Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sick

opóżnienie okresu przez antybiotyk i czy w ogóle jest możliwość zajścia w ciążę?

Polecane posty

Gość sick

ostatni okres miałam 24 czerwca, potem owulacja musiałabyć 8 lipca (bol jajnika + 3 dni pozniej było suchość, zawsze tak mam i zawsze mi sie sprawdza) czyli to był 15 dzień cyklu, 17 lipca współżyłam bez zabezpieczenia - stosunek przerywany, ale zrobiłam to świadomie, bo miałam dni niepłodne wcześniej śluz był gęsty i kleisty a tego dnia go w ogóle nie było. Więc 22 lipca powinien być okres, ale w niedziele 20-stego zle sie czulam, bolalo mnie gardlo i mialam stan podgorączkowy, w poniedziałek byłam u lekarza i mam angine ropna + 10 dni antybiotyku. W dniu okresu był 2 dzien brania antybiotyuku a @ nie ma i nie mam zadnych objawow. I mam dwa pytania: 1) o ile dni moze mi sie okres spoznic przez antybiotyk? 2) czy w ogóle jest możliwość zajścia w ciąże pomimo ze to były dni nie płodne? Wiem ze powinnam zrobić test ale chcę sie najpierw tak upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd u ciebie taka pewność?Kazde odwiedziny w cipce to ciąża.Nie ma bzykania 100% pewnego nawet z podwiązanymi jajowodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża jak najbardziej możliwa, ale antybiotyk tez przesuwa okres, ja przy leku na anginę miałam największe w życiu (poza ciążą) tygodniowe przesunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sick
ale kurczę jak mogłabym być w ciązy, skoro owulacja była 9 dni przed stosunkiem? A po za tym to były dnie niepłodne. Chyba pojde do gina i z nim pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×