Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

cześć kobity :p pytania, porady, wnioski nie tylko o dzieciach :) ciąg dalszy rozmów teraz już na tym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, to w którym miesiącu poznaliście płeć? my na początku 4 miesiąca :) a ja dzisiaj mam wolne, sąsiadki zabrały Ksawerego i swoje dzieci na plac zabaw (tamte mają już 4-6 lat) więc ja się bycze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My poznaliśmy płeć w 19 tygodniu, wcześniej w 16 tygodniu synu nie chciał się ujawnić ;). To jeden z tych wyjątkowych dni w ciąży :) U mnie też dziś luz ;) Ale masz super sąsiadki, mi by się choć jedna taka przydała ;), trochę ma z tym na bakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, mogę Ci pożyczyć z jedną :P hi hi no na sąsiadki nie narzekam :) no tak poznanie płci to ważny dzień... jakoś nie rozumie tych par które nie chcą wiedzieć, ja bym nie wytrzymała chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
eeeeehhhh a ja nadal nie znam płci ;/ 17 tydzień ;/ w zasadzie od jutra już 18 :D Ale za to kupiliśmy dziś świetny wózek dla dzidzi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiaRAZYdwa czasem dzidzia woli się nie ujawniać :) moja znajoma do końca nie wiedziała :P mój synek za to na każdym usg ładnie się pokazywał heh grunt że wszystko dobrze i zakupy się udały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka z brzuszkiem
Można? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tam mojego malenstwa z nikim nie zostawiam. Tzn oki z tata jego i tylko na 1 godz i tylko w przypadkach gdy musze np do fryzjera....no i jak chlopaki ida do pediatry, bo chca sami :p. Ja jeszcze nie zdazylam nacieszyc sie moim baby, jeszcze nie znudzil mi sie. I bardzo tesknie gdy nie mam go obok siebie. Co do plci dziecka to ja,poznalam dokladnie minute po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka, co u Ciebie? Opowiadaj kiedy termin....bo,bo po nicku wywnioskowalam , ze jestes w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori no tak, wy przecież poznaliście płeć dopiero po porodzie heh ja bym nie wytrzymała :P ja też spedzam każdą chwilę z małym, i na dłużej tęsknie ale skoro ja coś tam sobie robię w domu a sąsiadki idą na plac czy spacer to czemu nie :) do nich mam zaufanie więc jak najbardziej :) nie mam z tym problemu przynajmniej :) modliszka jasne że można :) napisz coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata BeataOO
hej dziewczyny :) popatrzcie jaka zmiana na kafeterii :P co tam?? taka cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Faktycznie cisza , a ja myslalam, ze poprosty posty wasz mi sie nie wyswietlaja :p. Natka, co nowego u was? Byliscie juz o okulisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka z brzuszkiem
Mogę poczęstować sernikiem, ale nie wiem czy tak z rana... bez śniadania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ja nie mogłam wyszukać topiku i się nie odzywałam :D U nas po chrzcie, nawet ok, Albert był grzeczny, w połowie chrztu zasnął ;) dorcia, nie bądź taki zaborcza, bo będzie synuś mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka z brzuszkiem
Mogę poczęstować sernikiem, ale nie wiem czy tak z rana... bez śniadania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka z brzuszkiem
Mogę poczęstować sernikiem, ale nie wiem czy tak z rana... bez śniadania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka z brzuszkiem
Mogę poczęstować sernikiem, ale nie wiem czy tak z rana... bez śniadania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, okulista? nie nie byliśmy, moja doktorka powiedziała że nie ma potrzeby, w sumie nawet nie myślałam o tym... a ty byłaś z Leo? dzisiaj jedziemy na szczepienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś posty się nie dodają, mój też z opóźnieniem lekkim się pojawił :P migotko, do dobrze jak Albercik był grzeczny, a drugie imię mu daliście? co więcej u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Natka, tak okulista :) :) . My w najblizszym czasie wlasnie wybieramy sie po skierowanie do okulisty. Tu na bilansie rocznym sprawdzaja ogolnie wzrok. A do 18 miesiaca powinno sie odwiedzic rowniez i okuliste. Ale co kraj to obyczaj dlatego pytam z ciekawosci. Migotka, nie nie jestem zaborcza i nie bedzie mamin synek ...bo juz jest synus tatusia :D :D . Ja poprostu troche inne mam podejscie do pewnych spraw niz np Ty czy Natka. Ale nie bede bron boze kogos tu o cokolwiek krytykowac. Ja,poprostu robie tak jak ja uwazam zasluszne. Zreszta co do wychowania, karminia, ubierania... itd itp mamy z mezem takie samo zdanie. Nie wiem moze ja mu nieswiadomie nazucam... w,kazdym badz razie zgadzamy sie w 100% i tak jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, a impreza tez udana byla? Mi chrzcilismy dzidziola jak mial 11 miesiecy. I tez mimo roznych opini nie ulegalam. Ba chcialam nawet poczekac az lato zawita ... ale wsumie mialam dosc gadania innych. I co do ubioru to tez sie postawilam :p a co...hehehe tak biala koszula i owszem, bialy sweterek, spodnie i buty i kurtka (bo zima) w granacie. Zamowilam tez piekna recznie chaftowana szatke imienna....i tu tez opinia innych po co przeciez to tylko na godzine. Hehehe tak pisze i dobie uswiadamiam czy ja na przekor innym czasem tak nie robie hahaha po swojemu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×