Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorosla 38

opole, wroclaw -botox

Polecane posty

Gość dorosla 38

prosze o porade, mieszkam za granica, bede dopiero na wakacje w pl i szukam miejsca gdzie moglabym sie "zbotoksowac" wlasnie w okolicach woj opolskiego...nie wiem gdzie, ile to kosztuje i jak dlugo trzeba czekac na wizyte.... dziekuje za ew odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotusia
Cześ dorosła, jestem z Wrocławia, a polecam Ci serdecznie Spa Afrodyta w Ośnie Lub. jest to 200km od Wrocławia, niedaleko granicy - przejście w Słubicach. Tam jest spa - możesz super wypocząć nawet na weedend, wyjeżdzasz stamtąd i czujesz si e niesamowicie dopieszczona i piękna po zabiegach wykonanych przez lekarkę. Ja jeżdzę tam raz na pół roku. Robię sobie co trzeba na buźce i jestem piękna. Jak robisz wiecej dostajesz zniżki. Ja za całą buźkę zapłacviłam niecałe 3 tys. We Wrocławiu wycenili mi to samo na 4,5tys. Takze zaostało mi jeszcze na zapłacenie za weeken w spa, na dojazd i jeszcze na coś. Warto. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia nie basia
a opole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosla 38
dziekuje za odp..;nie chodzilo mi o zabiegi kosmetyczne tylko o dermatologa, ktory zajmuje sie botokxem itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotusia Czy oprócz botoksu robiąłaś coś jeszcze-wypełnienie bruzd???????? Czy byłas zadowolona z lekarki i jej umiejętności ,no i efektów?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosla38
dziekuje za odp; nie znam za bardzo realiow ale wydawalo mi sie ze to tylko lekarz moze robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksa1100
Kotusiu, jestem z Wrocławia i bywam w Osnie, nawet nie wiedziałam, ze mozna tam wykonac zabiegi przez lekarza. Skorzystałam, powiekszyła mi lekarka usta i wstrzykneła Boroks w kurze łąpki. Efekt niesamowity. Usteczka jak ta lala, a po kurzych łapkach nie zostało sladu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieniawka
Moja koleżanka robiłą w Dermamedzie czoło i usta. Zapłaciła ponad 2 tysiace, a efekt nie najlepszy. Brwi dosłownie wiszą jej nad oczami, a na ustach z przodu dziobek jak u kaczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 42
do Mieniawka Ja i kilka moich kolezanek korzystamy z uslug Dermamedu i jestesmy zadowolone. Rowniez z cen. A jesli Twoja kolezanka nie jest zadowolona, coz pewnie ludzie roznie na te leki reaguja...i to pewnie za malo, zeby wyrobic sobie opinie. Ja jestem zadowolona i dostrzykiwalam juz botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ani
Derme jest najdroższym gabinetem we Wrocku. 1400zł za jedną ampułkę kwasu hialuronowego to nie jest mało. Byłam na kilku konsuktacjach i ta cena była najwyższa. Z tego co wiem to taka ampułka kpsztuje około 550zł. Moja znajoma dentystka zaczyna się uczyć tej sztuli medycyny i mówiła jakie są ceny. Czyli Dermed zarobi na mnie 850zł? A nie wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
W Opolu zrobisz sobie ten zabieg czyli Botox cała buzia za 1250zł z gwarancją że jeśli nie zadziała to poprawka jest gratis.Lekarz jest cierpliwy i wszystko tłumaczy(nawet trochę za dużo gada ale da sie znieśc Za Surgiderm 1 amp.1000zł jeśli potrzeba 2 to 1700.Byłam zrobiłam juz 2x a teraz ide sobie zrobic usteczka.Rozmawiałam z jedna panią w poczekalni i powiedziała że wsystko jest znieczulone tak że wcale nie boli.Papatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
sorry za pomyłke nie Surgiderm tylko Varioderm ale to chyba podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Zapomniałam napisać że te 2 ampułki mam wstrzykniete w fałdy nosowo -policzkowe czy jakoś tak to sie nazywa. Ja miałam znieczulenie też i nawet nie myślałam że wargi też sie znieczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka_75
hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 42
Mowie o DermaMed, a nie Dermed. Tam sa ciagle dobre promocje i nie zaplacilam 1400...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieniawka
Wczoraj pojechałam do polecanego na forum Visage w Kaliszu. Zrobiłam bruzdy i usta w cenie 1200zł kwasem hialuronowym - 2 ampułki. Lekarka proponowała mi Ewolnas - kolagen, ale zdecydowałam się, no bo tyle sie słyszało, że kolagen to bebe. Cena była taka sama, podobno dłuzej sie trzyma, ale czytałam ze kwas hialuronowy jest zdrowszy.Na poczatek dobry. A potem zobaczymy. Moja ocena w skali 10 jest 9. Obsługa miła od pani w recepcji po panią Doktor. Potrafią "dopieścić". Nie bolało. Zabieg trwał 20 minut. Ale nie podobało mi sie to, że umówiona byłam na konkretną godzinę, a musiałam pół godziny czekać, bo mają tylko jedna lekarkę. Nie mam zadnych opuchnięć. Jestem kilka lat młodsza. Portfela nie odchudziłam. Polecam. Skorzystałam z reklamy na forum. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naki
Witam, Dorotea65 proszę, napisz o ktorym gabinecie w Opolu wspominasz, bo bardzo jestem zainteresowana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bubu
a mozecie napisac po ile macie lat ?? bo ja mam 22 i tez bym sie chciala podac botoxom tylko nie wiem czy nie jestem za mloda chodzi mi glownie o kurze lapki i najbardziej o czolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desvit
WITAM!!! W Chmielowicach pod Opolem otworzyli nowy salon ,też robią botox lekarz ,bardzo dobry opinii za zrobienie calą twarz 1500 zł ale super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
A jak się nazywa Pan doktor z salonu w Chmielowicach.Jestem zainteresowana ale w Opolu Botox za całą twarz można zrobić za 1200zł. Na stronie www nie ma zadnych info bo jest "w budowie" jakis falstrat czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desvit
Doktor przyjeza do salonu z Nysy .Piszesz że calą twarz za 1200 ale czym botox czy kwasKwas hialuronowy ? Za 1200 w Opolu niewierze Ambasada urody w Opolu ma 600zł jedna okolica za calą twarz to okolo 2500 .W Chmielowicach nowy salon obsluga i usługa super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sflustrowana
proszę o radę na temat zabiegu botoxu w Opolu,głównie o dr.S. Kęckim i salonie katarzyna.Czy to trafny wybór,kogo innego polecacie ?PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
W Opolu możesz się zbotoksować u hirurga plastyka dr.Czopkiewicz ma gabinet na Krakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Gościu jest spoko,robiłam u Niego operacje plastyczną i botoks też.Im więcej robisz zabiegów ,to i upusty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Opolu
W Opolu możesz zrobić Botox w kilku miejscach. W salonie Katarzyna Botox i kwas hialuronowy robi dr.Kęcki. Cena za 1 okolice 400zł a za kwas hialuronowy indywidualnie np.powiekszenie ust Teosyalem 1000zł.czeka sie ok tygodnia bo nie robi zabiegów codziennie.Ja miałam u niego w marcu Botox i kwas hialuronowyi jestem zadowolona.Jak zrobisz jeden zabieg Botoxem to na drugi masz juz zniżkę a jeśli połączysz Botox i kwas hialuronowy to masz jedno z upustem.Ja najpierw miałam zabieg powiększania ust a za 2 tygodnie Botox i za niego zapłaciłam 1000zł za 3 obszary.Efekt bardzo dobry.Poprzednio robiłam we Wrocławiu i za to samo zapłaciłam 1000zł wiecej.(Botox i usta) U drCzopkiewicza też możesz sobie zrobić Botox wiem że jest dobry słyszałam pozytywne opinie ale kwasu hialuronowego nie robi tylko trwałe wypełniacze te które się nie rozpuszczają. Nie wiem jaki lekarz pracuje w Ambasadzie urody więc sie nie bede wypowiadała. Słyszałam tez o dr.Dzik jest to chirurg i robi Botox i kwas hialuronowy gdzieś w centrum Opola w gabinecie fryzjersko-kosmetycznym.Ma swoją strone internetową to sie zapoznaj. Papatki.narka Dajcie znać jak poszlo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Dr.Dzik nie polecam,robiłam botoks u niej i zaczęło się coś dziać ,chciałam się z Nią skontaktować i w żaden sposób nie mogłam ,bo pani dr.nie odbierała telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Opolu
Do Sfrustrowanej Czy wybrałas juz kogoś? Czy juz robiłaś Botox czy to twój pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMI223
CO CI SIE DZIALO ? Z TYM BOTOXEM , ZE TAK WAZNY BYL TELEFON DO PANI DOK TOR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMI223
Oczywiscie topytanie do Ineov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
spuchła mi jedna strona,wyglądałam jakbym opuchła od bólu zęba. To sie utrzymywało przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×