Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opiszcie swój styl ubioru

Polecane posty

Gość gość

ale nie do pracy czy szkoły tylko taki WASZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieram się w stylu w jakim mam ochotę. Czasem na rockowo, czasem w stylu hippie, czasem elegancko a aktualnie siedzę w stylu lat 80 :D Wąskie spodnie, ogromny sweter i duże okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jak casual ale bez niektórych udziwnień takich jak podwijanie nogawek w spodniach i do tego mokasyny, fu :o Najcześciej sięgam po ciemniejsze kolory, jesienne :) Udało mi sie już wypracować własny styl a na casualu czerpię inspiracje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz lubie szarości, dzianiny , botki kozaczki lub botki rajstopy grube, swetry, tuniki, dzianinowe sukienki, Zazwyczaj lubie jedna dobra jakościowo rzecz, czarne rajstopy Lub rurki z materiału nie dżinsy. Uwielbiam szale miękkie kaszmirowe, i fajne duze modne torebki w jakims zdecydowanym kolorze. I tyle. Nie noszę biżuterii nie noszę dżinsów ani sportowych rzeczy, nie używam za duzo kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko opisać kórzane kurtki, buty motocyklowe, botki na obcasie, poszarpane jeansy, dopasowane t-shirty i topy. Lubię spodnie boot-cut (czyli dzwony :P) i "boyfriendy", spódniczki z wysokim stanem, duże/długie swetry, buty na koturnie. Bardzo lubię sukienki dopasowane w pasie i szerokie na dole (takie jak w latach 50 był modne). Do tego zawsze mam dużo dodatków - kilka wisiorków, kolczyków itd. Trochę takie pomieszanie hipisa z rockmanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna - a zimą jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość arelicja
byle wygodnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam styl dziewczęcy: latem lubię nosić sukienki w kwiaty albo w żywych kolorach, sandałki, kapelusiki. W zimie i w jesieni lubię swetry najlepiej w pastelowych kolorach, dzinsy. Lubię róznego rodzaju słodkie nadruki i wzory: serduszka, kwiatuszki, pieski :) Kocham kolorowe ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie markowe jeansy boyfriend.rurki.mokasyny.baleriny.koszulki oversize.topy.luzniejsze koszule.duze torby.malutkie torebki na ramie.jeansowe szorty z lekko wyzszym stanem.sandaly.kurtki skorzane.kurtki jeansowe.marynarki.na wyjscie sukienki z rozkloszowanym dolem albo szersze krociutkie. Spodnice z wysokim stanem.szpilki z ostrym noskiem. Kolorowe paznokcie.niespotykana bizuteria.dlugie rozpuszczone wlosy. Lekki makijaz i ulubione pefrumy. Okreslilabym swoj styl jako kobiecy z pazurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się raczej w włoską modą skojarzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogólnodostępne, tanie ciuchy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę przekonać się do elegancji - dla mnie jest za sztywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crucifier Avenged
Spodnie rurki zazwyczaj czarne albo szare, jakiś t-shirt i glany lub trampki, czasem high topy, ale rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię spodnie rurki, ale jakoś mi nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×