkowo wizualizuję sobie, że leżę na łące - 15 minut i śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie opinie jak to przetestujecie bo właśnie zastanawiam się czy kupować forsen czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam wczoraj GErelaxis z polecenia. Całość wyglądała tak: zamówiłam, opłaciłam, za jakieś 15 minut przyszedł mail w którym był link do pobrania. Pobrałam to na laptopa i włączyłam sobie na słuchawkach. Przez pierwsze 5 minut, takie przyjemne dźwięki, jakby naturalne, ale w tle było też takie jakby brzęczenie (też przyjemne). Po jakiś 5 minutach bardzo się rozluźniłam, więc troche przyciszyłam nagranie, za kolejne 5 minut już chyba usnęłam, nie pamiętam bo rano obudziłam się już z słuchawkami na uszach :D Muszę zgrać na telefon, będzie łatwiej. Nie wiem czy to przypadek, czy może byłam bardziej zmęczona, ale udało się dość szybko zasnąć, bez żadnej chemii. To chyba plus ;) Dzisiaj testuję kolejne nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam forsen forte chociaż opinie są mieszane w internecie. Zmagam się z tym samym problemem co autorka. Śpię parę godzin, budzę się, nie mogę już zasnąć. Nie ważne czy idę do pracy na 7 czy 16. Potrafię się obudzić koło 2 w nocy i nie zmrużyć oka, a idę spać powiedzmy 22-24. I niestety... Bez rewelacji. Miałam takie wrażenie jakby mnie może bardziej stłumił czy wyciszał ten suplement, ale jak się budziłam wcześniej tak się budzę. Wzięłam kilka razy i może po prostu za mało, żeby działał skuteczniej. Biorę inny suplement tej firmy tj Guaranax i nie chcę po prostu ich mieszać, bo są z różnych bajek. Uważam, że guaranax lepiej działa. Faktycznie czuję się jakbym miała kopa, ale nie sądzę, żeby to on był przyczyną bezsenności, bo z tym to się zmagam od wielu lat. Nerwy i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POWRACAM - kupiłam 2 dni temu to GErelaxis na maila i przesłuchałam przedwczoraj i wczoraj - pomogło - usnęłam bardzo szybko :) Ustawiłam sobie płytę na mojej wieży stereo z wyłączeniem po 30 minutach i nie pamiętam kiedy się wyłączyło czyli usnęłam 2 30 minut :) Mało tego - spałam praktycznie całą noc i RANO czułam się tak przyjemnie wyspana :) DAWNO już się tak dobrze nie czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie ja też przetestuję te nagrania GErelaxis a forsen na razie sobie daruje bo tez bardziej przekonują mnie naturalne metody na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zakupiłam te nagrania wczoraj na maila - doszły od razu i też usnęłam przy tym nagraniu Gdy łąka zasypia - NIE WIEM JAK TO DZIAŁĄ ale działam ZNAKOMICIE :) Rano wstałam wyspana i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam to GERELAXIS na MAILA - odsłuchuję wieczorem i zasypiam bez problemów. Rano wstaję wypoczęta - to chyba zasługa tego relaksu który zażywa się słuchając tego przed snem... Skuteczniejsze niż jakiekolwiek tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forsen jest niezły, ale nie przesadzajcie bo będzie trzeba go brać później ciągle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatiaa
Od miesiąca stosuję Forsen Forte i w końcu mogę bezproblemowo zasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry i nie drogi suplement. Dużo szybciej po nim zasypiam i co ważne jak wstanę czuję się wypoczęta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Hej wszystkim . Słuchajcie ja też niejednokrotnie miałam problemy z zaśnięciem. Wyglądało to tak ,że kładłam się o godzinie 22:00 a potem musiałam wstawać o 4:00 rano do pracy na 6. 6 godzin snu dla mnie to jest tak akurat. Ale niestety nie umiałam zasnąć. I tak : ani myślenie o czymkolwiek nie pomagało. Potem brałam różne kropelki ziołowe. Pomagały ale po nich czułam się strasznie otumaniona. A niestety nie mogłam taka siąść za kierownice :( W końcu znajoma poleciła mi środek który zawiera melatoninę ( skuteczna w zaburzeniach snu ) oraz ekstrakty ziołowe. Suplement nazywa się Forsen Forte o którym zresztą tu piszecie . I szybko potem po nim zasypiałam. no i dodam ,ze nie zamula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna obrzydliwa reklama napisana przez mende farmaceutyczna. Podaja sie za pacjentow, by w ten sposob zareklamowac i sprzedac jak najwiecej tego swinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z tego forsen biorę jakiś z melatoniną i podobno własni ta melatonina dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie chemicznych srodkow, one zniszcza wam nerki i watrobe!!! Stosujcie naturalne metody. Ten lekarz poleca niektore naturalne substancje, ja sie przychylam do jego propozycji. https://www.youtube.com/watch?v=ks5mf8fHyb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forsen jest w porządku, ja nawet biorę ten forte, bo ma więcej składników, lepsza kompozycja ziół według mnie. dobrze reguluje rytm dobowy, więc jesli ktoś ma problem ze spaniem po kilka godzin i brakiem odpoczynku podczas snu, to myślę, że to jest dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarossa92
Ja także miałam problem z zasypaniem . I również stosuję Forsen Forte . A zaczęłam go stosowac bo .... po prostu usłyszałam o nim w radiu jak była reklama . Jest tam ekstrakt z melisy oraz z szyszek chmielu , które działaja uspokajająco. Mnie pomógł. Oczywiście zanim się go zakupi najpierw poczytajcie sobie ulotke , skonsultujcie się ze swoim lekarzem ogólnym . Uważam ,ze takich rzeczy nie powinno się zażywac bez konsultacjiz lekarzem bądź farmaceutą.Życzę miłego wysypiania sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka w
Oprócz chmielu w Forsenie jest jeszcze meliska i melatonina, co wydaje mi się działa. Bo np. sama meliska na mnie nie za bardzo, a taki forsen mi pomoże na zasypanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnusia
Polecam od siebie Forsen forte z melatoniną! :) W aptece wybrałam tą wersję właśnie ze względu na dodatek melatoniny i dobra cenę. Co najważniejsze szybko mi pomaga, dużo szybciej potrafię zasnąć i nie mam już tak niestabilnego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
Brałam ostatni miesiąc Forsen w wersji forte. Do tej pory największym moim problemem było zasypianie i budzenie się w nocy. Przyznam, że dodatek malatoniny działa na mnie bardzo uspokajająco a sam forsen przynosi mi sporą ulgę. Na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdele
Na mnie najlepiej działa forsen forte (ten z dodatkiem melatoniny w składzie) Wystarcza mi jedna tabletka i po około 15 min naturalnei zaczynam ziewać i zasypiać ( SUPER sprawa dla osób, które przez stres w pracy mają z tym problemy..) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również przyłączam się do pozytywnych opinii. Stosuję od jakiegoś miesiąca, sen mi się uregulował, chodzę jak w zegarku. 23 w łóżku, przed północą już śpię i wstaję o 7. Pomyśleć, że miesiąc temu mogłam o czymś takim tylko pomarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość tych dolegliwości połączona jest pewnie ze stresem, czasami zamiast faszerować się lekami może lepiej trochę zmienić styl życia jakieś ćwiczenia fizyczne https://www.cognity.pl/stres-w-pracy,blog,215.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faszerować się lekami brzmi bardziej, jak szpikowanie się chemia, a akurat te tabletki forsen forte mają naturalne składniki, które na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc. przynajmniej u mnie tak było, dzięki nim zaczęłam się w końcu wysypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćViki
Ja tam skłaniam się do tych pozytywnych opini. Może pierwsza tabletka nie rozwiązała wszystkich moim problemów to już każda kolejna była bardzo skuteczna ( mój organizm chyba musiał się w jakiś sposób przestawić) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma pieniędzy wystarczająco dużo by je wyrzucać do kosza to proszę bardzo. Nie działa. Zażyłem pół godziny przed snem i nic , zażyłem drugą tabletkę po godzinie dalej nic po trzeciej poszedłem oglądać telewizję i oglądałem do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×